Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jojo

Mężczyzna nie potrafi się określić

Polecane posty

Gość Jojo

Jak w temacie. Wysyłamy sobie gorące foty i juz nie raz słyszałam że chciałby mnie bzyk**,jednak gdy spotkamy sie w rzeczywistości w pracy w zasadzie unika mojego wzroku na poczatku. Dopiero po czasie patrzy mi w oczy i łapie przy tym buraka. Wie że jestem w trakcie rozwodu i kilka razy przeprowadzalismy rozmowę na temat tego że powinnam zostawić męża a dzis gdy zaslablam spytal czy jestem w ciąży.. W mojej obecności rzuca też zalotne teksty do innych dziewczyn natomiast do mnie trzyma dystans. Co o. Tym myślicie? Dodam że jest 15 lat starszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Jojo napisał:

Jak w temacie. Wysyłamy sobie gorące foty i juz nie raz słyszałam że chciałby mnie bzyk**,jednak gdy spotkamy sie w rzeczywistości w pracy w zasadzie unika mojego wzroku na poczatku. Dopiero po czasie patrzy mi w oczy i łapie przy tym buraka. Wie że jestem w trakcie rozwodu i kilka razy przeprowadzalismy rozmowę na temat tego że powinnam zostawić męża a dzis gdy zaslablam spytal czy jestem w ciąży.. W mojej obecności rzuca też zalotne teksty do innych dziewczyn natomiast do mnie trzyma dystans. Co o. Tym myślicie? Dodam że jest 15 lat starszy. 

Nie lubi Cie i patrzy jak sie z tego wymigac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na starego chuuja polecialas skrzywiona babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek

Kto dał ukraińskką bużkę? ☝️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie obejdzie się tu bez szczerej rozmowy w 4 oczy. I proszę powiedzieć czego oczekujesz od niego? Nie wiem jak to rozumiec czy oczekujesz bzykniecia czy zwiazku? Bo jeśli związku to warto zastanowić się czy mężczyzna o 15 lat starszy to dobry kandydat dla ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×