Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puste ściany

Samotne kobiety bardzo cierpią, ich psychika wysiada

Polecane posty

Gość puste ściany

nie są już nigdy normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Samotna kobieta jest jak łopata bez trzanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapput

po 30stce i samotna to już stracona, psychika padła na 99%, raczej już się nie podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towarzyska Kobieta
3 godziny temu, Gość puste ściany napisał:

nie są już nigdy normalne

Dlaczego nie śpisz o 3.00 nad ranem autorze? Czyżbyś myślał o jakiejś samotnej kobiecie w bezcenne noce? Lepiej zadbaj o sen bo psychika ci siądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sądząc po tym co pisze juz mu siadła, od 50 lat ma z nią problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Póki co to wam odpieprza z braku kobiety... Siedzicie całymi dniami na tym. Forum, wymyslacie, plujecie na innych.. Nie macie pracy, pasji, marzeń, nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste ściany
Dnia 16.08.2019 o 00:12, Gość Towarzyska Kobieta napisał:

Dlaczego nie śpisz o 3.00 nad ranem autorze? Czyżbyś myślał o jakiejś samotnej kobiecie w bezcenne noce? Lepiej zadbaj o sen bo psychika ci siądzie.

3 nad ranem jest tylko u ciebie skarbie..... wiesz chyba że zegar ma 24 godziny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokalypsa
Dnia 16.08.2019 o 03:23, Gość Prawda napisał:

Póki co to wam odpieprza z braku kobiety... Siedzicie całymi dniami na tym. Forum, wymyslacie, plujecie na innych.. Nie macie pracy, pasji, marzeń, nic. 

Facetom też siada psychika, więc dlaczego i faceci i kobiety szukają nieistniejące ideały? Bo TV wyprało im mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mozę autor nie napisał tego miło ale ziarnko prawdy w tym jest. Jeśli był bym samotny, to raczej nie związałbym się z kobietą, która jest po 30 i jest sama ( no chyba, że rozwódka lub wdowa). Jeśli jest sama po 30, bo tak, to raczej nie do końca wszystko z nią w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mozę autor nie napisał tego miło ale ziarnko prawdy w tym jest. Jeśli był bym samotny, to raczej nie związałbym się z kobietą, która jest po 30 i jest sama ( no chyba, że rozwódka lub wdowa). Jeśli jest sama po 30, bo tak, to raczej nie do końca wszystko z nią w porządku. 

A jak po 5 związkach? Jesteście śmieszni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mozę autor nie napisał tego miło ale ziarnko prawdy w tym jest. Jeśli był bym samotny, to raczej nie związałbym się z kobietą, która jest po 30 i jest sama ( no chyba, że rozwódka lub wdowa). Jeśli jest sama po 30, bo tak, to raczej nie do końca wszystko z nią w porządku. 

No tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mozę autor nie napisał tego miło ale ziarnko prawdy w tym jest. Jeśli był bym samotny, to raczej nie związałbym się z kobietą, która jest po 30 i jest sama ( no chyba, że rozwódka lub wdowa). Jeśli jest sama po 30, bo tak, to raczej nie do końca wszystko z nią w porządku. 

Ona zapewne tez by się z Tobą nie związała. Nice dlatego jest zazwyczaj samotna bo nie ma powodzenia. Jeśli jest w miarę ładna to zapewne miała wielu zainteresowanych i ma . Po prostu nie związek się z pierwszym lepszym A już na pewno nie z kimś kto wypisuje takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona zapewne tez by się z Tobą nie związała. Nice dlatego jest zazwyczaj samotna bo nie ma powodzenia. Jeśli jest w miarę ładna to zapewne miała wielu zainteresowanych i ma . Po prostu nie związek się z pierwszym lepszym A już na pewno nie z kimś kto wypisuje takie głupoty.

Głupi raczej nie jestem, ale myśl co chcesz. Dawno już wyrosłem z zakłamywania rzeczywistości. Prawda jest taka, że kobiety maja o wiele większą możliwość by się z kimś związać niż mężczyźni. Napisałaś o atrakcyjności fizycznej. Zdradzę Ci sekret. Atrakcyjność fizyczna jest sprawą genów, nie zaprzeczę, ale i pracy nad sobą. Da się wiele osiągnąć w tym temacie, dbając o zdrowy tryb życia, ćwicząc i w ogóle robiąc cokolwiek po za posioczeniem na to, ja kto źle bo urodziłam się brzydka. 

Jeśli mimo faktu, że kobiety mają łatwiej, ona nie znalazła lub nie potrafiła zachować przy sobie nikogo do wieku 30 paru lat, to znaczy że coś musi być nie tak. Jeśli chciała poświecić się karierze i dlatego nikogo nie miała, to szanuje jej wybór, ale nie jest osobą dla mnie. Bardziej cenie dom niż pracę. Jeśli nie chciało jej się przez 30 lat życia pracować nad wyglądem ( dla mnie to akurat mało istotne), to też nie mam zamiaru jej współczuć. 

Co do mnie. Dorze, że by się ze mną nie związała, bo we troję byłoby nam ciasno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co do mnie. Dorze, że by się ze mną nie związała, bo we troję byłoby nam ciasno. 

Gdy jestem szczęśliwa, to takie fora jak to nie istnieje dla mnie.

Ale gdy jestem nieszczęśliwa i sfrustrowana, to czasem muszę walczyć z tym, żeby na kimś się nie wyżyć.

 

Nie wiem czy rozumiesz co napisałam powyżej ?

Jeśli nie, to napiszę wprost: Zazwyczaj to ludzie sfrustrowani interesują się życiem innych w celu  d.o.k.o.p.a.n.i.a  im.

W Internecie można to zrobić najłatwiej, bo nie ponosi się żadnych konsekwencji - a więc dzisiaj wylewamy swoje jady na

stare panny po 30 -tce prawda ?

A wylej ten jad jakiejś prosto w oczy bohaterze.....

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Gdy jestem szczęśliwa, to takie fora jak to nie istnieje dla mnie.

Ale gdy jestem nieszczęśliwa i sfrustrowana, to czasem muszę walczyć z tym, żeby na kimś się nie wyżyć.

 

Nie wiem czy rozumiesz co napisałam powyżej ?

Jeśli nie, to napiszę wprost: Zazwyczaj to ludzie sfrustrowani interesują się życiem innych w celu  d.o.k.o.p.a.n.i.a  im.

W Internecie można to zrobić najłatwiej, bo nie ponosi się żadnych konsekwencji - a więc dzisiaj wylewamy swoje jady na

stare panny po 30 -tce prawda ?

A wylej ten jad jakiejś prosto w oczy bohaterze.....

 

 

Myśl co chcesz 🙂  Są też tacy ludzie, którzy po prostu czasami nudzą się w pracy 🙂 Nie mam zamiaru nikomu dokopywać. Może istnieją normalnie samotne kobiety po 30. Niestety ja ich nie znam. Znam natomiast takie, które szalały i uważałby się za boginie, a po 30 obudziły się z ręką w nocniku. To nie kwestia jadu, po prostu w modzie jest zakłamywanie faktów, a mnie to jakoś nie bawi. Nie mam problemu by wygłaszać swoje poglądy głośno ludziom w oczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Myśl co chcesz 🙂  Są też tacy ludzie, którzy po prostu czasami nudzą się w pracy 🙂 Nie mam zamiaru nikomu dokopywać. Może istnieją normalnie samotne kobiety po 30. Niestety ja ich nie znam. Znam natomiast takie, które szalały i uważałby się za boginie, a po 30 obudziły się z ręką w nocniku. To nie kwestia jadu, po prostu w modzie jest zakłamywanie faktów, a mnie to jakoś nie bawi. Nie mam problemu by wygłaszać swoje poglądy głośno ludziom w oczy. 

 

Nawet jeśli nudzisz się w pracy, to istnieje milion ciekawszych stron niż forum dla desperatów.

Ja może i w jakimś sensie jestem desperatką, więc tutaj zaglądam.

Ale Ty ?

Sam zakłamujesz rzeczywistość i wygłaszasz slogany, slogany, slogany. Ale  po co?

Może siedzi tutaj jakaś 30 -letnia ( nie mam 30 lat, tylko sporo więcej) w porządku dziewczyna, która jest cicha, nieśmiała, samotna i nic nikomu nie zrobiła i czyta te Twoje stereotypowe  mądrości i jest jej jeszcze bardziej smutno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

 

Nawet jeśli nudzisz się w pracy, to istnieje milion ciekawszych stron niż forum dla desperatów.

Ja może i w jakimś sensie jestem desperatką, więc tutaj zaglądam.

Ale Ty ?

Sam zakłamujesz rzeczywistość i wygłaszasz slogany, slogany, slogany. Ale  po co?

Może siedzi tutaj jakaś 30 -letnia ( nie mam 30 lat, tylko sporo więcej) w porządku dziewczyna, która jest cicha, nieśmiała, samotna i nic nikomu nie zrobiła i czyta te Twoje stereotypowe  mądrości i jest jej jeszcze bardziej smutno.

 

Dziękuje, że mówisz mi jak mam spędzać czas 🙂 Bez Ciebie nie wiedziałbym jak poradzić sobie w życiu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

 

Nawet jeśli nudzisz się w pracy, to istnieje milion ciekawszych stron niż forum dla desperatów.

Ja może i w jakimś sensie jestem desperatką, więc tutaj zaglądam.

Ale Ty ?

Sam zakłamujesz rzeczywistość i wygłaszasz slogany, slogany, slogany. Ale  po co?

Może siedzi tutaj jakaś 30 -letnia ( nie mam 30 lat, tylko sporo więcej) w porządku dziewczyna, która jest cicha, nieśmiała, samotna i nic nikomu nie zrobiła i czyta te Twoje stereotypowe  mądrości i jest jej jeszcze bardziej smutno.

 

A to że komuś przykro? Może czas przestać głaskać po głowkach takich ludzi. Przykro Ci? Weź się w garść i coś z tym zrób, od siedzenia na forum Twoje życie się nie zmieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Troche krzywdzaca jest Twoja opinia. Dzis nie wszyscy sa chętni do zawierania slubu, szczegolnie tyczy sie to mezczyzn. Jest masa kobiet, ktore zyja z jednym dlugie lata, po czym sa porzucane. Jesli facet bedzie na tyle laskawy, ze rzuci ja przed 30-tka, to wg Twojej teorii jest ok, a jak po 30-ce, to juz jest z nia cos nie tak. Poniekad winne sa same sobie, bo po co siedza z facetem 5,10 lat bez slubu? Wychodzi na to, ze lepiej byc rozwodka. No ale glupia byla i kochala, papier nie byl jej potrzebny, wiec jak widac, normalna nie jest ;)

Masz racje, latwo jest podreperowac swój wygląd. Jednak nie jest dobrze, gdy wyglad to jedyna rzecz, ktora kobieta ma do zaoferowania. Uczymy sie, studiujemy, zdobywamy doswiadczenie zawodowe. W pracy spedzamy dlugie godziny, czasem nie majac juz czasu ani mozliwosci poznac kogos fajnego. Bycie z pierwszym lepszym tez nie jest dobrym rozwiazaniem, bo prawdopodobnie zmarnuje sie czas w zwiazku, ktory nie jest satysfakcjonujacy i do niczego (slub? rodzina?) nie prowadzi... Tak oto sa szanse, ze bedac z niewlasciwa osoba, w wieku 30 lat kobieta bedzie sama. No ale prace chociaz ma... Wiesz, to taka ironia troche, bo praca nie zastapi milosci, bliskosci, rodziny... A jednak pracujemy z mysla nie tylko o nas samych, wszak w zyciu bywa roznie i jesc cos trzeba, ale takze (przynajmiej ja) myslalam o przyszlej rodzinie. Nie wiesz, kto bedzie Twoim mezem, moze sie okazac ze facet ktorego pokochasz bedzie zarabial malo i sam nie utrzyma rodziny. Dlatego chyba dobrze, ze kobieta jest w stanie do wspólnego budżetu cos dorzucic. Niestety, takie sa czasy, ze czy chcemy czy nie, musimy byc w jakims stopniu niezalezne. Tak czy inaczej, na czym sie kobieta by nie skupila (dbanie o siebie i dom- zle, kariera- tez zle), zawsze sie znajdzie ktos kto ja skrytykuje. Czasy sa dziwne, niestety wyglada na to, ze coraz wiecej ludzi bedzie samotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mozę autor nie napisał tego miło ale ziarnko prawdy w tym jest. Jeśli był bym samotny, to raczej nie związałbym się z kobietą, która jest po 30 i jest sama ( no chyba, że rozwódka lub wdowa). Jeśli jest sama po 30, bo tak, to raczej nie do końca wszystko z nią w porządku. 

Co wg Ciebie z nią nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

A to że komuś przykro? Może czas przestać głaskać po głowkach takich ludzi. Przykro Ci? Weź się w garść i coś z tym zrób, od siedzenia na forum Twoje życie się nie zmieni. 

To co piszesz jest okrucieństwem. Wielkim okrucieństwem, bo nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie komputera.

I nie siebie mam na myśli. Bo mnie nie jest przykro, w związku z głównym wątkiem. Jeśli już, to raczej jest mi przykro, że jest tylu ludzi z takim podejściem  "f.a.sz.y.s.t.y"

 

Piszesz, że czas przestać głaskać po główkach takich ludzi . JAKICH LUDZI ?

A może takich jak Ty czas przestać głaskać po głowie i zacząć mówić im Stop.

Stop. Przestań. To nie Twoje życie. Ktoś prosił Cię o rady ? Nie, więc zajmij się swoim i uszanuj cudze decyzje.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Głupi raczej nie jestem, ale myśl co chcesz. Dawno już wyrosłem z zakłamywania rzeczywistości. Prawda jest taka, że kobiety maja o wiele większą możliwość by się z kimś związać niż mężczyźni. Napisałaś o atrakcyjności fizycznej. Zdradzę Ci sekret. Atrakcyjność fizyczna jest sprawą genów, nie zaprzeczę, ale i pracy nad sobą. Da się wiele osiągnąć w tym temacie, dbając o zdrowy tryb życia, ćwicząc i w ogóle robiąc cokolwiek po za posioczeniem na to, ja kto źle bo urodziłam się brzydka. 

Jeśli mimo faktu, że kobiety mają łatwiej, ona nie znalazła lub nie potrafiła zachować przy sobie nikogo do wieku 30 paru lat, to znaczy że coś musi być nie tak. Jeśli chciała poświecić się karierze i dlatego nikogo nie miała, to szanuje jej wybór, ale nie jest osobą dla mnie. Bardziej cenie dom niż pracę. Jeśli nie chciało jej się przez 30 lat życia pracować nad wyglądem ( dla mnie to akurat mało istotne), to też nie mam zamiaru jej współczuć. 

Co do mnie. Dorze, że by się ze mną nie związała, bo we troję byłoby nam ciasno. 

Masz  bardzo ograniczone pole widzenia. Nie jest osobą dla ciebie  to można zrozumieć bo każdy ma prawo jakieś wymagania mieć ale to nie znaczy że twoje preferencje potwierdzają twoje teorie z dupy jakoby związek lub jego brak w pewnym wieku był wyznacznikiem czegokolwiek u kobiety. Nie każda marzy o związku i rodzinie ale to nie ma nic wspólnego z nieumiejętnościa zatrzymania przy sobie chłopa. Was się nie pietnuje gdy wolicie życie singla do 40 tylko kobiety. Żałosne społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×