Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kociak

Zarejestrowani
 • Zawartość

  158
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

1901 wyświetleń profilu
 1. Tak się tylko wydaje. Nie w każdym kraju jest wiele wyboru co do jedzenia.
 2. Mam czasami i jak nastawie jakoś szyję to przechodzi. Jest to niewygodne.
 3. Dziś gdy chciałam wyciągnąć zasilacz od gniazdka to poczułam kopnięcie prądu spwodowane oddzieleniem się tego zasilacza.To było jak ugryzienie i mrowieni dłoni, chyba też trochę wyżej ręki. Dodatkowo pojawił się bardzo mały pęcherzyk. Boję sie że to może mieć negatywny wpływ na serce. Czy powinnam mieć powody do obaw?
 4. kociak

  Domowy świat ludzi

  Jednak nie jest tak. Żeby było można wyjść z jedną osobą przynajmniej raz na miesiąc lub dwa.. Uważam że jeśli ktoś wyjdzie z łaski swojej raz na rok lub trzy lata to kiepska to znajomość.
 5. kociak

  Domowy świat ludzi

  Nie wiem czy to ma związek z naturą. Natura to raczej na zewnątrz
 6. Nie wiem co się dzieje z innymi a konkretnie w naszym kraju. Lubię spędzać czas na telefonie, słuchać muzyki, oglądać seriale a szczególnie utrzymywać kontakty z ludźmi. Ale to przecież nie wszystko. Staram się kontynuować znajomość tak by wyjść również z domu. Do restauracji, parku i na wspólne wygłupy. Problemem jest to że niektórzy albo już nie chcą się spotykać albo jest to im obojętne i zaszywają się w domu tłumacząc że wolą robić coś innego. Co myślicie o tym i czy zgadzacie się że u nas człowiek zamyka się w sobie?
 7. Trudno mi poznać osoby przez internet ale udaje się utrzymać kontakt pisemny i czasami gdzieś razem wyjść. Najgorsze jest wtedy że pojawiają się osoby które chcą wszytko zepsuć i zaczynają zapraszać do znajomości moje koleżanki i się do nich przymilać. Bardziej to chce się pożalić bo naprawdę trudno dziś o dobra znajomość.
 8. kociak

  Decyzje, wybory

  Ale to jest toksyczne o doprowadza do szału a tym bardziej że jestem wrażliwa i nerwowa
 9. kociak

  Grzech Fatmagül 18

  Gwałty jednego dnia a zachowuje się prawie we wszystkich odcinkach jakby ją brali dniami i nocami.
 10. Dlaczego ludzie a zwłaszcza Ci co podają się za bliskich mieszają się dużo w sprawy osobiste? Czyż nie ułożyli sobie życia a chcą ustawić innych? Ja mam dość jak ktoś mówi co mi wolno a co nie..
 11. Lepiej nie bądź pomocnym bo wtedy ludzie zaczną cię wykorzystywać.
 12. To dlaczego napisane jest w internecie że to prawidłowa waga?
 13. Mam 164 wzrostu i około 66 kg. Przestałam się tym martwić ale moja matka zaczęła gadać że coraz więcej ważę i puchnę wtedy doszło do kłótni.. ehh a ja znowu wykrzyczałam że mają po 16 lat i są grubsze bo mają np 70.. Tego już za wiele przecież to nie moja wina. Jeszcze wymyśliła że pewnie do koleżanki chce dorównać..
 14. Zarobiłeś to możesz sobie pozwolić. Przecież łatwo nie dostałeś.. Rób zakupy które sprawiają przyjemność
×