Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdziwiona

Nie mogę słuchać jak księża gadają, że każda kobieta musi mieć dzieci

Polecane posty

Gość ulalal222
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Tak. Zwykle IQ jest odwrotnie proporcjonalne do ilości dzieci. Mało inteligentni ludzie zawsze, ale to zawsze mają dzieci - chyba że są bezplodni. IQ ludzi bezdzietnych z wyboru jest zwykle wyższe niż reszty społeczeństwa.

dobrze napisane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Niektórzy z nich powinni się jeb/nąć porządnie w łeb, bo sami nie wiedzą, co mówi katechizm, według którego nauczają. Nie kobieta, a małżeństwo jak już, bo kobieta sama sobie dziecka nie robi, a każdy seks bez sakramentalnego błogosławieństwa jest grzechem. Co do in vitro też powinni zluzować, a nie się drzeć, że zarodki się morduje. Mogę się zgodzić na pobranie 3 jajek, wyhodowanie z tego 3 zarodków i inseminację wszystkich. Ile się przyjmie, tyle się przyjmie, nikt niczego w tym momencie nie morduje. Wiele zarodków zapłodnionych naturalnie też się nie zagnieżdża i co? Jestem mordercą?

Dokładnie! 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Odm napisał:

niekoniecznie przykro bo moja ciotka była wielce co to nie ona, nie chciała żadnego faceta,mówiła że nie będzie gotowała obiadów i sprzątała dla męża,miała adoratorów ale świadomie ich odrzucała.Lecz tajemnicą poliszynela w rodzinie jest to,że być może ona jest les.Ma przyjaciółkę od wielu lat,też pannę.

No i wg ciebie dlaczego jej się miało zrobić przykro? Żyje jak chce. Ja w pełni rozumiem ludzi, którzy postanawiają nie zakładać rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Dzisiaj ktoś,kto chce coś osiągnąć jest stygmatyzowany bo nie ma dzieci,faceta itd.Każdy ma wybór więc frustracje wielodzietnych matek są nie na miejscu,gdy poniewierają WOLNYMI KOBIETAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i wg ciebie dlaczego jej się miało zrobić przykro? Żyje jak chce. Ja w pełni rozumiem ludzi, którzy postanawiają nie zakładać rodziny. 

Ja też naleze do osób,które nie chca zakladac rodziny.Mam prywatne powody i zawsze,ale to zawsze jak ktoś mi będzie to wymawiał będzie obrywał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udka
12 minut temu, Gość ulalalaaa222 napisał:

Nie zniszcze sobie zycia z pijakiem i nie nastukam bachorow jak ty ! Nie pozdrawiam

Ha ha akurat mój mąż jest abstynentem ...ko i nie cierpi alkoholików i wogole ludzi którzy okazjonalnie piją alkohol,tak więc ja nie obracam się wśród pijaków jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak. Zwykle IQ jest odwrotnie proporcjonalne do ilości dzieci. Mało inteligentni ludzie zawsze, ale to zawsze mają dzieci - chyba że są bezplodni. IQ ludzi bezdzietnych z wyboru jest zwykle wyższe niż reszty społeczeństwa.

Mylisz się.Podczas badań wyszło mi że mam bardzo wysoki iloraz inteligencji, a planuję szóste dziecko,tylko boję się że mogę nie przeżyć szóstej cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Iwona napisał:

Mylisz się.Podczas badań wyszło mi że mam bardzo wysoki iloraz inteligencji, a planuję szóste dziecko,tylko boję się że mogę nie przeżyć szóstej cesarki.

Jestes wyjątkiem od reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Odm napisał:

niekoniecznie przykro bo moja ciotka była wielce co to nie ona, nie chciała żadnego faceta,mówiła że nie będzie gotowała obiadów i sprzątała dla męża,miała adoratorów ale świadomie ich odrzucała.Lecz tajemnicą poliszynela w rodzinie jest to,że być może ona jest les.Ma przyjaciółkę od wielu lat,też pannę.

Yyyy to czegoś ty tu nie rozumiesz. Ciotka żyje jak chce, wybrała takie życie bo nie chce być uwiązana. Załoze sie ze to ona ci wspolczuje twoich dzieciorkow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Iwona napisał:

Mylisz się.Podczas badań wyszło mi że mam bardzo wysoki iloraz inteligencji, a planuję szóste dziecko,tylko boję się że mogę nie przeżyć szóstej cesarki.

Musisz mieć jakieś inne zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullala

Ja nie zniszcze sobie zycia z byle kim i nie urodze gromadki dzieci i nie zamkne sie w czterech scianach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Kruk napisał:

Taaa,bo dzieci w pieluchach chodzą 10 lat 😁

Chodzą do ok 3 lat a to i tak spory kawałek czasu. Po co marnować czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullalal
6 minut temu, Gość Udka napisał:

Ha ha akurat mój mąż jest abstynentem ...ko i nie cierpi alkoholików i wogole ludzi którzy okazjonalnie piją alkohol,tak więc ja nie obracam się wśród pijaków jak ty.

Ja nie zniszcze sobie zycia z byle kim i nie urodze gromadki dzieci i nie zamkne sie w czterech scianach 🙂 I nie obracam sie wsrod pijakow ani z takim tez nie zrobie sobie brzucha zeby ciagnac 500 + 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
17 minut temu, Gość gosc napisał:

 

Przecież jak ktoś nie zakłada rodziny to musi być coś z nim nie tak, albo lesba,albo trans albo jakieś inne odchyły od normy.Takie osoby są obgadywanie,plotkuje się na ich temat,współczuję się im,doszukuje się przyczyny -bo to jest niezgodne z normą ogólnie przyjętą przez społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Yyyy to czegoś ty tu nie rozumiesz. Ciotka żyje jak chce, wybrała takie życie bo nie chce być uwiązana. Załoze sie ze to ona ci wspolczuje twoich dzieciorkow 

Ja tylko nie rozumiem po co ciotka chodzi do kościoła gdzie homoseksualiści są nazywani tęczowa zaraza , a ludzie wykazują jakiegoś rodzaju upośledzenie słuchając tego i jeszcze w to wierząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X23
1 minutę temu, Gość Ola napisał:

Przecież jak ktoś nie zakłada rodziny to musi być coś z nim nie tak, albo lesba,albo trans albo jakieś inne odchyły od normy.Takie osoby są obgadywanie,plotkuje się na ich temat,współczuję się im,doszukuje się przyczyny -bo to jest niezgodne z normą ogólnie przyjętą przez społeczeństwo.

dokładnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ola napisał:

Przecież jak ktoś nie zakłada rodziny to musi być coś z nim nie tak, albo lesba,albo trans albo jakieś inne odchyły od normy.Takie osoby są obgadywanie,plotkuje się na ich temat,współczuję się im,doszukuje się przyczyny -bo to jest niezgodne z normą ogólnie przyjętą przez społeczeństwo.

No i? Ma ktoś sobie robić dziecko i być nieszczesliwym tylko dlatego zeby ludzie nie gadali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczyłam

Akurat ja mam koleżankę lesbijkę o ona chciała mieć dziecko.Poszła do łóżka z kolegą,żonatym i bach.Ma córeczkę i jest w związku z kobietą. Ten facet w ogóle nie interesuje się dzieckiem.Co jest naprawdę bardzo dziwne bo on nie ma swoich dzieci ,jego żona jest bezpłodna. Za to jej córka będzie wszystko dziedziczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczył

Akurat moja koleżanka jest lesbijka i bardzo chciała mieć dziecko.Przespała się z żonatym gościem i ma córeczkę ,jest w szczęśliwym związku z inną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Ola napisał:

Przecież jak ktoś nie zakłada rodziny to musi być coś z nim nie tak, albo lesba,albo trans albo jakieś inne odchyły od normy.Takie osoby są obgadywanie,plotkuje się na ich temat,współczuję się im,doszukuje się przyczyny -bo to jest niezgodne z normą ogólnie przyjętą przez społeczeństwo.

Tylko po co te normy? Zeby innym mówić co mają robić? Niech każdy ma te normy na swoim podworku, a jeszxze tego brakuje by mi sąsiad mówił ile mam mieć dzieci i kiedy. Żyjemy w XXI wieku, w Europie, a nie w XV wieku w krajach arabskich. Nie jesteśmy tez amiszami. Wydaje mi sie,że nasze społeczeństwo powinno zacząć walić co w życiu robi sąsiad. Niech każdy ma swoje przekonania i wg nich zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Ola napisał:

Przecież jak ktoś nie zakłada rodziny to musi być coś z nim nie tak, albo lesba,albo trans albo jakieś inne odchyły od normy.Takie osoby są obgadywanie,plotkuje się na ich temat,współczuję się im,doszukuje się przyczyny -bo to jest niezgodne z normą ogólnie przyjętą przez społeczeństwo.

Jak ktoś jest kołtunem albo wiejską plotkarą to obgaduje. Proste. Proste i tępe babsztyle tym żyją. Nastukać gromadkę bombelków i obrać dupę innym ludziom - to ich cały swiat. Do tego się nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Uczyłam napisał:

Akurat ja mam koleżankę lesbijkę o ona chciała mieć dziecko.Poszła do łóżka z kolegą,żonatym i bach.Ma córeczkę i jest w związku z kobietą. Ten facet w ogóle nie interesuje się dzieckiem.Co jest naprawdę bardzo dziwne bo on nie ma swoich dzieci ,jego żona jest bezpłodna. Za to jej córka będzie wszystko dziedziczyć.

Do dziedziczenia jest jeszcze żona. A jak tatuś postanowi zapisać wszystko w testamencie komuś innego, lub za zycia przepisać wszystko na zonę to córeczka obejdzie się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko po co te normy? Zeby innym mówić co mają robić? Niech każdy ma te normy na swoim podworku, a jeszxze tego brakuje by mi sąsiad mówił ile mam mieć dzieci i kiedy. Żyjemy w XXI wieku, w Europie, a nie w XV wieku w krajach arabskich. Nie jesteśmy tez amiszami. Wydaje mi sie,że nasze społeczeństwo powinno zacząć walić co w życiu robi sąsiad. Niech każdy ma swoje przekonania i wg nich zyje

Jestem tez tego zdania ale stygmatyzacja ciągle narasta i trzeba być mocnym w gębie żeby nie zginąc wsrod tych wszystkich 500+.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jak ktoś jest kołtunem albo wiejską plotkarą to obgaduje. Proste. Proste i tępe babsztyle tym żyją. Nastukać gromadkę bombelków i obrać dupę innym ludziom - to ich cały swiat. Do tego się nadają.

dokladnie a kogoś chcą żywcem zeżreć bo się nie ukrzyżował pijaczyną i nie narobił dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Chodzą do ok 3 lat a to i tak spory kawałek czasu. Po co marnować czas.

Nieprawda. Moje chodziło rok. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
37 minut temu, Gość Kruk napisał:

Ale wiesz że jesteś ewenementem bo tylko nieliczne jednostki nie mają dzieci.Od kiedy to w pieluchach się gnije i chodzi w dresie? Ja chodzę w krótkich spodenkach,nawet zimą bo w domu mam gorąco.

Jeśli uważasz tą młodą dziewczynę za ewenement to naprawdę gratuluję rozumu,zeby obrażać kogoś na podstawie ze nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nieprawda. Moje chodziło rok. 😂

A potem poszło do pracy i się usamodzielniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nieprawda. Moje chodziło rok. 😂

I tak o rok za długo 😛 Tak jak wstawanie w nocy, słuchnanie dziecka histerii, użeranie się z buntami i fochami. Ktoś mówi ze za KILKANASCIE lat bedzie spokoj. Serio to kilkanascie lat to dla was mało? Dla mnie to żadne pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A potem poszło do pracy i się usamodzielniło.

dobrze napisane.Dziecko to obowiazek na dlugie lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczep
3 minuty temu, Gość Ewa napisał:

Jeśli uważasz tą młodą dziewczynę za ewenement to naprawdę gratuluję rozumu,zeby obrażać kogoś na podstawie ze nie ma dzieci

Ale ona nie jest młoda czas na założenie rodziny dawno jej minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×