Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile mialyscie aborcji łącznie

Polecane posty

Gość Gość

Najśmieszniejsze są kobiety tzw pragmatyczki  często podkreślają że nie wierzą w Boga, religie, magię. A same te magię uprawiają bo jak inaczej określić podejście, że w jednym momencie to tylko płód, zlepek, a w drugim już jest dziecko. Tego to nawet poganie nie wymyślili. Jak nawet lekarz nie jest w stanie dokładnie określić wieku dziecka w łonie matki, to wszystko są wartości przybliżone jak i termin porodu nie jest określony na 100%. Coraz młodsze dzieci się ratuje. A tu jedna z drugą wiedzą najlepiej lepiej niż profesor ginekologii że to nie czlowiek. Jedyne co jest 100% pewne to że było zapłodnienie i rozwija się człowiek. Nikt wam nie zagwarantuje ie ma dokładnie i kiedy się urodzi itd. 

 

A dozwolenie na aborcję w krajach Europy wiąże się z konkretnym stylem życia propagowanie przez zachód, wygodnym, konsumpcyjnym bo myślano że w ten sposób zlikwidują patologie i unowocześnią kraje. A zamiast się zmniejszać tylko powstają coraz to nowe. Naród niemiecki już ledwo dyszy, ratują ich imigranci. Zobaczycie że jescze będą wycofywać aborcje z tych rozwiniętych krajów, jescze nie w tym momencie ale... Zobaczycie 😉 a aborcja to morderstwo ale doskonale się tu sprawdza powiedzenie "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" wystarczy kilka eufemizmow i ładna sala zabiegowa i już wszystko cacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie lepiej poprostu jechać za granicę na sterylizacje?albo jak macie stałego faceta to wysłać to na wazektomie?chociaż nie ma wtedy problemu i nie trzeba się skrobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Planuję dzieci w przyszłości, ale nie widze kompletnie nic złego w aborcji. W Nowym Jorku aborcja już jest legalna do 9-tego miesiąca ciąży. Ani mnie to grzeje, ani ziębi. Jeśli coś jest zależne od kobiety i wymaga od niej poświęceń i wyrzeczeń - to tylko i wyłącznie kobieta ma prawo decydować czy ma zamiar to dalej nosić i się poświęcać czy nie.

Ani państwo, ani ojciec nie ma tu nic do gadania. 

No cóż, zawsze mogłaby nosić ciążę na siłę, jednocześnie pijąc, ćpając, biorąc silne leki (przeciwskazane w ciąży) itd. - chciałybyście żeby taka osoba rodziła za wszelką cenę? I wydawała na świat chore dzieci?

Bo jeżeli kiedykolwiek zostałabym zmuszona do urodzenia dziecka to wlaśnie tak bym zrobiła. Nie oszczędzałabym się i miałabym kompletnie gdzieś jakie to dziecko będzie. I nie czułabym się winna. Bo nikt nie miał prawa mnie zmuszac do tego. Jestem egoistka i dobrze mi z tym. To naturalny egoizm. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to ciaza zalezy od kobiety a nie kobieta od ciazy, wszystkie cywilizowane panstwa maja wczesna abrocja dostepna na zadanie w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie chce miec dzieci i jesli bym zaszla w niechciana ciaze to prowadzilanym taki tryb zycia zeby poronic. ale to tylko wtedy gdy antykoncepcja zawiedzie bo zapezpieczam sie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
14 godzin temu, Gość gość napisał:

 

A dlaczego one są głupie co? Uprawiają seks, zaliczają wpadkę, to biorą za to odpowiedzialność jak dorośli ludzie. Rodzą i wychowują. Nic głupiego tutaj nie widzę. To raczej wy ze swoimi zasadami powinnyście się z seksem przerzucić na kobiety, albo powycinać sobie macice, skoro niektóre z was zaliczyły wpadkę nawet 3 razy.

Wypraszam sobie, nie uprawiam seksu. A gdybym uprawiała, to wzięłabym na siebie odpowiedzialność za konsekwencje.

Co za sz.maty, które współżyją z kochankiem mając męża, a potem jeszcze mordują dzieci w swoim łonIe. Zdrajczynie i morderczynie. I takie szlaufy śmią wydzierać na mnie pyski, bo napisałam prawdę że aborcja to morderstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja uwazam, ze aborcji jest o wiele za malo.  Moim marzeniem jest zmiejszenie sie populacji tej planety o polowe.  Takze jak anytkoncepcja zawiedzie to aborcja.  Nie chcesz czy nie mozesz to pozbyc sie obciazenia na naszej planecie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

oczywiscie ze jestem za aborcja a ile mialam tyle mialam, a co do morderstwa to ciaza zalezy od kobiety wiec nie jest to morderstwo pierw trzeba byc poza organizmem kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kto jest bardziej człowiekiem? Płód do 3 miesiąca czy płód od trzeciego miesiąca? Kto jest bardziej człowiekiem roczne dziecko czy 60 letni dziadek? Wg twojego myślenia bardziej człowiekiem jest ten, który jest starszy. 

Czlowieczentwa się nie stopniuje, albo człowiekiem się jest albo nim się nie jest. Nie można być bardziej człowiekiem lub mniej. 

Ustalilas granice 3 miesiąc, na jakiej podstawie? Najbardziej tęgie umysły naszych czasów mają problem z określeniem granicy a ty zrobiłaś to od tak. Pewnie dlatego, że im tęższy umysł tym większa świadomość. 

Przyjmuje sie, ze mozg dziecka zaczyna dzialac dopiero w czwartym miesiacu zycia. Skoro brak aktywnosci mozgu uznaje sie za smierc to zycie mozna zaczac liczyc dopiero od momentu kiedy mozg zacznie dzialac a system nerwowy sie wyksztalci. 12 tydzien mozna wiec uznac za graniczny. Jestem zwolenniczka aborcji na zyczenie. Nigdy nie musialam podjac takiej decyzji i obym nie stanela przed takim wyborem. Jedno jest pewne, nie urodzilabym dziecka z gwaltu ani ciezko chorego.

Zdrowe dziecko, choc nie planowane, z moim mezem urodzilabym. Mam stabilna sytuacje finansowa i zawodowa i moglabym sobie na to pozwolic. Nigdy jednak nie smialabym oceniac kobiety ktora dokonala aborcji. To jej wybor, jej sumienie, jej zycie. Podjela decyzcje najlepsza dla siebie i slusznie. Dobro czlowieka ktory juz zyje jest wazniejsze od zycia plodu ktory moze sie urodzic zywy a moze i martwy, zdrowy lub chory. To co jest, jest wazniejsze od tego co byc moze bedzie.

Dajmy kobietom prawo do decydowania czy chca urodzic czy nie. Aborcje byly, sa i beda. Lepiej zeby byly legalne niz dokonywane gdzies pokatnie, w niewiadomo jakich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 13.08.2019 o 18:16, Gość Gosc napisał:

zeby zabic najpierw trzeba urodzic, trzeba byc bardzo niedoksztalconym zeby tego nie wiedziec ;)

Raczej żeby zabić trzeba wpierw spłodzić. Gdybyś poroniła to by to nie było morderstwo, ale jeśli wyskrobałaś żyjący płód z premedytacją to jest to zabicie, ale rozumiem troche twoje własne rozgrzeszanie. To taki system obronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ja uwazam, ze aborcji jest o wiele za malo.  Moim marzeniem jest zmiejszenie sie populacji tej planety o polowe.  Takze jak anytkoncepcja zawiedzie to aborcja.  Nie chcesz czy nie mozesz to pozbyc sie obciazenia na naszej planecie.  

A nie mądrzej po prostu jajowody podwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Planuję dzieci w przyszłości, ale nie widze kompletnie nic złego w aborcji. W Nowym Jorku aborcja już jest legalna do 9-tego miesiąca ciąży. Ani mnie to grzeje, ani ziębi. Jeśli coś jest zależne od kobiety i wymaga od niej poświęceń i wyrzeczeń - to tylko i wyłącznie kobieta ma prawo decydować czy ma zamiar to dalej nosić i się poświęcać czy nie.

Ani państwo, ani ojciec nie ma tu nic do gadania. 

No cóż, zawsze mogłaby nosić ciążę na siłę, jednocześnie pijąc, ćpając, biorąc silne leki (przeciwskazane w ciąży) itd. - chciałybyście żeby taka osoba rodziła za wszelką cenę? I wydawała na świat chore dzieci?

Bo jeżeli kiedykolwiek zostałabym zmuszona do urodzenia dziecka to wlaśnie tak bym zrobiła. Nie oszczędzałabym się i miałabym kompletnie gdzieś jakie to dziecko będzie. I nie czułabym się winna. Bo nikt nie miał prawa mnie zmuszac do tego. Jestem egoistka i dobrze mi z tym. To naturalny egoizm. 

 

ciekawe czy jak urodzisz juz swoje dziecko tez bedziesz miala takie myslenie..watpie. Teraz sadzac po wypowiedz masz nie wiecej niz 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to kobieta nosi ciaze, nie ciaza kobiete, kobieta musi miec prawo decydowania czy chce ciazy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A nie mądrzej po prostu jajowody podwiązać?

w Polsce jajowodow nie podwiazesz, a w ciagu kilkudziesieciu lat i tak mozesz zajsc w ciaze np. pozamaciczna i abrocja tez bedzie wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to kobieta nosi ciaze, nie ciaza kobiete, kobieta musi miec prawo decydowania czy chce ciazy czy nie.

dokładnie, nie mozna tego obejsc, ciaza moze byc komplikacja dla kobiety i to nie jest niezalezny byt tylko zalezy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosc

TOUGH LUCK ciaza to az i tylko ciaza, zalezy od kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obecnie aborcja nie jest już w modzie. Najnowszym pomysłem jest eutanazja noworodka. Kilka krajów zachodu już zalegalizowało możliwość poddania dziecka do pierwszego roku życia eutanazji bez podania przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 14.08.2019 o 08:35, Gość gosc napisał:

szwecji, czechach, uk, irlandi, niemchech, słowacji, włochach, francji, danii, norwegii, hiszpanii, itd itp. :D:D:D teraz powiedzcie ze Polska to nie ciemnota.

W Irlandii aborcja jest zakazana slonko 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

W Irlandii aborcja jest zakazana slonko 🙂

 

 

Od 7.01.2019 już legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 14.08.2019 o 09:41, Gość Gość napisał:

w Irlandi jest dostepna abrocja na zyczenie , wiec ty sie doinformuj, w Finlandi nie ma i nie bylo problemow, a Monako, Andora I San Marino to panstwa miasta praktycznie.
 

Bzdury piszesz 🙂

Mieszkasz w Irlandii, ze tak dobrze wiesz ?

Ja mieszkam i wiem, ze aborcja JEST ZAKAZANA !

Jakies 2 lata temu umarla kobieta, ktorej nie chcieli wyczyscic macicy o samoistnym poronieniu.. 

Tak zwlekali, tak przerzucali sie szpitalami, gdzie to ma sie odbyc, ze ona w miedzyczasie dostala sepsy.

 

Moze ty piszesz o Irlandii Polncnej ? Tam obowiazuje prawo UK i tak, tam jest dozwolona.

Staytstki pokazuja , ze 11 ! kobiet DZIENNIE przekracza granice i  wykonuje aborcje..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

W Irlandii aborcja jest zakazana slonko 🙂

 

 

Od 1 stycznia w Irlandii obowiązuje nowe prawo, zezwalające na aborcję bez podania przyczyny do 12 tygodnia ciąży. Pierwszego dnia po wejściu w życie nowych przepisów, do irlandzkich placówek medycznych zgłosiło się 20 matek zdecydowanych na dokonanie aborcji.X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Bzdury piszesz 🙂

Mieszkasz w Irlandii, ze tak dobrze wiesz ?

Ja mieszkam i wiem, ze aborcja JEST ZAKAZANA !

Jakies 2 lata temu umarla kobieta, ktorej nie chcieli wyczyscic macicy o samoistnym poronieniu.. 

Tak zwlekali, tak przerzucali sie szpitalami, gdzie to ma sie odbyc, ze ona w miedzyczasie dostala sepsy.

 

Moze ty piszesz o Irlandii Polncnej ? Tam obowiazuje prawo UK i tak, tam jest dozwolona.

Staytstki pokazuja , ze 11 ! kobiet DZIENNIE przekracza granice i  wykonuje aborcje..

 

w du pie chyba mieszkasz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Od 1 stycznia w Irlandii obowiązuje nowe prawo, zezwalające na aborcję bez podania przyczyny do 12 tygodnia ciąży. Pierwszego dnia po wejściu w życie nowych przepisów, do irlandzkich placówek medycznych zgłosiło się 20 matek zdecydowanych na dokonanie aborcji.X

mieszkaja polczyny w Irlandi chyba jezyka nie znaja i nie wiedza podstawowych informacji, za aborcja byla przewazajaca wiekszosc i do tego byl to dosc duzy news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

mieszkaja polczyny w Irlandi chyba jezyka nie znaja i nie wiedza podstawowych informacji, za aborcja byla przewazajaca wiekszosc i do tego byl to dosc duzy news.

juz jedna pisała ze w Finlandi jest nielegalna i do tego sie upierała, bo przeczytała tylko nagłowek a reszty tekstu nie rozumiała :D oczywiscie jest tam legalna do 20 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Najśmieszniejsze są kobiety tzw pragmatyczki  często podkreślają że nie wierzą w Boga, religie, magię. A same te magię uprawiają bo jak inaczej określić podejście, że w jednym momencie to tylko płód, zlepek, a w drugim już jest dziecko.

Do 11stego tygodnia mamy zarodek, od 11 to płód. Żadna magia. Życie płodowe, czyli życie w łonie matki. Donoszona ciąża trwa 38-42 tyg. Jedno dziecko rodzę w 38 tygodniu, drugie w 42 tygodniu. Czy mam prawo nazwać drugie dziecko w 41 tygodniu ciąży dzieckiem pomimo, że żyje jeszcze życiem płodowym, czy też nie? Chcesz się czegoś uczepić, a nie wiesz czego. Dla mnie osobiście zarodek to nie jest tylko skrzep, zlepek komórek. Dla mnie jest to zlepek komórek, któremu, albo dam rozwinąć się w pełny organizm, albo nie.

1 godzinę temu, Gość Ags napisał:

Przyjmuje sie, ze mozg dziecka zaczyna dzialac dopiero w czwartym miesiacu zycia. Skoro brak aktywnosci mozgu uznaje sie za smierc to zycie mozna zaczac liczyc dopiero od momentu kiedy mozg zacznie dzialac a system nerwowy sie wyksztalci. 12 tydzien mozna wiec uznac za graniczny. Jestem zwolenniczka aborcji na zyczenie. Nigdy nie musialam podjac takiej decyzji i obym nie stanela przed takim wyborem. Jedno jest pewne, nie urodzilabym dziecka z gwaltu ani ciezko chorego. 

Zdrowe dziecko, choc nie planowane, z moim mezem urodzilabym. Mam stabilna sytuacje finansowa i zawodowa i moglabym sobie na to pozwolic. Nigdy jednak nie smialabym oceniac kobiety ktora dokonala aborcji. To jej wybor, jej sumienie, jej zycie. Podjela decyzcje najlepsza dla siebie i slusznie.

Mniej więcej tak to działa. 12 tydzień. Nie powinno być legalizacji aborcji zdrowego 24miesiecznego płodu, a tak się zdarza. Nie wiem, co baba musi mieć we łbie przeciągając zdrową ciążę do tak wysokiej i dopiero wtedy się jej pozbywając.

Ocena oceną, ale to ma być jej samodzielna decyzja. Problem w tym, że jak któraś się waha, to inne aborcjonistki ją gorąco do tej aborcji namawiają. Kochana zrób to, nic ci nie będzie, nie ma żadnej traumy itd. A skąd ona to wie? Każdy ma inną psyche.

21 godzin temu, Gość Gość napisał:

lanuję dzieci w przyszłości, ale nie widze kompletnie nic złego w aborcji. W Nowym Jorku aborcja już jest legalna do 9-tego miesiąca ciąży

 Nie siej propagandy. Taka aborcja jest pod warunkiem, kiedy dziecko i tak nie przeżyje, lub, gdy ciąża, czy poród może być zagrożeniem dla życia matki. No, ale w tym przypadku chyba jest rozwiązanie. Jeśli dowiaduję się, że mam raka w siódmym miesiącu, to robię wczesne cc. Jeden kit i tak się muszę pozbyć dziecka z brzucha, nie muszę pozbawiać go życia, zwłaszcza, że dziecka chciałam nosząc je tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"w Irlandi jest dostepna abrocja na zyczenie , wiec ty sie doinformuj, w Finlandi nie ma i nie bylo problemow, a Monako, Andora I San Marino to panstwa miasta praktycznie."

To, że są to państwa miasta, to mało istotne. Ważne jest prawo na danym terenie. Co do Finlandii, zdrowa, normalnie sytuowana kobieta nie mająca dzieci, nosząca zdrową ciążę ma problem. Jeśli muszę podać lekarzowi powód i jeśli ten powód musi być nieźle naciągany, żeby mnie lekarz zakwalifikował, to jednak mam problem i to wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

"w Irlandi jest dostepna abrocja na zyczenie , wiec ty sie doinformuj, w Finlandi nie ma i nie bylo problemow, a Monako, Andora I San Marino to panstwa miasta praktycznie."

To, że są to państwa miasta, to mało istotne. Ważne jest prawo na danym terenie. Co do Finlandii, zdrowa, normalnie sytuowana kobieta nie mająca dzieci, nosząca zdrową ciążę ma problem. Jeśli muszę podać lekarzowi powód i jeśli ten powód musi być nieźle naciągany, żeby mnie lekarz zakwalifikował, to jednak mam problem i to wielki problem. 

nie musi byc naciagany tylko go musi podac, a do nich naleza np. inne plany na przyszłosc niz macierzynstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

usuwanie wyrostka czy woreczka to tez morderstwo w to sa komorki człowieka  :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kazdy cywilizowany i rozwiniety kraj ma legalna aborcje, wstyd za Polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

kazdy cywilizowany i rozwiniety kraj ma legalna aborcje, wstyd za Polske

dokładnie, to podstawe prawo kobiet, jesteśmy podatnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×