Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdziwiona

Nie mogę słuchać jak księża gadają, że każda kobieta musi mieć dzieci

Polecane posty

Gość Zdziwiona

Do tego tyle, ile jej Bóg ześle - choćby to było 20. Z kolei nie rozumiem też, czemu bezpłodna kobieta nie może spróbować in-vitro, skoro ona marzy o dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg mnie autorytetem od spraw rodziny i rodzenia nie może być osoba nie posiadająca tej rodziny i oderwana od rzeczywistości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odm

Pamiętam jak przed świętami ksiądz rekolekcjonista powiedział "człowiek który nie zakłada rodziny jest jak drzewo które usycha,a jak założy rodzinę i są dzieci,to te gałęzie puszczają liście."Zgadzam się z tym.

Kilka rzędów za mną siedziała moja ciotka,stara panna która ma 50 lat, ciekawe jak się poczuła 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Odm napisał:

Pamiętam jak przed świętami ksiądz rekolekcjonista powiedział "człowiek który nie zakłada rodziny jest jak drzewo które usycha,a jak założy rodzinę i są dzieci,to te gałęzie puszczają liście."Zgadzam się z tym.

Kilka rzędów za mną siedziała moja ciotka,stara panna która ma 50 lat, ciekawe jak się poczuła 😆

Powiedział uschnięty człowiek 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Odm napisał:

Pamiętam jak przed świętami ksiądz rekolekcjonista powiedział "człowiek który nie zakłada rodziny jest jak drzewo które usycha,a jak założy rodzinę i są dzieci,to te gałęzie puszczają liście."Zgadzam się z tym.

Kilka rzędów za mną siedziała moja ciotka,stara panna która ma 50 lat, ciekawe jak się poczuła 😆

Ja nie chodzę do kościoła i nie wnikam w to jak ktoś żyje, ani nie uważam sie za lepszą

 Niech każdy hoduje to swoje drzewo jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Odm napisał:

Pamiętam jak przed świętami ksiądz rekolekcjonista powiedział "człowiek który nie zakłada rodziny jest jak drzewo które usycha,a jak założy rodzinę i są dzieci,to te gałęzie puszczają liście."Zgadzam się z tym.

Kilka rzędów za mną siedziała moja ciotka,stara panna która ma 50 lat, ciekawe jak się poczuła 😆

Się cieszysz że ktoś Cię chcial? Bardzo chrześcijańska postawa- cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia, samotności i tego,że komuś mogło zrobić sie przykro. W tej firmie panuje hipokryzja na każdym szczeblu, tylko szefa nikt nie słucha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy tego nie słyszałam z ust księdza, ja mam zdanie inne gardze maciorami które się mnożą jak karaluchy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Się cieszysz że ktoś Cię chcial? Bardzo chrześcijańska postawa- cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia, samotności i tego,że komuś mogło zrobić sie przykro. W tej firmie panuje hipokryzja na każdym szczeblu, tylko szefa nikt nie słucha 😄

Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Zdziwiona napisał:

Do tego tyle, ile jej Bóg ześle - choćby to było 20. Z kolei nie rozumiem też, czemu bezpłodna kobieta nie może spróbować in-vitro, skoro ona marzy o dziecku...

Niektórzy z nich powinni się jeb/nąć porządnie w łeb, bo sami nie wiedzą, co mówi katechizm, według którego nauczają. Nie kobieta, a małżeństwo jak już, bo kobieta sama sobie dziecka nie robi, a każdy seks bez sakramentalnego błogosławieństwa jest grzechem. Co do in vitro też powinni zluzować, a nie się drzeć, że zarodki się morduje. Mogę się zgodzić na pobranie 3 jajek, wyhodowanie z tego 3 zarodków i inseminację wszystkich. Ile się przyjmie, tyle się przyjmie, nikt niczego w tym momencie nie morduje. Wiele zarodków zapłodnionych naturalnie też się nie zagnieżdża i co? Jestem mordercą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Odm napisał:

Pamiętam jak przed świętami ksiądz rekolekcjonista powiedział "człowiek który nie zakłada rodziny jest jak drzewo które usycha,a jak założy rodzinę i są dzieci,to te gałęzie puszczają liście."Zgadzam się z tym.

Kilka rzędów za mną siedziała moja ciotka,stara panna która ma 50 lat, ciekawe jak się poczuła 😆

Jak ksiądz chciał zabłysnąć, to trzeba było porównać człowieka do kwitnącego, a potem owocującego drzewa, miałoby to wtedy sens. Gdyby nie twój emotikonek postawiony przy ciotce, to pomyślałabym, że jej współczujesz, a wyszło, że się z niej po chamsku napierdzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak ksiądz chciał zabłysnąć, to trzeba było porównać człowieka do kwitnącego, a potem owocującego drzewa, miałoby to wtedy sens. Gdyby nie twój emotikonek postawiony przy ciotce, to pomyślałabym, że jej współczujesz, a wyszło, że się z niej po chamsku napierdzielasz.

Typowe katolstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Typowe katolstwo

Chto stoi pod figuro nosi diabła za skóro. Jak to u nos gadajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odm
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Się cieszysz że ktoś Cię chcial? Bardzo chrześcijańska postawa- cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia, samotności i tego,że komuś mogło zrobić sie przykro. W tej firmie panuje hipokryzja na każdym szczeblu, tylko szefa nikt nie słucha 😄

niekoniecznie przykro bo moja ciotka była wielce co to nie ona, nie chciała żadnego faceta,mówiła że nie będzie gotowała obiadów i sprzątała dla męża,miała adoratorów ale świadomie ich odrzucała.Lecz tajemnicą poliszynela w rodzinie jest to,że być może ona jest les.Ma przyjaciółkę od wielu lat,też pannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Nigdy tego nie słyszałam z ust księdza, ja mam zdanie inne gardze maciorami które się mnożą jak karaluchy, 

Odezwał się śmieć i pasożyt społeczny który jest niepotrzebny temu światu skoro nie może mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Odm napisał:

niekoniecznie przykro bo moja ciotka była wielce co to nie ona, nie chciała żadnego faceta,mówiła że nie będzie gotowała obiadów i sprzątała dla męża,miała adoratorów ale świadomie ich odrzucała.Lecz tajemnicą poliszynela w rodzinie jest to,że być może ona jest les.Ma przyjaciółkę od wielu lat,też pannę.

Jeśli tak, to myslisz, że się przejęla tym co powiedział kiężulo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Jem napisał:

Odezwał się śmieć i pasożyt społeczny który jest niepotrzebny temu światu skoro nie może mieć dzieci.

Buhahahahaha! A myślisz, że ty i twoja progenitura jesteście potrzebni swiatu? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To po co chodzisz autorko po kościołach i tego słuchasz? Ja nie słucham i zwisa mi to co jakiś ksiądz mówi do swoich wiernych. Tak mu każe mówić jego religia to tak mówi. Wszystkim się tak przejmujesz,co mówią sąsiadki, ludzie w pracy, politycy i inne randomowe osoby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaradna Kobieta 222

Ja nigdy mieć nie będę i nikt mnie do tego nie zmusi.Nie zamierzam zgnić w pieluchach i siedzieć na zasiłkach 🙂 Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaradna Kobieta 222
36 minut temu, Gość Jem napisał:

Odezwał się śmieć i pasożyt społeczny który jest niepotrzebny temu światu skoro nie może mieć dzieci.

Nie każdy chce zgnić w pieluchach więc nie ma co obrażać drugiej osoby.Nie wszystkim jest przeznaczone być kurą domową w dresie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk
3 minuty temu, Gość Zaradna Kobieta 222 napisał:

Ja nigdy mieć nie będę i nikt mnie do tego nie zmusi.Nie zamierzam zgnić w pieluchach i siedzieć na zasiłkach 🙂 Powodzenia 

Taaa,bo dzieci w pieluchach chodzą 10 lat 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaaa
Przed chwilą, Gość Kruk napisał:

Taaa,bo dzieci w pieluchach chodzą 10 lat 😁

Odezwała się zamknięta matka w czterech scianach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk
4 minuty temu, Gość Zaradna Kobieta 222 napisał:

Nie każdy chce zgnić w pieluchach więc nie ma co obrażać drugiej osoby.Nie wszystkim jest przeznaczone być kurą domową w dresie 🙂

Ale wiesz że jesteś ewenementem bo tylko nieliczne jednostki nie mają dzieci.Od kiedy to w pieluchach się gnije i chodzi w dresie? Ja chodzę w krótkich spodenkach,nawet zimą bo w domu mam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaaa11
2 minuty temu, Gość Kruk napisał:

Taaa,bo dzieci w pieluchach chodzą 10 lat 😁

Ciagniecie 500 + pasozyty. Do roboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osłona
1 minutę temu, Gość ulalalaaa napisał:

Odezwała się zamknięta matka w czterech scianach 😄

Smutne,że nie możesz nie dzieci.Może in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osłona
1 minutę temu, Gość ulalalaaa11 napisał:

Ciagniecie 500 + pasozyty. Do roboty!!!!

Nie pójdę do roboty bo dzieci są ważniejsze niż praca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaaa222
1 minutę temu, Gość Kruk napisał:

Ale wiesz że jesteś ewenementem bo tylko nieliczne jednostki nie mają dzieci.Od kiedy to w pieluchach się gnije i chodzi w dresie? Ja chodzę w krótkich spodenkach,nawet zimą bo w domu mam gorąco.

Nie zniszcze sobie zycia z pijakiem i nie nastukam bachorow jak ty ! Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaaa444
Przed chwilą, Gość Osłona napisał:

Nie pójdę do roboty bo dzieci są ważniejsze niż praca .

Darmozjad 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaaa4448
1 minutę temu, Gość Osłona napisał:

Smutne,że nie możesz nie dzieci.Może in vitro?

Mam 21 lat studia i kariere ..:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kruk napisał:

Ale wiesz że jesteś ewenementem bo tylko nieliczne jednostki nie mają dzieci.Od kiedy to w pieluchach się gnije i chodzi w dresie? Ja chodzę w krótkich spodenkach,nawet zimą bo w domu mam gorąco.

Tak. Zwykle IQ jest odwrotnie proporcjonalne do ilości dzieci. Mało inteligentni ludzie zawsze, ale to zawsze mają dzieci - chyba że są bezplodni. IQ ludzi bezdzietnych z wyboru jest zwykle wyższe niż reszty społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×