Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy to wstyd, że w wieku 20 lat jestem dziewicą?

Polecane posty

Gość Gosc

Od zawsze byłam bardziej nieśmiała niż moi rówieśnicy, nie miałam wielu znajomych. Teraz mam zaufane i stałe grono, ale mam kompleksy obserwując koleżanki, które traciły dziewictwo w wieku 15-16 czy 17 lat..albo słysząc głupie teksty o '' cnotce niewydymce''. Nigdy nawet nie miałam chłopaka. Nie chcę tego robić tylko po, to żeby móc powiedzieć, że już tą dziewicą nie jestem. Czy naprawdę mam się czuć przez to gorsza? Boję się, że jeśli w przyszłości poznam jakiegoś mężczyznę, to mój brak doświadczenia  w tej kwestii będzie problemem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Coś Ty,powinnaś się cieszyć i być dumna z tego,ze jesteś dziewica.Ja mimo tego,ze często imprezowałam i miałam samych kolegów,dziewictwo straciłam jak miałam właśnie 20 lat i to jakoś odrazu się czuje i wie ze to ten facet zasługuje na to co jest najcenniejsze.Ciesze się,ze to tem facet był tym pierwszym.A gadaniem innych się nie przejmuj,w ogóle po co się komu chwalić ze swojego życia seksualnego ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Szacunek i bądź dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tego nie chcesz, to nie rób. Ja bym ruc.hał od 13 r.ż. , ale nie miałem takiej możliwości. Nie żyj pod innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź

Wstydzić to się powinny puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
7 godzin temu, Gość Weź napisał:

Wstydzić to się powinny puszczalskie

O właśnie, a nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 16.08.2019 o 21:30, Gość Gosc napisał:

Od zawsze byłam bardziej nieśmiała niż moi rówieśnicy, nie miałam wielu znajomych. Teraz mam zaufane i stałe grono, ale mam kompleksy obserwując koleżanki, które traciły dziewictwo w wieku 15-16 czy 17 lat..albo słysząc głupie teksty o '' cnotce niewydymce''. Nigdy nawet nie miałam chłopaka. Nie chcę tego robić tylko po, to żeby móc powiedzieć, że już tą dziewicą nie jestem. Czy naprawdę mam się czuć przez to gorsza? Boję się, że jeśli w przyszłości poznam jakiegoś mężczyznę, to mój brak doświadczenia  w tej kwestii będzie problemem... 

To nie wada a zaleta i nie słuchaj swoich rówieśników. Może być tak że oni nigdy nie zaznają szczęścia takiego które Ciebie może spotkać. Mądry mężczyzna na pewno doceni a przede wszystkim będzie kochał. Głowa do góry!! Miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Weź napisał:

Wstydzić to się powinny puszczalskie

Tak samo jak puszczalscy faceci . Fuj...znalam takich z duzym przebiegiem. Kijem takiego bym nie tknęła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma to najmniejszego znaczenia czy jesteś dziewicą czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876

To powód do dumy, a nie wstydu.

Byłbym zaszczycony gdybym poznał 20 letnią dziewicę.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×