Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alier

Przykro mi,ze faceci tacy sa. chyba zostane sama

Polecane posty

Gość alier

Kiedys,jako nastolatka bylam przekonana ze czeka mnie romantyczna milosc.Myslalam,ze przygodny sex zdarza sie rzadko i nie natrafie na takiego faceta.Chcialam miec prawiczka ktory mimo urody i ogolnej atrakcyjnosci jak ja bedzie mial zasady i poczeka z tym.Chcialam byc 1 partnerka dla chlopaka i on 1 dla mnie. To byly lata oswiecen wrecz wyrzeczen bo niestety libido mialam wysokie jeszcze kilka lat temu. Ale obiecalam sobie,ze nic nie bedzie-zadnego sexu,w zadnej formie.Szczyt wszystkiego to przytulanie-takie przyjacielskie...w poszukiwaniu chlopaka mialam tez swoje wymagania,chcialam by byl podobny do mnie pod wiekszoscia wzgledow.ale gdy sie zakochiwalam to zawsze szczera miloscia i bylo to nieodwzajemnione. Kilku chlopakom wyznalam prawde..oczywiscie smiali sie,ze zakonnica ,zamiast byc zauroczonym taka dziewczyna to bardziej chcieli zaliczyc dziewice... mojego smutku nie da sie opisac, zauwazylam ze niestety kazdy nie dosc ze prowadzi sie jak prostytutka, to potem i tak zdradza..i niewazne czy maja dziewice czy inna...na takie kobiety psiocza a sami zachowuja sie jak prostytutki.Brzydze sie i chyba nie wejde w zwiazek tylko z tego powodu.. nie umiem tego zaakceptowac.. licznych przygod seksualnych, braku kontroli nad soba, rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób przysługę dla następnych pokoleń i z nikim się nie wiąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alier

Chyba raczej ty zrob przysluge i zniknij z ziemi, zanim sie rozmnozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dokładnie. Tez jestem dziewica w wieku 27 lat juz i się zastanawiam na co mi to było...nie chce juz żadnego stałego związku bo faceci są coraz gorsi, same tylko rozczarowania. O tym moznaby książkę napisać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bycie dziewica w wieku 27 lat świadczy albo o silnym zaburzeniu psychicznym lub brzydocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.08.2019 o 17:16, Gość Gosc napisał:

Dokładnie. Tez jestem dziewica w wieku 27 lat juz i się zastanawiam na co mi to było...nie chce juz żadnego stałego związku bo faceci są coraz gorsi, same tylko rozczarowania. O tym moznaby książkę napisać! 

 Za kolację i hotel w dobrym lokalu, mogę cię pozbyć tego balastu.  krystian.w@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy przegrałem?

Nie wszyscy są tacy. Ja jestem prawiczkiem z 36 letnim stażem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpacianin 1984
Dnia ‎16‎.‎08‎.‎2019 o 16:16, Gość alier napisał:

Kiedys,jako nastolatka bylam przekonana ze czeka mnie romantyczna milosc.Myslalam,ze przygodny sex zdarza sie rzadko i nie natrafie na takiego faceta.Chcialam miec prawiczka ktory mimo urody i ogolnej atrakcyjnosci jak ja bedzie mial zasady i poczeka z tym.Chcialam byc 1 partnerka dla chlopaka i on 1 dla mnie. To byly lata oswiecen wrecz wyrzeczen bo niestety libido mialam wysokie jeszcze kilka lat temu. Ale obiecalam sobie,ze nic nie bedzie-zadnego sexu,w zadnej formie.Szczyt wszystkiego to przytulanie-takie przyjacielskie...w poszukiwaniu chlopaka mialam tez swoje wymagania,chcialam by byl podobny do mnie pod wiekszoscia wzgledow.ale gdy sie zakochiwalam to zawsze szczera miloscia i bylo to nieodwzajemnione. Kilku chlopakom wyznalam prawde..oczywiscie smiali sie,ze zakonnica ,zamiast byc zauroczonym taka dziewczyna to bardziej chcieli zaliczyc dziewice... mojego smutku nie da sie opisac, zauwazylam ze niestety kazdy nie dosc ze prowadzi sie jak prostytutka, to potem i tak zdradza..i niewazne czy maja dziewice czy inna...na takie kobiety psiocza a sami zachowuja sie jak prostytutki.Brzydze sie i chyba nie wejde w zwiazek tylko z tego powodu.. nie umiem tego zaakceptowac.. licznych przygod seksualnych, braku kontroli nad soba, rozumu

Na rękach bym Cię nosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po prostu nie trafiłaś na człowieka odpowiedniego. Może to dlatego, że masz wymagania z kosmosu? 

Co do seksu, to już o nim gdzieś pisałem. To, że Ty nie masz potrzeb, nie znaczy że ludzie ich nie mają. Chcesz tego czy nie jesteśmy zwierzętami, które mają swoje potrzeby. Jeśli w wieku 27/30 lat nadal jesteś dziewicą, to coś mocno poszło nie tak. Do tego dorzuć wymagania apropo tego, żeby było podobny do Ciebie itp. i masz gotowy przepis na samotność. Starałaś się stworzyć związek sama ze sobą nie patrząc w ogóle na drugiego człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny
1 godzinę temu, Gość Czy przegrałem? napisał:

Nie wszyscy są tacy. Ja jestem prawiczkiem z 36 letnim stażem ☺

Kolego jestem w twoim wieku i też nigdy nie byłem z kobietą w łóżku ale nie rozpaczam z tego powodu, mam swoje zainteresowania,chodzę na piwo z kolegami a o kobietach staram się nie myśleć skoro mnie nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Seks jest super i demonizowanie go jest domeną różnych dziwaczek i dziwaków. Bądźcie sobie tragikomiczni, ale bez pretensji do świata, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

ZAMKNIJ MORDE KURRRWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Chciałbym taką kobietę, jak ty :) Widać, że szanujesz swoje ciało i chcesz być z tym jedynym na zawsze. Też wierzę w miłość na całe życie, mam podobne poglądy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×