Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość House

Wynajem, dom

Polecane posty

Gość House

Witam, kto zpyta nie Błądzi... A ja bije się z myślami. 

Nie wiem, w sumie krótko "w miarę" co wybieracie?

- remont domu, dom znajduje się 12km od jednego miasta, 20 km od drugiego, po środku, do pracy dojazd ok 20 dziennie, domek do remontu w spadku, w sumie sporo do zrobienia ale jest to realne, odkładam, remontuje. 

 

-wynajem, koszt 1500 zł miesięcznie, miasto, wszystko"pod nosem", praca - blisko, szkoły przedszkola, przychodnie - pod nosem. Spełnione ambicje - w końcu się wyrwalam ze wsi "jak każdy". Mieszkanie - blok. 

 

Kocham spokój i ciszę. Jestem pokoleniem, które wręcz ucieka do miasta, wszyscy znajomi mieszkają w większych miastach, ja naprawdę wolę wieś, kiedyś, za czasów studiów nie wyobrażalam sobie mieszkać na wsi, podobało mi się miasto, fakt że tam jest się kim chce, więcej perspektyw, z biegiem czasu chce spokoju, swojego podwórka, nie chce kredytów na mieszkania i domy w kolosalnych symach, ale... Czuję coś w rodzaju niespelnionyxh ambicji sprzed paru lat? Nie wiem... Być może żyć "jak każdy", być może nie czuć się gorsza.?ale chce spokoju, ciszy, własnego ogródka, własnej przestrzeni... Tam czułabym - tak czuję szczęście, ale mam często wrażenie że czułabym nie spełnienie, coś w tym rodzaju, kiedyś przyszłość wiązała tylko z miastem, od pewnego czasu lgne do spokoju, oazy. Nie wiem, może mi ktoś to wytłumaczy jakoś, doradzi? Wiem że a wsi mnidj perspektyw, dojazdy do pracy, że może gorzej, ale może chce tak żyć, proszę o jakąś odpowiedź, doradzcie... Wyjaśnijcie już "o co mi chodzi". Dotychczas byłam osoba zaradna, obrotna we wszystkich sprawach, mało czasu dla siebie, dla innych więcej, wciąż, każdego dnia tęskni łam jakoś w duszy za domem, za spokojem, a ostatnio jest okazja na "własny dom", choć w planach był kredyt na własne M.

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddd

Może dom? Remont? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość House

Jeśli komuś się nie chce rozwijać w temacie to proszę bardzo o krótką odp dom lub wynajem 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×