Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aneta

praca po kursie księgowości I stopnia SKwP

Polecane posty

Gość aneta

Witajcie,

w czerwcu skończyłam prawo.Planuję zrobić kurs księgowości I stopnia SKwP. Później może II stopnia, a w bardzo dalekiej  przyszłości chciałabym zostać doradcą podatkowym.Mam pytanie:czy po samym kursie I stopnia księgowości + mgr prawa mam szansę na pracę w biurze rachunkowym? Jestem w dość trudnej sytuacji materialnej  i nie mogę sobie pozwolić na naukę i darmowe praktyki u księgowego przez okres np. 1,5 roku. Obecnie nie mam jeszcze żadnej wiedzy z zakresu rachunkowości. Słyszałam jednak, że kursy w SKwP są bardzo dobre i posiada się po nich konkretne umiejętności. Mieszkam w miescie wojewódzkim (około 150 tys. mieszkanców) i znajduje się tutaj wiele biur rachunkowych. Czy sam kurs rachunkowości I stopnia może umożliwić mi już pracę w zawodzie i zarobki na poziomie ok. 1600-2000zl?Jeśli nie to czy dałoby się  osiągnąc  takie zarobki po kursie II stopnia i np. kilkumiesięcznych  bezpłatnych praktykach w biurze rachunkowym?Czy uważacie,że dałabym radę w ciągu 1 roku zrobić I i  II stopien w  SKwP i pozniej już normalnie pracować i zarabiać w zawodzie?

Pozdrawiam i proszę o radę 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować