Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneta

praca po kursie księgowości I stopnia SKwP

Polecane posty

Gość aneta

Witajcie,

w czerwcu skończyłam prawo.Planuję zrobić kurs księgowości I stopnia SKwP. Później może II stopnia, a w bardzo dalekiej  przyszłości chciałabym zostać doradcą podatkowym.Mam pytanie:czy po samym kursie I stopnia księgowości + mgr prawa mam szansę na pracę w biurze rachunkowym? Jestem w dość trudnej sytuacji materialnej  i nie mogę sobie pozwolić na naukę i darmowe praktyki u księgowego przez okres np. 1,5 roku. Obecnie nie mam jeszcze żadnej wiedzy z zakresu rachunkowości. Słyszałam jednak, że kursy w SKwP są bardzo dobre i posiada się po nich konkretne umiejętności. Mieszkam w miescie wojewódzkim (około 150 tys. mieszkanców) i znajduje się tutaj wiele biur rachunkowych. Czy sam kurs rachunkowości I stopnia może umożliwić mi już pracę w zawodzie i zarobki na poziomie ok. 1600-2000zl?Jeśli nie to czy dałoby się  osiągnąc  takie zarobki po kursie II stopnia i np. kilkumiesięcznych  bezpłatnych praktykach w biurze rachunkowym?Czy uważacie,że dałabym radę w ciągu 1 roku zrobić I i  II stopien w  SKwP i pozniej już normalnie pracować i zarabiać w zawodzie?

Pozdrawiam i proszę o radę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×