Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Bratowa zatkała kibel i udawała ze to nie ona

Polecane posty

Gość Anka

Wiem ze temat brzmi absurdalnie ale niestety wynikl z tego niezły problem. Moja bratowa była u nas na weekend z bratem. Wrzuciła wkladke higieniczna do toalety. Ja takich wkładek nie używam. Kibel się zatkał i trzeba było wzywać hydraulika. I oczywiście mu tez niemało zapłacić. W między czasie mąż z bratem próbowali tam grzebać i to naprawić. W końcu hydraulik to opanował ale ona ani słowem się nie odezwała nie mówiąc o jakimś zwykłym przepraszam. Mówiła ze to nie ona.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupabiskupa
1 minutę temu, Gość Anka napisał:

Wiem ze temat brzmi absurdalnie ale niestety wynikl z tego niezły problem. Moja bratowa była u nas na weekend z bratem. Wrzuciła wkladke higieniczna do toalety. Ja takich wkładek nie używam. Kibel się zatkał i trzeba było wzywać hydraulika. I oczywiście mu tez niemało zapłacić. W między czasie mąż z bratem próbowali tam grzebać i to naprawić. W końcu hydraulik to opanował ale ona ani słowem się nie odezwała nie mówiąc o jakimś zwykłym przepraszam. Mówiła ze to nie ona.. 

Skandal. Powiadom natychmiast uberprokuratora Ziobro, on zrobi z tą suk.ą porządek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i nic z tym nie zrobisz. Tak to jest z tymi goscmi. Mi szkod nigdy nikt nie narobił,ale kiedys przyszła do mnie znajoma z przedszkola na kawke, skorzystała z łazienki i od tamtego czasu nie moge znalezc testerow perfum ktore sobie zamowilam na sprobowanie.Niby nic, zdazylam sie wwąchać,ale jakby nie patrzył fiolka chanel np5 l'eau dostała nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oglądałaś tę podpaskę która zyskała kibel???

Hydraulik ja wyciągnął i przyniósł Ci do oględzin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Oglądałaś tę podpaskę która zyskała kibel???

Hydraulik ja wyciągnął i przyniósł Ci do oględzin???

a co w tym dziwnego? nie jestem autorka,ale tez mielismy taki przypadek,bo moj syn wrzucił rolke po papierze toaletowym ktora utkneła w kolanku. Hydraulik pokazal nam co blokowało ujscie. W sumie ja sama zwykle jestem zainteresowana tym co u mnie zle dziala i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Anka napisał:

Wiem ze temat brzmi absurdalnie ale niestety wynikl z tego niezły problem. Moja bratowa była u nas na weekend z bratem. Wrzuciła wkladke higieniczna do toalety. Ja takich wkładek nie używam. Kibel się zatkał i trzeba było wzywać hydraulika. I oczywiście mu tez niemało zapłacić. W między czasie mąż z bratem próbowali tam grzebać i to naprawić. W końcu hydraulik to opanował ale ona ani słowem się nie odezwała nie mówiąc o jakimś zwykłym przepraszam. Mówiła ze to nie ona.. 

Dobrze że to tylko wkładka a nie 20cm kret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Wiem ze ten problem brzmi absurdalnie ale kurczę... gdyby mi się coś zdarzyło u kogoś zepsuć to bym powiadomiła ze Np. Zapomniałam się i wrzuciłam te podpaske lub np. coś zepsułam niechcący i zapłaciła za usunięcie szkody. A ona się wyparła i powiedziała, ze to nie jej.... normalnie udusić to za mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ty kosza na śmieci w toalecie nie masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
11 minut temu, Gość gość napisał:

To ty kosza na śmieci w toalecie nie masz???

A kto ci powiedział, ze nie mam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Anka napisał:

A kto ci powiedział, ze nie mam? 

Jakoś ciężko sobie wyobrazić, że ktoś wyrzuca wkładkę do toalety mając obok śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jakoś ciężko sobie wyobrazić, że ktoś wyrzuca wkładkę do toalety mając obok śmietnik.

Mnie tez było ciężko to sobie wyobrazić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
19 minut temu, Gość gość napisał:

To ty kosza na śmieci w toalecie nie masz???

A ty jakbyś nie znalazła u kogoś kosza to wolałabyś zatkać komuś kibel i narobić szkód,niż przejść są ta podpaska do kosza na przykład w kuchni? Niezła syfiara z ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Przed chwilą, Gość Prowo napisał:

Prowo.. 

Pewnie prowo tej samej osoby co pisała ze kolega syna zostawił po sobie brudno w wc... dno w kreatywności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Sama bym pomyślała ze to prowo zanim przeżyłam taka sytuacje we własnym domu. Jestem tylko mega zniesmaczona tym wszystkich i mam dość gości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Może nie zauważyła tego kosza co w tym dziwnego.No ale dobra kibel przetkany sytuacja z dramatycznej zakończyła się szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Nie chodzi mi w sumie o ten kibel aleno zachowanie bratowej. Jeszcze się oburzyła ze to nie ona bezczelnie kłamiąc mi patrząc prosto w oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co wy z tą podpaską,autorka napisała ze wkładka. A wkładka jest tak mała i cienka ze nawet po namoczeniu nie zatka kibelka. Wiec jak zwykle prowo i nakręcanie na nienawiść do bratowch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×