Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Axel252153

O co chodzi tej lasce? Chce żebym za nia biegał?

Polecane posty

Gość Axel252153

Witam wszystkie Panie. Mam nadzieję, że mi pomożecie i podpowiedzie cos z babskiego punktu widzenia. Na imprezie ponad 2 tyg temu poznałem dziewczynę. Fajnie sie nam gadało, to ja zagadałem pierwszy choc dawała mi sygnały i się usmiechała. Dowiedziałem się, że jest z innego miasta niż ja i przyjechała tu na kilka dni. Dałem jej swój numer na koniec imprezy żeby zadzwoniła jak będzie chciała.

I napisała kilka dni później, ja do niej zaraz zadzwoniłem. Chciałem się spotkać i dopytywałem o to, ale ona mnie zbywała. Więc po kilku dniach odpuściłem. Nie odzywałem się, a za pare dni ona dzwoni do mnie.

Powiedziała, że wcale mnie nie zbywala ani nic takiego z tym spotkaniem tylko nie wiedziała kiedy i zaproponowała żebym do niej przyjechał w przyszły weekend. Powiedziałem, ze postaram się wyrwać, choć mam teraz troche pracy w firmie bo mój wspólnik wyjechał na urlop, a chciałbym do niej przyjechac na minimum 2 dni.

No to ona sie zgodziła, że dam jej znać. Potem tego samego dnia jeszcze do niej dzwoniłem, następnego (czyli we wtorek) pisałem rano, próbowałem sie do niej dodzwonic i nawet odebrała, ale powiedziała, ze bateria jej zaraz padnie i żebym zadzwonił wieczorem.

Nie dzwoniłem, wiec ona zadzwoniła, pogadaliśmy chwilę i powiedziałem, ze zadzwonię nastepnego dnia- czyli wczoraj. I wczoraj napisałem jej rano co u niej, odpisywała miło w sumie, chwilę popisaliśmy. 

A potem juz sie nie odzywałem bo byłem ciekawy czy ona sie odezwie, ale nic, narazie cisza.

Mam przeczucie, ze kolejny tydzień będzie milczała, ale zobaczymy.

O co jej chodzi? A może to ja się staram za mało? Sam nie wiem, ale nie chciałbym do niej pisac tylko ja non-stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadaj

Ty Axel Springer sięgnij do kieszeni , odpowiedz czy to przypadek ,że podajesz część cudzego nr,telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

I dlaczego udajesz pana z pensjonatu??? Ty mylisz, ze tu cos sie da ukryc, ze to ty desperatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

Haha, ale desperatka. Faktycznie to ona. Wczoraj dokladnie wszystko opisala i dzis jej glupio bylo zakladac temat jako ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaa

to chyba prowo, miales do niej przyjechac a slesz smsy co slychac, a teraz czekasz, czubek z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosciowka napisał:

Haha, ale desperatka. Faktycznie to ona. Wczoraj dokladnie wszystko opisala i dzis jej glupio bylo zakladac temat jako ona. 

Ha ha ha no wlasnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz
49 minut temu, Gość mikaa napisał:

to chyba prowo, miales do niej przyjechac a slesz smsy co slychac, a teraz czekasz, czubek z ciebie

Nie prowo, a tymat desperatki ktorej facet wcisnal wizytowke. Juz glupio jej zakladac temat jako ona to wymyslils, ze napisze jako niby ten facet, zeby sie dowiedziec co ludzie mysla. Ale czego oczekiwac od prawie 30 letniej baby ktora jezdzi na urlop z mamusia, a tatus do niej caly czas wydzwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery gosc

Jej wczorajszy temat lezy troche nizej na liscie

Czy okazalam facetowi zbyt dużo zainteresowania waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×