Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociczka

Nie mogę patrzeć na te niektóre youtubowe fleje zaspane rozczochrane ziewające

Polecane posty

Gość Kociczka
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

 A ty taka bogata intelektualnie? I namiętnie je oglądasz i o nich plotkujesz. Zamiast zadbać o własny rozwój. I daruj sobie gadkę, że masz firmę, która na Ciebie zarabia, leżysz na plaży i robisz to dla beki. Pewnie sama jesteś taką fleją i dlatego cię to wkurza. Normalny człowiek przestałby je oglądać. 

Kto powiedział że ja je namiętnie oglądam? Tych kanałów jest pełno i same się wyświetlają, zaglądam i widzę co widzę i bierze mnie obrzydzenie do takich kobiet. W tych czasach żeby baba nie mogła zadbać o włosy, ogarnąć się, ubrać schludnie i uczesać? I ty bronisz takie brydasice z tłustymi włosami, bo pewnie taka sama jesteś. Czysta schludna kobieta nie broni brydasów tylko poprostu czuje obrzydzenie wobec takich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociczka
Przed chwilą, Gość Kociczka napisał:

Kto powiedział że ja je namiętnie oglądam? Tych kanałów jest pełno i same się wyświetlają, zaglądam i widzę co widzę i bierze mnie obrzydzenie do takich kobiet. W tych czasach żeby baba nie mogła zadbać o włosy, ogarnąć się, ubrać schludnie i uczesać? I ty bronisz takie brydasice z tłustymi włosami, bo pewnie taka sama jesteś. Czysta schludna kobieta nie broni brydasów tylko poprostu czuje obrzydzenie wobec takich. 

*brudasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociczka
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie tylko w USA, ja mieszkam w Wawie,nowe bloki, na dole sklepy i też schodzimy w klapkach do sklepu, odebrać pizze itd. Nikt nie ma z tym problemu. Życie. 

W klapkach czy kapciach każdy schodzi po pizzę, co to ma do rzeczy jeśli chodzi o dbanie o siebie? Fleja to Fleja, nieważne klapki czy szpilki. Ale włosy tłuste, rozczochrane, zaniedbane, makijaż wyglądający jak by ze dwa dni nie zmywala. I taka nagrywa się od rana i pokazuje swoją gębę światu. Ziewa, dłubie w zaspanych oczach, spuchnięta na twarzy. Pytam się, po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruuuu

To ta Gosia ze Świata wedlug Gosi jest strasznie odpychająca z wyglądu. Suche siwe włosy, zmarszczki, niechlujna wymowa, i do tego filmy o niczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Radzka tez daje popis, w szlafrokach po mieście, nieuczesana, jakaś taka niedopracowana. Zwłaszcza na instastories.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Zero szacunku do widza i tyle. Lenistwo i brak klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek

Zabawne ze z domu tak nie wyjda, nie pokaza sie swiatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.08.2019 o 23:40, Gość Kociczka napisał:

Kto powiedział że ja je namiętnie oglądam? Tych kanałów jest pełno i same się wyświetlają, zaglądam i widzę co widzę i bierze mnie obrzydzenie do takich kobiet. W tych czasach żeby baba nie mogła zadbać o włosy, ogarnąć się, ubrać schludnie i uczesać? I ty bronisz takie brydasice z tłustymi włosami, bo pewnie taka sama jesteś. Czysta schludna kobieta nie broni brydasów tylko poprostu czuje obrzydzenie wobec takich. 

Po prostu* jeśli już. Jedna nie dba o włosy, a ty nie dbasz o poprawna pisownie. Do wszystkiego można się przyczepić jak widzisz. Ja nie mam problemu z cera, ale wkurza mnie jak ktoś uważa, ze osoba z problemami skrornymi od razu jest klasyfikowana przez Ciebie, jako zaniedbana i najlepiej powinna zamknac sie w pokoju i nigdy z niego nie wychodzić na swiatło dzienne. Wlosow tez nie ma kazdy idealnych, moje też sie do takich nie zaliczaja, choć o nie dbam, ale taka genetyka i nic na to nie poradze. Nie chciałabym być oceniana przez uch pryzmat jako zaniedbana, a sa cienkie, jest ich malo, wiec wygladaja jak wygladaja. Jedyne z czym sie mogę z toba zgodzic, to z tym, ze nie powinno sie ziewac na wizji, mówić podczas jedzenia, itp. Można to po prostu wyciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.08.2019 o 23:44, Gość Kociczka napisał:

W klapkach czy kapciach każdy schodzi po pizzę, co to ma do rzeczy jeśli chodzi o dbanie o siebie? Fleja to Fleja, nieważne klapki czy szpilki. Ale włosy tłuste, rozczochrane, zaniedbane, makijaż wyglądający jak by ze dwa dni nie zmywala. I taka nagrywa się od rana i pokazuje swoją gębę światu. Ziewa, dłubie w zaspanych oczach, spuchnięta na twarzy. Pytam się, po co? 

Kogo masz na myśli, bo w kolko sie powtarzasz, a ja serio nie wiem która to z you tuberek ma taki niechlujny makijaz, wlosy, cere. A troche ich ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miszmaszowa 27 pokazuje sie wiecznie tłusta na twarzy, az odpycha. Jakby jej łój wyszedl tydzien temu na twarzy, a ona tego nie zmyla. Przecież sa chusteczki matujace, czy chocby papier toaletowy by przylozyla i nim sciagnela to cos jak nie chce używać pudru. O wodzie z mydlem czy plynie micelarnym nie wspomne. Swego czasu też chodziła z pryszczem na wierzchu, jakby nie miała korektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Natalia z "Siadam i gadam" kiedys ciagle ziewala do kamery, pokazywala całe uzebienie w srodku, wiec i rowniez jego braki i tego nie wycinala! To było okropne! I tez miała taka manie, teraz chyba już mniej, ze filmowala cala twarz w max powiekszeniu i sama sie przygladala w podgladzie swoim pryszczom, jakby ja to rajcowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sara z "So beauty" ostatnio ma faze na jedzenie na wizji, pochlania wszystko jak hipopotam, nagrywala jak jadla hamburgera, to normalnie o malo nie polknela z nim kamery. Wary napompowane jak tylek pawiana, otwor gebowy jak u hipcia, bleee. To było straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szusz nagrywa czesto jakby po jakims melanzu byla. Te jej oczy, chyba od kleju do rzes ciagle czerwone, zamglone. Raz nagrywala jak jedno ledwo zipalo, żyło wlasnym zyciem. Zamiast dac sobie odsapnac, wrocic do zdrowia, to nagrywa jak leci, narty siebie w niekomfortowych sytuacjach. Mnie by było wstyd, a ona już dawno przekroczyla ta granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Która to niby jest tak wielce zaniedbana w każdym aspekcie który wymieniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagatka

Która jutuberka najwięcej wali alko?I ma twarz zniszczoną przez chlanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Która to niby jest tak wielce zaniedbana w każdym aspekcie który wymieniacie?

 Prawie kazdy wpis odnosi sie do konkretnej  vlogerki  Nie wymagaj listy. Czytaj uwaznie wpisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuczek

A mnie zniesmacza, jezeli widze vlogerki nagrywajace siebie, rodzine, dzieci, meza wymalowane i wypindrzone a w domu taki syf ze az obrzydzenie bierze. Wszedzie cos lezy, lozka rozwalone, smieci w czarnych worach fujjjj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość Zuczek napisał:

A mnie zniesmacza, jezeli widze vlogerki nagrywajace siebie, rodzine, dzieci, meza wymalowane i wypindrzone a w domu taki syf ze az obrzydzenie bierze. Wszedzie cos lezy, lozka rozwalone, smieci w czarnych worach fujjjj 

Z tym się zgodzę w 100% Ale mam nadzieję, ze jeśli dana vlogerka ma czyściutko, schludnie, ale ma trądzik, to ciebie to nie obrzydza i nie każesz jej znikać z you tuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita
14 minut temu, Gość gosc napisał:

ma czyściutko, schludnie, ale ma trądzik, to ciebie to nie obrzydza i nie każesz jej znikać z you tuba.

Mnie obrzydza, zwlaszcza jak szpachluje te syfy na wizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×