Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ogier

Czy to lizusostwo i wchodzenie do tyłka żeby zaistnieć to normalne u seniorów ?

Polecane posty

Gość ogier

Jak można nazwać codzienne wrzucanie muzyki klasycznej od 4 rano i wywoływanie uczestników forum żeby im na siłę dedykować , czy to rodzaj choroby samotnych seniorów z nowego forum czy każdego z nas to czeka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex

ale cię du-pa boli, biedactwo, że dawne pytamy.pl przeniosło się na pytamy.online i że tam trollować nie można za bardzo, a już na pewno nie z anonima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

Mnie tam ta strona nie interesuje i jakieś emeryty no i co nie mogą mieć jakiejś rozrywki i czegoś od życia im też należy się coś miłego jak nie mają towarzystwa w świecie realnym i muszą szukać tego w internecie .To co nie mogą się ze sobą dobrze bawić na tym forum mnie tam nie interesuje kto to tam co pisze niech sobie żyją w szczęściu i się im dobrze wiedzie .Nie mam nic do tego co tam się dzieje po co tam wchodzić jak tam są emeryci to nie wchodzić jejku tak jakby to jedno forum było takie wyjątkowe .JEst wiele fajnych ciekawych stron w internecie wartych odwiedzenia a to pytamy co to jest jakiś wierzchołek góry lodowej a co mnie obchodzi jakieś tam pisanie starej emerytki aty aty albo jakiegoś okonka czy bleblanie jakiejś elsie i birbanta ? chcą sobie wklejać tam jakieś obrazy sztukę współczesną to niech sobie wklejają matko ich życie ich sprawa każdy ma jakieś hobby i lubi może muzykę poważną .SAM czasem słucham mozarta czy vivaldiego a co złego w schubercie albo betthovenie niektóre opery albo walce i marsze są dobre sobie posłuchać czasem .No i co dalej nie interesuje mnie co tam robią kazdy człowiek sobie robi co się mu podoba dla mnie pytamy nie istnieje i nie potrzebne jest mnie do szczęścia ja tam nie byłem stałym bywalcem .Jeszcze zobaczycie że kafeterię też zamkną i będą wysiedlać użytkowników pewnie też domenę sprzedadzą i nie będzie tego forum na głównej bo ktoś to zliwiduje z wp .Wszystko prędzej czy później usuną i pójdzie w zapomnienie szkoda może tego pytamy bo każdy człowiek ma prawo jakoś miło spędzić czas akurat mnie tam teraz szkoda tych ludzi bo może oni nie mają żadnego towarzystwa może chcą trochę mieć rozrywki nie mają do kogo się odezwać ? jakbyś ty był takim starcem i nie miał do kogo iść nie miał do kogo się odezwać bo nie masz przy sobie nikogo bliskiego jesteś sam w dużym domu to może oni tego potrzebują odezwać się do kogoś z kimś się pośmiać ? może tym ludziom nie zostało nic oprócz tej strony niech sobie tam siedzą jak lubią .Co tam złego bo jakaś emerytka sobie kawał wrzuci jak już tak lubią niech sobie wrzucają matko może to jedyne co mają taka ich rozrywka .Ja tam nie rozumiem tego co to jest fajnego w wrzuceniu kawału albo napisaniu jakie mamy dzisiaj święto ale ja jestem młody i jestem jeszcze przed 30 no już prawie 😉 a oni może dla nich to ważne z kimś pogadać chociaż na forum takim jak pytamy było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konar
3 godziny temu, Gość rex napisał:

ale cię du-pa boli, biedactwo, że dawne pytamy.pl przeniosło się na pytamy.online i że tam trollować nie można za bardzo, a już na pewno nie z anonima

... mnie boli Rex jak czytam codziennie jedno i to samo i te ciągle przylizywanie sie własnie takich jak Elzie , Ataty czy Birbanty i wielu innych którzy zawładnęły tym razem na dobre i od samego początku na tym "nowym i prywatnym forum" i to ci sami co również doprowadzili do odejścia wielu ciekawych osób i przyczynili sie do  zamknięcia  poprzedniego "pytamy" .Oczywiście kilku uczestników im przyklaskuje ale to tylko pozornie i oficjalnie ,a co sie dzieje za plecami to powinieneś sam wiedzieć bo to jeszcze gorzej niż poprzednio , ciągłe obgadywania , spiski i ploty , a to że nie można trolować z anonima to najbardziej boli  sporo z was jako ze to wyście sami za tym stali , dopowiem ci jedynie że jest tu kilku multi-kontowców od samego początku , a skąd to wiem bo jestem na waszym nowym forum od otwarcia ale coraz rzadziej widząc że znowu sami się wykończacie ,ale to jest tylko wasze wirtualne życie bo mam wrażenie że innego nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesznica

Teraz to już nawet nie " pytamy" tylko prywatny FB z codziennym utworem i dedykacją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex

o więcej trolli z bólem czterech liter. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiem
Dnia 10.08.2019 o 17:30, Gość rex napisał:

o więcej trolli z bólem czterech liter. 

he he he ,to mi raczej wygląda na anonimowe skarżenie się użytkowników z nowego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×