Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociak

Co sądzicie i kobietach które nie chcą mieć dzieci?

Polecane posty

Są kobiety które nie chcą posiadać dzieci, nie lubią ich i czują się podrażnione z powodu ich. Myślę że jestem tą osobą i samą myśl że miałabym urodzić to robi mi słabło ;/ Zauważam też które zdecydowały się mieć to są niezadowolone i nie układa się im w życiu. Starsze osoby uważają że to obowiązek w małżeństwie i trzeba coś zostawić po sobie. Ale zadaje sobie pytanie po co? Przecież to nie znaczy ze chce tylko seksu. Dzieci to obowiązek i poświęcenie nawet na wiele lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Wszystko z Tobą ok, nikt nie ma prawa Cię krytykować, a Ty miej zdanie innych w dupie. Każdy będzie Cię zmuszał do tego co sam wybrał, a najbardziej ci, których zmuszono i żałują  (szczęśliwi nie wpierniczają się w życie innych), ale nikt za Ciebie nie przeżyje ciąży, nie urodzi, nie wychowa, nie utrzyma, nie poświęci życia. Wręcz przeciwnie, urodzisz to będziesz równiez krytykowana, że za krótko karmisz piersia, że niegrzeczne..a na koniec możliwe, ze z tego wszystkiego zwariujesz i zrobisz się roszczeniowa wobec dziecka "no bo jak to, tyle się poświęciłam dla ciebie!" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×