Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agnieszka

Poronienie

Polecane posty

Gość Agnieszka

Cześć, 

jestem tu pierwszy raz bo mam problem i nie za bardzo wiem jak do tego podejść. A wiec 12.06.2019 mialam ostatnia miesiączkę , 15.06.2019 test pozytywny , druga ciąża. Potwierdzone przez lekarza, same jajo płodowe bez zarodka, ( przepisał luteinę dopochwowe)następna wizyta za tydzień. Po tygodniu nadal brak zarodka , poszłam do innego lekarza, zarodek był ale bardzo mały . Lekarz wyliczył 5tc mimo ze z miesiączki wychodzi 7. Kolejna wizyta po tygodniu , zarodek się zmniejszył. I dziś 13.08.2019 ostatnia wizyta która potwierdziła ze ciąża obumarła i kazał odstawić luteinę. Mam czekać na samoistne poronienie, gdy zacznę ronić mam jechać do szpitala. Właściwie od początku ciąża się nie rozwijała czy mogę tak długo czekać? Nie wiadomo kiedy zacznę ronić, a donieśli to będzie trwało kolejne tygodnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

POPRAWKA 16.07.2019 test pozytywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja pierwsza ciąża obumarla w 9 tyg ale ja od razu dostałam skierowanie do szpitala od dwóch lekarzy. Poszłam do drugiego po tygodniu potwierdzić diagnozę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza ciąża zakończyła się urodzeniem zdrowego dziecka. Druga zakonczyla się poronieniem w 8 tyg, obecnie jestem w trzeciej ciąży, w 7 tygodniu i rokowania są złe. Zostałam uprzedzona przez lekarza, że mam być przygotowana na powtórkę z drugiej ciąży. Jestem osobą, która nie jest wylewna, ale ta sytuacja już mnie przerasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dlaczego rokowania są złe? Co jest nie tak....? Pytam ponieważ sama jestem w ciąży. Według ost miesiączki jest to 6-ty tydzień. Tydzień temu w środę miałam wizytę, jednak dr nie widziała jeszcze pęcherzyka i okazało się, że mam mięśniaki na macicy przez co trochę się martwię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mjluska89 napisał:

Witam. Dlaczego rokowania są złe? Co jest nie tak....? Pytam ponieważ sama jestem w ciąży. Według ost miesiączki jest to 6-ty tydzień. Tydzień temu w środę miałam wizytę, jednak dr nie widziała jeszcze pęcherzyka i okazało się, że mam mięśniaki na macicy przez co trochę się martwię. 

Robilas betę? Ile wynosi? Pęcherzyk widać przy wartości około 1000. Być może u Ciebie było jeszcze za wcześnie na wizytę i dlatego lekarz nic nie widział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Moni.B88 napisał:

Robilas betę? Ile wynosi? Pęcherzyk widać przy wartości około 1000. Być może u Ciebie było jeszcze za wcześnie na wizytę i dlatego lekarz nic nie widział 

Tak robiłam. Właśnie była jeszcze niska. W poniedziałek mam wizytę i już będzie coś widać, jednak martwimy sie z powodu tych mięśniaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×