Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ludomiła

Nakrylam męża z wirtualna ...

Polecane posty

Gość Ludomiła

Wczoraj wracam z pracy trochę wcześniej  bo mam teraz długi weekend i widzę ze roleta w oknie jednego z pokoi spuszczona. Wchodzę do domu, idę na górę otwieram drzwi a tam mąż siedzi przed komputerem z opuszczonymi spodniami. On oczywiście w szoku ze przyszłam wcześniej, mało nie spadł taki półnagi z krzesła. I zaczyna się głupio tłumaczyć, ze próbował wybadać u siebie guza prostaty ze niby coś go boli. Podchodzę bliżej a tam na ekranie komputera jakaś wyginająca się panna na żywo. Wkurzyłam się strasznie i teraz jestem u siostry, wyłączyłam telefon. Nie wiem co robić, jak się zachować w tej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Współczuję. Chłopy to prymitywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakiś czas temu weszłam na czat- po 100 latach, ot tak, pogadać. Weszłam na pokój "mężowie i żony ", co się okazało? Jeden wielki burdel, każdy koleś (Przecież zonaty), po kilku słowach oczekiwał przejścia na priv i wirtualnego seksu/zdjęć/rozmów przez telefon (rozmów wiadomo jakiego typu). Posiedzialam z godzinę  i stwierdziłam, że nigdy więcej, serdecznie współczuję ich zonom/partnerkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

dla mnie gość radzie dalej się z tym ukrywał 🙂 niestety ale wlazł w to już i ciekawe jak długo to trwało 

 

współczuję ci naprawdę bo rozumu chłop za grosz nie ma żeby tracić kase na takie .coś 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha

Dla mnie to zdrada. A ja zdrady nie toleruje. Także zapewne bym go zostawiła.... Współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Ale jako bezczelny. Jeszcze do ostatniej sekundy kłamał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość dnia

Hahahahahahahah, zapomniałaś dopisać jak zareagowała ta wirtualna. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula.+

trzeba go było strzelić w mordę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no cóż, jak się w domu nie ma to się szuka gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Po pierwsze nie rozgaduj o tym na około. Czekaj aż się odezwie ale licz się z tym ze on ze wstydu nie przyjedzie po ciebie do siostry. Wiedz tez,ze on tej lasce musiał wysłać kasę za jej tance. Moim zdaniem facet ma jakiś deficyt erotyczny lub w waszym łóżku wieje nuda ale nie twierdze ze to twoja wina. Po prostu tak jest. Nie uważam ze to powód do rozwodu jednak strasznie głupio ze tak się stało. Z jednej strony dobrze ze się wydało bo nie wiadomo dokąd by to „ ulepszanie „ doprowadziło. Każdy facet to świnia z tym ze jeden ma pecha i się wydaje a drugi jakoś się buja bez konsekwencji. 

 O masz zrobić ? Wracaj do swojego domu bo to jest twoje miejsce a gnoja przeczołgaj, zrób z niego oblecha i żenująca świnie ( bo taki jest) a potem czekaj aż czas złagodzi twoje zawiedzenie i postaraj się wrócić na wcześniejsze tory , może czas pogadać o waszym życiu intymnym a może odstawić gnoja na jakiś czas...nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludomiła

Robi mi się niedobrze na sama mysl ze mam mu patrzeć w oczy. Kase oczywiście tej lasce wysyłał, ale ja durna się nie zorientowałam. Najgorsze jest to, ze mamy kredyt hipoteczny na karku i ja sobie wszystkiego odmawiam. Nawet jak ostatnio chciałam sobie kupić na zakupach bluzę taka zwykła po domu, to on spojrzał na mnie wymownie i zapytał „a nie masz przypadkiem już kilku takich w domu” ? Jasne, mam ale sprane, poplamione itp. Każda rzecz mi wypominał która kupiłam ale robił to oczywiście w białych rękawiczkach mówił np. „Ty sobie możesz kupić, ale pamiętaj ile namy wydatków w tym miesiącu” Mam ochotę zabić gnoja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Ludomiła napisał:

Robi mi się niedobrze na sama mysl ze mam mu patrzeć w oczy. Kase oczywiście tej lasce wysyłał, ale ja durna się nie zorientowałam. Najgorsze jest to, ze mamy kredyt hipoteczny na karku i ja sobie wszystkiego odmawiam. Nawet jak ostatnio chciałam sobie kupić na zakupach bluzę taka zwykła po domu, to on spojrzał na mnie wymownie i zapytał „a nie masz przypadkiem już kilku takich w domu” ? Jasne, mam ale sprane, poplamione itp. Każda rzecz mi wypominał która kupiłam ale robił to oczywiście w białych rękawiczkach mówił np. „Ty sobie możesz kupić, ale pamiętaj ile namy wydatków w tym miesiącu” Mam ochotę zabić gnoja. 

ale w sumie po co kupować bluzę, po której chodzi się jedynie w domu i realizuje domowe obowiązki? na takie okoliczności używa się te stare i już znoszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ale w sumie po co kupować bluzę, po której chodzi się jedynie w domu i realizuje domowe obowiązki? na takie okoliczności używa się te stare i już znoszone.

To ze ty chodzisz jak fleja we własnym domu to nie znaczy ze każdy musi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ale w sumie po co kupować bluzę, po której chodzi się jedynie w domu i realizuje domowe obowiązki? na takie okoliczności używa się te stare i już znoszone.

To, ze ty  lubisz wyglądać jak łachmaniarz, nie oznacza, ze każdy tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ale w sumie po co kupować bluzę, po której chodzi się jedynie w domu i realizuje domowe obowiązki? na takie okoliczności używa się te stare i już znoszone.

Tez nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsb
3 minuty temu, Gość Aja napisał:

Tez nie rozumiem.

Tak tak... zgadzaj się ze swoim własnym komentarzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga
18 minut temu, Gość Ludomiła napisał:

Robi mi się niedobrze na sama mysl ze mam mu patrzeć w oczy. Kase oczywiście tej lasce wysyłał, ale ja durna się nie zorientowałam. Najgorsze jest to, ze mamy kredyt hipoteczny na karku i ja sobie wszystkiego odmawiam. Nawet jak ostatnio chciałam sobie kupić na zakupach bluzę taka zwykła po domu, to on spojrzał na mnie wymownie i zapytał „a nie masz przypadkiem już kilku takich w domu” ? Jasne, mam ale sprane, poplamione itp. Każda rzecz mi wypominał która kupiłam ale robił to oczywiście w białych rękawiczkach mówił np. „Ty sobie możesz kupić, ale pamiętaj ile namy wydatków w tym miesiącu” Mam ochotę zabić gnoja. 

Co za palant! Jasne że ci wypominal bo musiał mieć kasę na dooopy z internetu.. A moze nie tylko z internetu. Jedno jest pewne.... Dobrze między wami już nigdy nie będzie. W oczy spojrzeć mu nie możesz a pomysł ze on chce cie dotknąć pocałować... I co? Ja bym mu zeby chyba wybiła i ręce polamala. Ja wiem co bym zrobiła. Ty musisz sama do tego dojść. Przykro mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem Cię

Przeżyłam to samo co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mialam niemalze identyczna sytuacje pare lat temu i od tamtego momentu mimo jego staran nie umialam zyc z nim jak wczesniej. Pomieszkalismy razem jeszcze kilka miesiecy i sie wyprowadzilam bo czulam po prostu obrzydzenie na mysl o jakiejs bliskosci.

Tu jest gorsza sytuacja bo malzenstwo i kredyt, ale zapewniam cie ze ze chocby nie wiem co dla ciebie zrobil to to wspomnienie jego oblesnego zachowania bedzie siedzialo gdizes z tylu glowy caly czas. Jeszcze placil jakiejs obcej babie za to,  tfu. Lepiej nie wiazac przyszlosci z kims takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego oczy

Jak już ktoś wcześniej doradził przeczołgaj go dokumentnie a potem łaskawie daj się przeprosić i porozmawiaj z nim na ,,te" tematy. Jeśli masz wątpliwości, że np. zdradzał cię w realu to pójdź z nim , niech się przebada żebyś nie załapała czegoś przypadkiem. Myślę, że to wystarczająca kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

To są takie ...e, tobie będzie wyliczał kasę a sam na ...y wydaje. Od teraz powinnaś kupować bez pytania a jak ten ...ek krzywo spojrzy to tylko zapytaj czy roksana już otrzymała swoje wynagrodzenie czy niestety będzie musiała poczekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×