Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość labradorzamama

Karma 1st Choice dla psa po kastracji opinie

Polecane posty

Gość labradorzamama

Witam. Szukam opinii na temat karmy 1st Choice osób, które podają ja psiakom po kastracji. Mam 2 labradory ktore maja problem z wagą, są wykastrowane i weterynarz polecił mi podawać psiakom karmę dla kastratów najlepiej z wyższej półki. Zaproponował 1st Choice Light Healthy Weight która u jego pacjentów podobno świetnie sie sprawdza. Podkreślał dobrą jakość składników głownie miesa i ponadto ma niski poziom bardzo wysokiej jakości ci podobno wazne. Labki jak wiadomo maja tendencje do tycia szczególnie te moje - są z adopcji i nie miałam wpływu na wczesniejsze ich żywienie wiec teraz po kastracji szczególnie chce o nie zadbać. Ponieważ nie znam karmy kompletnie mam pytanie do właścicieli głownie labków- jak one tą karmę "znoszą" - utrzymują wagę? Smakuje? Jak z sierścią, zebami? Podzielcie sie prosze opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisa

nie mam labradora i nie mam problemów z wagą psa, ale markę znam i powiem jedno- świetna wysokiej jakości karma!!!  mój  maltańczyk to  okropny niejadek. nie ma tendencji do tycia ale jesst alergikiem i ma bardzo delikatny żołądek. Wiele karm przetestowałam i naprawdę  dopiero  po 1st Choice odzyskał zdrowie. Polecili mi go weterynarze, małżeństwo do którego trafiłam bo zajmuja sie alergiami psów. Na tej karmie nie ma biegunek,  przestal  wymiotować a to sie czesto powtarzało i nie ma alergii skórnych. Co więcej - lepiej wygląda, bo wcześniej już mu włosy wypadały a teraz fajna miękka sierść, zapach z pyska uległ poprawie, ja mu podaje 1st Choice Hypoalergenic, z mięsa kaczki, bez zbóż. Ogólnie wszystkie ich karmy są dobre bo wysokomięsne, jakość produktów bardzo dobra, opinie sa takie, że mięso jak dla ludzi - taka jakość. więc wet ci dobrze doradził wg mnie. spróbować zawsze warto wiem po sobie a wg mnie zaczynasz od najlepszej. Powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×