Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darek

Skąpe męskie szorty

Polecane posty

Gość Darek

Hej,co myślicie o takich męskich bardzo krótkich szortach? Otóż miałem już dość chodzenia w długich spodniach i dresach w upalne dni i postanowiłem skrócić stare dżinsy na szorty.No trochę za bardzo je skróciłem ale co tam.Używam je do chodzenia tylko po domu a mieszkam sam,chociaż przyznam sie szczerze,że w ostatnią sobotę poszedłem w nich do biedronki.Nie zastanawiałem sie nawet czy mnie obserwują i komentują.Pani pracująca przy kasie tylko się uśmiechnęła.Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam podobne szorty. Obcięte jakieś ledwo 4-5 cm powyżej kroku. Do łażenia po ogródku, czasami na rower czy na spacer.  Mam gdzieś, czy to modne czy nie, moda się zmienia, faceci w latach 70. chodzili w takich na codzień po ulicach.  W upały są wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

A no to ok' ale ja mam na myśli takie trochę za bardzo obcięte,bo widać mi pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam problem z przodu, nogawki luźne i fiutek lubi wyglądać na świat 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Chciałem wrzucić zdjęcie moich szortów ale chyba moderator tego nie dopuszcza.Probowałem kilka razy i nic.Przecież tam widać tylko trochę tyłka a zdjęcie jest moje i nie kopiowane od nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdjęcia facetów są niemile widziane na kobiecym forum. Tak modka gdzieś napisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtom

Mam takie jedne spodenki,w których wystają mi pośladki i chodzę w nich.Nie ma co się przejmować innymi.Co tylko kobiecie wolno tyłek pokazywać,a my mamy się parzyć w garniturach?Wolny kraj.Nie dbam o to co inni myślą i mówią,mi tak jest wygodnie.A to,że jestem wysportowany jest plusem,bo jeszcze żadna kobieta mnie nie wyśmiała.Więc uważam,że jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadaczdwóch atutuów

Ja również mam świetny tyłek świece nim na lewo i prawo w przód i w tył! A nogi, nogi? Kochanienki nogi mam lepsze niż nie jedna sunia w tym mieście. Dlatego nie! Nie wstydzę się świecić tyłkiem w biedronce! Powiem więcej Robie to z dumą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Wczoraj w gliwicach widziałem taką dziewczynę ze swoim chłopakiem chyba,bo trzymali się za ręce.On pewnie dumny z niej,bo miała strasznie kuse szorty dzinsowe.Tak mocno wycięte,że dosłownie pół tylka na wierzchu aż wszyscy się gapili.Tak dumnie maszerowali przez całe centrum a mijało ich chyba milion ludzi.Mi to nie przeszkadzało,bo się na patrzyłem ale inni pewnie mieli swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Adam napisał:

miała strasznie kuse szorty

Temat jest o MĘSKICH skąpych szortach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam i noszę takie. Obcięte tuż nad krokiem. Na spacer, na rower, na zakupy. Jak się komuś nie podoba, to jego problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

takie jak na fotce x.imagefapusercontent.com/u/jenkoferko/8310978/1254676107/0004.jpg  ?  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzxzz

Mam takie,w których widać 5 cm dupy i nawet dziś w nich chodzilem,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojny99

Hej.No ja mam też takie krótkie szorty dżinsy. Lubię gdy mi pośladki widać ale jeszcze nie mam odwagi  by wyjść tak do ludzi.Po domku to chodzę a kiedyś to mnie sąsiadka widziała jak w nich byłem odebrać pocztę ze skrzynki.Powiedziała że mam fajne gacie. No teraz to już koniec lata ale co zrobić by w przyszłym roku,jak będzie  ciepło, wyjść tak na ulicę? Jak nabrać  odwagi? A lubię w upalne dni chodzić luźno ubrany. Może tylko na wakacje na plaży do kąpielowek typu stringi? Co radzicie- pytanie do dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×