Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudis123

Nie wiem co zrobić

Polecane posty

Gość Klaudis123

Witam. Mam chlopaka od 3 lat i ciagle sie kłócimy. Jestem zazdrosna ze on patrzy na wszystkie dziewczyny jakie przechodzą gdy razem idziemy i wcale sie z tym nie kryje potrafi sie wtedy wylaczyc z rozmowy całkowicie. Przez to czuje sie bardzo źle ,nie czuje sie juz atrakcyjna. Ponadto on jemu ciągle zalezy żebyśmy ze sobą spali a jak mowie ze nie mam ochoty to sie obraża. Ciezko mi bo nie potrafie tego zmienić i prosze o jakies rady co robie nie tak 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Problem, bo moj facet woli silikonowa cipke. Ty przynajmniej wiesz dlaczego jestes zazdrosna, a ja??? Sama nie wiem w czym to silikonowe gowno jest lepsze ode mnie. Moi ex zawsze byli zadowoleni a tu krach. Jest jak pies ogrodnika, sam nie weźmie a cudzemu nie da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość Klaudis123 napisał:

Witam. Mam chlopaka od 3 lat i ciagle sie kłócimy. Jestem zazdrosna ze on patrzy na wszystkie dziewczyny jakie przechodzą gdy razem idziemy i wcale sie z tym nie kryje potrafi sie wtedy wylaczyc z rozmowy całkowicie. Przez to czuje sie bardzo źle ,nie czuje sie juz atrakcyjna. Ponadto on jemu ciągle zalezy żebyśmy ze sobą spali a jak mowie ze nie mam ochoty to sie obraża. Ciezko mi bo nie potrafie tego zmienić i prosze o jakies rady co robie nie tak 😕

Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak mieszkacie razem to chce żebyście razem spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudis123
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ile masz lat?

22 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKI H
28 minut temu, Elly123 napisał:

Ja mam Problem, bo moj facet woli silikonowa cipke. Ty przynajmniej wiesz dlaczego jestes zazdrosna, a ja??? Sama nie wiem w czym to silikonowe gowno jest lepsze ode mnie. Moi ex zawsze byli zadowoleni a tu krach. Jest jak pies ogrodnika, sam nie weźmie a cudzemu nie da 

Ja sypiam z chłopakiem już 5lat i co z tego?zresztą T juz mój 4z kolei.Mama jest strasznie zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudis123
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak mieszkacie razem to chce żebyście razem spali.

Nie mieszkamy razem spotykamy sie raz lub dwa razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×