Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja

Delegacje. Dobre samopoczucie i higiena psychiczna.

Polecane posty

Gość Alicja

Dzień dobry wszystkim 🙂 jak sobie radzić, gdy mąż wyjeżdża na delegację? Jak zadbać o higienę psychiczną i balans, aby nie czuć się samotną matką? Na razie pomaga domowe spa, dużo czytania, rozmowy z koleżankami, dobre jedzenie, celebrowanie porannej kawy o piątej rano i oczywiście bliskość i miłość dziecka 🙂 a także świadomość, że czas szybko mija a dziecko dorośnie, więc trzeba czerpać z tego okresu ile się da. Jakie macie doświadczenia w tym temacie, chętnie się zainspiruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja zawsze planuje sobie przyjemności na czas jak męża nie ma- zwykle co tydzień wyjeżdżam na 1-5 dni. Moja najlepsza przyjaciółka ma nienormowany czas pracy i spędzamy wtedy całe dnie razem- chodzimy na paznokcie, na siłownie, na basen, zapisalysmy się nawet na garncarstwo. Mam ciężko chorego przyjaciela domu i jak męża nie ma w domu to żeby nie gotować tylko dla jednej osoby (nie mamy jeszcze dzieci) to przygotowuje dla niego posiłki na kilka dni. Gram na instrumentach, maluję, oglądam netflixa, gram na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

*Maz wyjeżdża na 1-5 dni 

 

 

btw, czasem po prostu jadę z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a to bez męża nie ma już życia, że aż radzić sobie trzeba? Ja żyję normalnie jak mąż wyjeżdża, robię co zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja zawsze planuje sobie przyjemności na czas jak męża nie ma- zwykle co tydzień wyjeżdżam na 1-5 dni. Moja najlepsza przyjaciółka ma nienormowany czas pracy i spędzamy wtedy całe dnie razem- chodzimy na paznokcie, na siłownie, na basen, zapisalysmy się nawet na garncarstwo. Mam ciężko chorego przyjaciela domu i jak męża nie ma w domu to żeby nie gotować tylko dla jednej osoby (nie mamy jeszcze dzieci) to przygotowuje dla niego posiłki na kilka dni. Gram na instrumentach, maluję, oglądam netflixa, gram na PS4.

A pracujesz tak wogole ? 

Biedne. Jak to sie wszyscy musza pocieszac jak facet z domu wyjedzie. 

Proponuje prace zawodowa plus dzieci do odbioru z placowek. To nie bedzie czasu na takie bzdury. Zyjesz jak zawsze. Do starego dzwonisz na whatsuppie. Tyle. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

A pracujesz tak wogole ? 

Biedne. Jak to sie wszyscy musza pocieszac jak facet z domu wyjedzie. 

Proponuje prace zawodowa plus dzieci do odbioru z placowek. To nie bedzie czasu na takie bzdury. Zyjesz jak zawsze. Do starego dzwonisz na whatsuppie. Tyle. 

 

Nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek

Jeśli chcesz kup na ebaju masażera SYBIAN.

Dobry jest też koński penjs ze zbiorniczkiem na rzadki budyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do głowy by mi nie przyszło, że muszę wtedy jakoś specjalnie "zadbać o higienę psychiczną". Dbam o nią na co dzień.

Chyba, że chodzi ci o zdrady? Że musisz sobie "jakoś radzić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek

Wiedzieliście, że w delegacji chłop sika do butelki po nesti, a sřa do pustego przepołowionego baniaczka po wodzie 5L -zwłaszcza ci co są na zadupiach przy przewozie śmigieł do turbin wiatrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Frek napisał:

Wiedzieliście, że w delegacji chłop sika do butelki po nesti, a sřa do pustego przepołowionego baniaczka po wodzie 5L -zwłaszcza ci co są na zadupiach przy przewozie śmigieł do turbin wiatrowych.

"Zwłaszcza" oni? Czyli co którzy w delegację lecą biznes klasą, potem do pięciogwiazdkowego hotelu jadą limuzyną też tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

"Zwłaszcza" oni? Czyli co którzy w delegację lecą biznes klasą, potem do pięciogwiazdkowego hotelu jadą limuzyną też tak robią?

Taaaa jasne, bo na kafe siedzą żony samych Elonow Musków i Jeffow Bezosów🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadna się nie modli żeby sobie nie znalazł jakiejś  zapchajdziury?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żadna się nie modli żeby sobie nie znalazł jakiejś  zapchajdziury?😂

A gdzie tam, przecież one wszystkie mają takich oddanych wiernych mężulków ewentualnie konia walacych do zdjęcia jaśnie małżonki buahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A gdzie tam, przecież one wszystkie mają takich oddanych wiernych mężulków ewentualnie konia walacych do zdjęcia jaśnie małżonki buahahhha

Się uśmiałam🤣 lubie wchodzić na kafe wieczorami zawsze poprawiacie mi humor🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A gdzie tam, przecież one wszystkie mają takich oddanych wiernych mężulków ewentualnie konia walacych do zdjęcia jaśnie małżonki buahahhha

Wy tylko o jednym jakby ten seks był najważniejszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Alicja napisał:

Dzień dobry wszystkim 🙂 jak sobie radzić, gdy mąż wyjeżdża na delegację? Jak zadbać o higienę psychiczną i balans, aby nie czuć się samotną matką? Na razie pomaga domowe spa, dużo czytania, rozmowy z koleżankami, dobre jedzenie, celebrowanie porannej kawy o piątej rano i oczywiście bliskość i miłość dziecka 🙂 a także świadomość, że czas szybko mija a dziecko dorośnie, więc trzeba czerpać z tego okresu ile się da. Jakie macie doświadczenia w tym temacie, chętnie się zainspiruję.

co za perdolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wy tylko o jednym jakby ten seks był najważniejszy

Teraz dopiero naprawdę się uśmiałam a nie jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie pracuję.

Masz za dużo czasu to filozofujesz 😉

jak mój mąż wyjeżdża albo ja wyjeżdżam w delegację to po prostu żyjemy tak samo, bez zmian;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz za dużo czasu to filozofujesz 😉

jak mój mąż wyjeżdża albo ja wyjeżdżam w delegację to po prostu żyjemy tak samo, bez zmian;)

Dokładnie! pójdziesz do pracy to skończą się Twoje problemy  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taaaa jasne, bo na kafe siedzą żony samych Elonow Musków i Jeffow Bezosów🤣

Myślisz że Elon i Jeff lata biznesem jak jakiś średniego szczebla manager? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×