Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Eliza

Kiedy po porodzie Wasi mężowie wrócili do pracy?

Polecane posty

Gość Gość Eliza

Tak jak w temacie. Ile zostali z Wami po porodzie, żeby pomóc się odnaleźć w nowej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2 tygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vhjnh

Kolejnego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryfa

po 10 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamax2

Pierwsze dziecko urodzilam w czwartek i w poniedzialek maz poszedl do pracy,drugie dziecko urodzilam w piatek i tez w poniedzialek maz byl w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjjjs

Po pierwszym porodzie, zdecydowanie za wcześnie....wróciliśmy do domu w sobotę, a w środę już poszedł do pracy...Ale chciałam pokazać jak to sobie sama radzę...A później czekanie z maluchem na rękach przy oknie, kiedy wróci, bo wracał późno najczęściej 19-20, a że była jesień/zima, to praktycznie już noc...Po drugim już później, był z nami jakieś 2 tygodnie i było z tym dużo lepiej...No ale to też już wiadomo chodziło i zajmowanie się starszym synem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

4 tygodnie po porodzie, ponieważ musiałam być z maleństwem 2 tygodnie w szpitalu, i w tym czasie zajmował się starszymi dziećmi i domem, i po wyjściu jeszcze 2 tygodnie żeby pomóc wszystko ogarnąć i poukładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodze za 2 miesiące, mamy córkę 9 letnia i planujemy aby mąż był z Nami ok. 2 tyg. Tylko problem jest taki, że mąż wyjeżdża, więc zostane z dwójką sama. Kto da radę jak nie my .... kobiety. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwszym nie dostał wolnego. Po drugim wziął 2 tyg urlopu plus 2 tyg na dziecko. Wolne wziął tydzień przed datą porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbbxbxbxb

Po pierwszym porodzie po 2 dniach a po drugim nawet ani jednego dnia nie miał wolnego bo awansował i nie mógł mieć wolnego a było cc i trochę masakra. Dobrze ze wychodziłam w sobotę to chociaż mógł mnie odebrać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sobotę wyszliśmy że szpitala A w poniedziałek pojechał do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Po pierwszym nie dostał wolnego. Po drugim wziął 2 tyg urlopu plus 2 tyg na dziecko. Wolne wziął tydzień przed datą porodu

Jak  to nie dostal. Na urodzenie dziecka jest urlop okolicznosciowy i nie moze pracodawca odmowic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbcbnx

Mój nawet okolicznościowego nie wziął. Na drugi dzień po cc pojechał na dwa dni do Warszawy. Na cc tez nie zdążył bo był w pracy. Ale codziennie mnie odwiedzał w szpitalu bo leżałam 2 tyg przed porodem. A trzeba przyznać ze nie cierpi szpitali a nieraz nawet godzinę siedział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łał
10 minut temu, Gość Bxbcbnx napisał:

Mój nawet okolicznościowego nie wziął. Na drugi dzień po cc pojechał na dwa dni do Warszawy. Na cc tez nie zdążył bo był w pracy. Ale codziennie mnie odwiedzał w szpitalu bo leżałam 2 tyg przed porodem. A trzeba przyznać ze nie cierpi szpitali a nieraz nawet godzinę siedział 

Nie, no, prawdziwy łaskawca i bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Mój będzie 2 tygodnie. Tyle się urlopu rodzicielskiego należy dla ojca dziecka po porodzie. Można również wziąć L4 na partnerkę nie będąca żoną, też 2 tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Ł>

Mój partner wrócił po 2 i pół tygodnia. Ale na pierwsze pół roku po narodizanch dziecka załatwił sobie taką zmianą w pracy, że zamiast 5 dni po 8 godzin mial 4 dni po 9 i pół - wychodził z domu po 8, wracał przed 19stą - więc trzy dni wolne w tygodniu miał, zwykle dwa razem  i trzeci odobno, raz na miesiąc trzy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

po 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Mój pracuje za granicą, po porodzie zostanie 2-3 miesiące, wyjedzie na dwa miesiące i znów miesiąc będzie z nami. Później będzie zjeżdżal co parę tygodni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

po 2 latach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przy pierwszym dziecku miesiąc. Nie potrzebowałam tyle czasu pomocy, bo dwóch dorosłych do jednego dziecka nie jest potrzebnych, po prostu mąż mógł i chciał tak długo urlop.  Przy drugim prawie 3 tygodnie,  ale potem pojechał od razu w delegację na prawie miesiąc. Było trudno z 4latkiem i maluchem, ale super sobie poradzilismy. Przy trzecim tydzień tylko,  a ja po cc i jest trudno, no ale sytuacja w pracy nie pozwolila na więcej. Jestem z 6 latkiem, 2 latkiem i noworodkiem. Ale mąż wraca do domu po 16. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po 6 tygodniach. Okolicznościowy + ojcowski + wypoczynkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po porodzie poszedł następnego dnia do pracy. Tacierzyński wziął dopiero, gdy wyszliśmy ze szpitala i był w domu 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babisława

2 miesiące. Wolny zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cemka

Po pierwszym porodzie 6 dni. Akurat przypadalo Boze Cialo, dlatego wyszlo tyle. No i nie mielismy pojecia, ze po cc moze wziac opieke.

Po drugim 2 tygodnie, bo dostal opieke na mnie. I jak maly mial 4mce, to maz mial miesiac wolne- dwa tyg urlopu i 2 tacierzynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Z pierwszym wyszłam w sobotę i w poniedziałek szedł do pracy, z drugim wyszłam w niedzielę i też w poniedziałek do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×