Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onainna01

Brak okresu test negatywny

Polecane posty

Witam dziewczyny. 15.07 miałam ostatnia miesiączkę staramy się z mężem o 2 dziecko 🙂 28 lipca miałam owulacje zbliżenie mieliśmy od 26 do 29 dziw jest 15.08 a ja nie dostałam miesiączki. Przez ostatnie 2 tyg fatalnie się czuje zawroty głowy mdłości wymioty ból jajników brak apetytu 😞 13. 08 zrobiłam 3 testy ciążowe 1 wyszedł pozytywny a reszta negatywne i tak wychodzą do dziś... Obecnie mieszkam w UK i tutaj ciężko z badaniem krwi i sama nie wiem co myśleć.. Zero plamien... Co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Leonora

Gratulacje! Szykuj wyprawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak już jeden był pozytywny to raczej jesteś w ciąży. Zależy od stężenia hormonu w moczu a to także zależy od tego co i ile się pije i je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z jedzeniem to ciężko bo nie mam ochoty na nic 😞 a pracuje na nocne zmiany więc z tym porannym moczem to ciężko xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

mocz nie musi byc poranny, wystarczy 3 godziny nie robic siku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrob badanie z krwi - beta hcg, ono jest najpewniejsze. 

Poza tym brak okresu nie zawsze oznacza ciaze - najlepiej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Onainna01 napisał:

Witam dziewczyny. 15.07 miałam ostatnia miesiączkę staramy się z mężem o 2 dziecko 🙂 28 lipca miałam owulacje zbliżenie mieliśmy od 26 do 29 dziw jest 15.08 a ja nie dostałam miesiączki. Przez ostatnie 2 tyg fatalnie się czuje zawroty głowy mdłości wymioty ból jajników brak apetytu 😞 13. 08 zrobiłam 3 testy ciążowe 1 wyszedł pozytywny a reszta negatywne i tak wychodzą do dziś... Obecnie mieszkam w UK i tutaj ciężko z badaniem krwi i sama nie wiem co myśleć.. Zero plamien... Co myślicie? 

Nikt cię nie nauczył, że zwrot "witam" jest lekceważący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

zbliżenie mieliśmy od 26 do 29 dziw jest 15.08

Długie to zbliżenie... że też wytrzymaliście tak jednym ciągiem 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak już jeden był pozytywny to raczej jesteś w ciąży. Zależy od stężenia hormonu w moczu a to także zależy od tego co i ile się pije i je.

Chyba ktoś zazdrosny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość gość napisał:

Nikt cię nie nauczył, że zwrot "witam" jest lekceważący?

Jakoś nikt... Za głupie odp dziękuję xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaa617

Kobietki ja mam podobne pytanie.. 

odstawilam tabletki i to był pierwszy cykl po, lekarz mówił ze trzeba odczekać pare cykli zanim zacznie się starania. No wiec gumki. Owulacja przesunęła mi się nie normalnie jakby liczyć 14 dnia ( przed tabletkami tak miałam) a była 18-19 dc. Wszystkie symptomy były na 100%. Po 5 dniach od owu już nie używaliśmy gumek tylko przerywany. Okres spóźnia się 3 dni i myśle ze może tak być ze odstawiłam tabletki chociaż nigdy wcześniej jak odstawiałam tak się nie działo. Zawsze w terminie. 3 dni po stosunku bez zabezpieczenia miałam okropny ból brzucha który trwał 15 min i przeszło. Boje się ze jak zaszłam w pierwszym cyklu to może być to niekorzystne. Możliwa jest ciąża 4-5 dni po owu?? Test negatywny ale to chyba na niego za wcześnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Brak krwawienia to nie zawsze oznaka ciąży, ale nie mniej jednak warto zawsze się zabezpieczać zwłaszcza jak nie planuje się ciąży. Ja robie to za pomocą diafragmy caya, fajny sposób mechanicznej antykoncepcji, jeszcze mnie nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×