Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żanett

EOS Ksi ktos pracuje?

Polecane posty

Gość Żanett

Cześć, czy wy/znajomi/rodzina/ktokolwiek pracuje w EOS KSI? Czy warto tam składać cv? Da rade ktoś napisać coś o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karket

Pracuje sie ok, to nie jest latwe i przyjemne zajecie, bywają dni ze ma sie dosc, ale warunki, kasa i ludzie to rekompensują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachmat77

Ujme to tak: dobra pensja, stała.....stabilna praca, warunki umowy bardzo fair........ ludzie jak to ludzie - trafisz na lepszych i gorszych, przez co praca moze cie przyprawiac o dreszcze czasami no ale jest fajny team ludzi i chce sie przychodzic do pracy, pieniądz też motywuje więc ogólnie polecam jesli znasz sie na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

Ja pracowałem przez bardzo długo. Bardzo przyjemna praca i atrakcyjne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Ja polecam! Super opcja rozwoju i świetne warunki pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbat

Zastanawiacie mnie. Na tym gowork poza oczywistymi hejtami dłużników to też piszą że fajna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

Wiadomo, że do takiej pracy potrzebujesz odpowiednich umiejętności miękkich, w końcu jest to praca z ludźmi. Płacą dobrze, dodatkowo organizują szkolenia, jeśli chodzi o ludzi to przynajmniej w moim teamie mamy fajne relacje. Ogólnie bardzo polecam, ale powinno się mieć predyspozycje do pracy z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thore
 

Wiadomo, że do takiej pracy potrzebujesz odpowiednich umiejętności miękkich, w końcu jest to praca z ludźmi. Płacą dobrze, dodatkowo organizują szkolenia, jeśli chodzi o ludzi to przynajmniej w moim teamie mamy fajne relacje. Ogólnie bardzo polecam, ale powinno się mieć predyspozycje do pracy z ludźmi.

dzięki, przekonałeś mnie żeby tam aplikowac, dam znac jak poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arecki

moja dziewczyna tak pracowala jakis czas i chwalila sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×