Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Problemy z zajściem w ciążę

Polecane posty

Gość Monika

Dzień dobry Mam 27 lat mój maz 35 lat . Staramy się o dziecko już 15 miesięcy bez rezultatu. W czerwcu miałam histeroskopie podczas której usunięto mi dwa polipy wielkości 3x5 mm . Badania jakie dotychczas wykonałam to lh FSH progesteron prolaktyna TSH toksoplazmoza różyczka estradiol badanie nasienia wykonał mój mąż. Wszystkie wyniki są ok a ciąży nie ma nadal . Co robić ? Co mogę jeszcze zbadać ? Czy te polipy które miałam mogły blokować zajście w ciążę ? Czy któraś miała podobna sytuację?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndbdjd
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

Dzień dobry Mam 27 lat mój maz 35 lat . Staramy się o dziecko już 15 miesięcy bez rezultatu. W czerwcu miałam histeroskopie podczas której usunięto mi dwa polipy wielkości 3x5 mm . Badania jakie dotychczas wykonałam to lh FSH progesteron prolaktyna TSH toksoplazmoza różyczka estradiol badanie nasienia wykonał mój mąż. Wszystkie wyniki są ok a ciąży nie ma nadal . Co robić ? Co mogę jeszcze zbadać ? Czy te polipy które miałam mogły blokować zajście w ciążę ? Czy któraś miała podobna sytuację?

 

 

Kobieto ty się zdiagnozuj porządnie bo to co miałas to jakaś kpina. Przede wszystkim histeroskopia oraz laparoskopia i badanie drożności jajowodów, poziom witaminy D, krzepliwość krwi, minitoring cyklu i immunologia (biopsja endometrium) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
32 minuty temu, Gość Ndbdjd napisał:

Kobieto ty się zdiagnozuj porządnie bo to co miałas to jakaś kpina. Przede wszystkim histeroskopia oraz laparoskopia i badanie drożności jajowodów, poziom witaminy D, krzepliwość krwi, minitoring cyklu i immunologia (biopsja endometrium) 

Miałam monitoring cyklu i owulacja jest . Krzepliwość krwi miałam robiona zapomniałam napisać . Histeroskopie też miałam bo usunięto mi dwa polipy dzięki niej a na drożność idę za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaki jest poziom prolaktyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

AMH - rezerwa jajnikowa, koszt ok 200 zl. Zdecydowanie miałaś za mało badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A oprócz amh co mogę jeszcze zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jakie masz TSH, kzywa cukrowo insulinowa do zrobienia, masz nadwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjis8ss

To nie myśl o ciazy, tylko uprawiaj sex dla przyjemności.  Ja robilam badania, szalalam a jak się pogodzilam ze swoim zyciem i brakiem dziecka,  to w 1 cyklu zaszlam i to przy wysokiej prolaktynie, wysokim tsh i slabym nasieniu meza.  Oczywiście jak sie dowiedzialam o ciazy to zbijalam od razu tsh.  Jak sie bedziesz spinac, to nie zajdziesz, tak to natura wymyśliła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

TSH 1.82 nie mam nadwagi glukoza 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×