Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AlaM

Mam 23 lata i nigdy nie miałam chłopaka

Polecane posty

Gość AlaM

Zacznijmy od tego, że zawsze byłam nieśmiała, miałam niewielu znajomych, w szkole i na studiach prawie z nikim nie rozmawiałam. 
Obecnie mam 23 lata i nigdy nie miałam chłopaka, nie uprawiałam seksu. Całowanie i obmacywanie było, ale głównie z inicjatywy facetów, którym się podobałam. Miałam wiele okazji żeby stracić dziewictwo, ale nie byłam gotowa i chyba nadal nie jestem. Może gdybym była w związku to odważyłabym się, ale z kimś przypadkowym nie mam odwagi, nawet po dużej ilości alkoholu 😞
Zawsze byłam taka "opóźniona". Późno zaczęłam chodzić na imprezy, pić alkohol itd. Więc nie wykluczam tego, że za kilka lat zechcę mieć faceta  i uprawiać seks, ale mam obawę, że nikt normalny nie zechce prawie 30letniej dziewicy. 
Co sądzicie? Czy znacie kogoś kto tak późno przeżył pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proszę, masz 23 lata i myślisz w ten sposób? Znam wiele dziewczyn, które zaczęły na dobre interesować się facetami po studiach. Myślisz, że to jakide defekt, że masz do siebie szacunek? Jeżeli brakuje Ci faceta to ośmiel się, daj się poderwać, niekoniecznie od razu na seks, ale jeżeli nie jesteś w tej chwili gotowa na.zwiazki to odpuść, młoda jesteś x wszystko przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Wystają ci farfocle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Proszę, masz 23 lata i myślisz w ten sposób? Znam wiele dziewczyn, które zaczęły na dobre interesować się facetami po studiach. Myślisz, że to jakide defekt, że masz do siebie szacunek? Jeżeli brakuje Ci faceta to ośmiel się, daj się poderwać, niekoniecznie od razu na seks, ale jeżeli nie jesteś w tej chwili gotowa na.zwiazki to odpuść, młoda jesteś x wszystko przed Tobą.

Ale może wcześniej miały jakieś doświadczenia z facetami typu jednorazowy seks. A nie prawie zerowe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEministka00

Podstawowe pytanie jest takie: czy naprawdę pragniesz z całych sił prącia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardziej opóźnionej osoby w "tych" sprawach jak ja, chyba tutaj nie ma. Jestem 36 letnim prawiczkiem, nigdy nie miałem dziewczyny, żadnej nawet nie dotykałem. Dla mnie rzeczywiście jest już za późno. Ty autorko niczym się nie przejmuj. Kobietom jest 100 razy łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
Przed chwilą, Gość FEministka00 napisał:

Podstawowe pytanie jest takie: czy naprawdę pragniesz z całych sił prącia?

Z całych sił - nie. Ale głupio w tym wieku nie mieć doświadczenia, bo większość ludzi, których znam przeżyło swój pierwszy raz w wieku 17-20 lat. 

Chciałabym mieć faceta za parę lat, ale wtedy to już wątpię, że ktoś normalny się mną zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bardziej opóźnionej osoby w "tych" sprawach jak ja, chyba tutaj nie ma. Jestem 36 letnim prawiczkiem, nigdy nie miałem dziewczyny, żadnej nawet nie dotykałem. Dla mnie rzeczywiście jest już za późno. Ty autorko niczym się nie przejmuj. Kobietom jest 100 razy łatwiej.

Dlaczego nie miałeś dziewczyny?

Mnie się właśnie wydaje, że facetom jest łatwiej. Prawiczek zawsze może udawać, że już to kiedyś robił, bo nie ma żadnych fizycznych oznak jego prawictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
3 minuty temu, Gość AlaM napisał:

Z całych sił - nie. Ale głupio w tym wieku nie mieć doświadczenia, bo większość ludzi, których znam przeżyło swój pierwszy raz w wieku 17-20 lat. 

Chciałabym mieć faceta za parę lat, ale wtedy to już wątpię, że ktoś normalny się mną zainteresuje.

Jeżeli jesteś bardzo ładna, to się zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość AlaM napisał:

Dlaczego nie miałeś dziewczyny?

Mnie się właśnie wydaje, że facetom jest łatwiej. Prawiczek zawsze może udawać, że już to kiedyś robił, bo nie ma żadnych fizycznych oznak jego prawictwa.

Tak wyszło, głównie przez nieśmiałość, która z czasem zmieniła się w prawdziwy lęk przed kobietami i bliskością. Szkoda gadać. Prawiczek może udawać, ale do czasu. Takie rzeczy naprawdę wychodzą, staroprawictwo i brak doświadczenia widać po delikwencie. Już parę razy paliłem się ze wstydu w takich sytuacjach, choć nikomu nie przyznawałem się do bycia prawiczkiem. Poza tym prawictwo jest wyszydzane, dziewictwo wręcz chwalone i pożądane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
5 minut temu, Gość qwer napisał:

Jeżeli jesteś bardzo ładna, to się zainteresuje.

Nie jestem jakąś pięknością 10/10, ale brzydka też nie. Na pewno powyżej przeciętnej. W dodatku bardzo dbam o siebie (modne ubrania, zawsze zrobione włosy i makijaż).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak wyszło, głównie przez nieśmiałość, która z czasem zmieniła się w prawdziwy lęk przed kobietami i bliskością. Szkoda gadać. Prawiczek może udawać, ale do czasu. Takie rzeczy naprawdę wychodzą, staroprawictwo i brak doświadczenia widać po delikwencie. Już parę razy paliłem się ze wstydu w takich sytuacjach, choć nikomu nie przyznawałem się do bycia prawiczkiem. Poza tym prawictwo jest wyszydzane, dziewictwo wręcz chwalone i pożądane.

No nie wiem, kilka razy czytałam (nawet na tym forum), że jak kobieta po 20tce dalej jest dziewicą to znaczy, że coś z nią nie tak...I że faceci raczej takich unikają albo mogą skreślić z tego powodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
Przed chwilą, Gość AlaM napisał:

Nie jestem jakąś pięknością 10/10, ale brzydka też nie. Na pewno powyżej przeciętnej. W dodatku bardzo dbam o siebie (modne ubrania, zawsze zrobione włosy i makijaż).

Ponadprzeciętna? To chyba nie masz się czego obawiać. Jeżeli masz ładną, symetryczną, czystą buzię, ładny, miły głos, smukłe nózie, ładnie wyglądasz w klasycznych ubraniach, to wszystko OK. Musisz poczekać na amatora. Na pewno ktoś się Tobą zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość AlaM napisał:

No nie wiem, kilka razy czytałam (nawet na tym forum), że jak kobieta po 20tce dalej jest dziewicą to znaczy, że coś z nią nie tak...I że faceci raczej takich unikają albo mogą skreślić z tego powodu. 

Raczej trzydziestce ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
2 minuty temu, Gość qwer napisał:

Ponadprzeciętna? To chyba nie masz się czego obawiać. Jeżeli masz ładną, symetryczną, czystą buzię, ładny, miły głos, smukłe nózie, ładnie wyglądasz w klasycznych ubraniach, to wszystko OK. Musisz poczekać na amatora. Na pewno ktoś się Tobą zainteresuje.

Nogi akurat mam brzydkie 😞 W każdym razie wg mnie wygląd nie ma aż takiego wielkiego znaczenia. No chyba, że ktoś jest naprawdę brzydki i niezadbany. Ale mam np. koleżankę, która obiektywnie jest brzydsza ode mnie, w dodatku nie potrafi się ubrać i straciła dziewictwo w wieku 17 lat, potem miała jeszcze kilku facetów. No a jest z mojego rocznika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak można stracić dziewictwo w tak młodym wieku przecież 17lat to jeszcze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
3 minuty temu, Gość AlaM napisał:

Nogi akurat mam brzydkie 😞 W każdym razie wg mnie wygląd nie ma aż takiego wielkiego znaczenia. No chyba, że ktoś jest naprawdę brzydki i niezadbany. Ale mam np. koleżankę, która obiektywnie jest brzydsza ode mnie, w dodatku nie potrafi się ubrać i straciła dziewictwo w wieku 17 lat, potem miała jeszcze kilku facetów. No a jest z mojego rocznika. 

Słabe nogi - to rzeczywiście problem. I nic się nie poradzi. Długie spódnice już niemodne od 20 lat.

Nie patrz na koleżankę. Z tego, co piszesz, to zwykła k.... Puszcza się z każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość AlaM napisał:

No nie wiem, kilka razy czytałam (nawet na tym forum), że jak kobieta po 20tce dalej jest dziewicą to znaczy, że coś z nią nie tak...I że faceci raczej takich unikają albo mogą skreślić z tego powodu. 

Mężczyźni marzą o dziewicy nikt nie chce obspermionej baby która dała dupy i nie zachowała cnoty dla ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
3 minuty temu, Gość qwer napisał:

Słabe nogi - to rzeczywiście problem. I nic się nie poradzi. Długie spódnice już niemodne od 20 lat.

Nie patrz na koleżankę. Z tego, co piszesz, to zwykła k.... Puszcza się z każdym.

Co do nóg: mam taką figurę jakby klepsydra, ponoć niektórym facetom się to podoba, innym nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powinnaś być dumna że jesteś dziewicą bo jak wiadomo dziewictwo to symbol szacunku do własnego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Mężczyźni marzą o dziewicy nikt nie chce obspermionej baby która dała dupy i nie zachowała cnoty dla ukochanego.

No chyba nie każdy marzy o dziewicy. Niektórzy piszą, że nie chcieliby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
1 minutę temu, Gość AlaM napisał:

Co do nóg: mam taką figurę jakby klepsydra, ponoć niektórym facetom się to podoba, innym nie. 

Na pewno tak. Ale zasadniczo to dobra figura, o ile nie jeteś zbyt gruba, tj.nie masz powyżej 65 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
1 minutę temu, Gość qwer napisał:

Na pewno tak. Ale zasadniczo to dobra figura, o ile nie jeteś zbyt gruba, tj.nie masz powyżej 65 kg.

Mam 55-56 kg 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Większość marzy o dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
1 minutę temu, Gość AlaM napisał:

Mam 55-56 kg 😉

Dobra waga! Nie jesteś utuczoną kobyłą. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szukaj prawiczka unikaj doświadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEministka00

Być może masz jakies wewnętrzne silne opory. może jest tak, ze na dziś nie bylabyś w ogóle w stanie zdjąc majtek przy chłopaku, wyluzowac się totalnie i rozkraczyć przed nim. Musisz poczekac, az to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike

Ja cię chętnie poznam , i to jeszcze dziś jak nie mieszkasz za daleko 🤔😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Szukaj prawiczka unikaj doświadczony

Dla mnie to bez znaczenia czy będzie to prawiczek czy doświadczony. Zresztą prawiczka w tym wieku i tak pewnie nie spotkam, więc mógłby mieć przede mną jakieś kobiety (byle nie za dużo). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaM
4 minuty temu, Gość FEministka00 napisał:

Być może masz jakies wewnętrzne silne opory. może jest tak, ze na dziś nie bylabyś w ogóle w stanie zdjąc majtek przy chłopaku, wyluzowac się totalnie i rozkraczyć przed nim. Musisz poczekac, az to minie.

Dokładnie tak jest 😞

Podejrzewam, że to minie, ale raczej nieprędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×