Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Missy

Mój stalker się znowu uaktywnił...

Polecane posty

Gość Missy

W tamte wakacje mialam przesrane przez niego i musialam okreznymi drogami do domu wracac. Jak sie chlodno zaczelo robic to pewnie juz mu sie nie chcialo godzinami wystawac i na mnie czychac i sobie darowal juz to chodzenie za mna. Takze myslalam, ze juz  bede miala spokoj z tym czlowiekiem. No ale do dzisiaj, znowu mnie gdzies wypatrzyl i zaczepil a przy okazji sie dowiedzialam, ze tam gdzie ja mieszkam sobie przyjezdza na spacery i mi wszytsko opisywal dokladnie jakie ulice mam na osiedlu, gdzie jest sklep:/ Nie wie dokladnie gdzie ja mieszkam tylko na jakim osiedlu wiec mysle, ze specjalnie tak przyjezdza i chodzi po nim. Tylko co w zasadzie moge zrobic w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Zgłosić na policję. Bo może mu całkiem odbić i wtedy nie zdążysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Zgłosić na policję. Bo może mu całkiem odbić i wtedy nie zdążysz. 

Co kieruje takimi ludźmi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola

szukam ogera 20 cm. lubie spust na tważ i w każdą dziure. weś ze sobo puł litra albo i wincej bo może nie starczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę

Nie ma tu żadnego stalkera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missy
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co kieruje takimi ludźmi? 

Nie wiem ale dzisiaj to juz sie naprawde wk*****, nie wiem co to mam byc. Jakbym chciala, zeby mi ktos zdjecia zza krzakow robil albo wystawal pod moim domem to bym do innej branzy poszla. Jak nie ten typ to mnie i tak ktos ciagle na ulicy zaczepia. To jest noralnie chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Missy napisał:

Nie wiem ale dzisiaj to juz sie naprawde wk*****, nie wiem co to mam byc. Jakbym chciala, zeby mi ktos zdjecia zza krzakow robil albo wystawal pod moim domem to bym do innej branzy poszla. Jak nie ten typ to mnie i tak ktos ciagle na ulicy zaczepia. To jest noralnie chore!

prędzej jesteś uwierzę w to ze masz manie prześladowcze niż w to co napisałaś. komu by się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Pi...do,,,,lni,,,,,tych mnóstwo, na oneci i tutaj wątki są ze stalkingu realnej inwigilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość prawda napisał:

Pi...do,,,,lni,,,,,tych mnóstwo, na oneci i tutaj wątki są ze stalkingu realnej inwigilacji

Wrzuć linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missy
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

prędzej jesteś uwierzę w to ze masz manie prześladowcze niż w to co napisałaś. komu by się chciało.

W sumie to co to ma za znaczenie czy mi ktos wierzy. I tak nie bede juz pisac na ten temat, bo cala ta sytuacji sprawia, ze nie chce mi sie zyc. Tyle okropnych rzeczy w zyciu przeszlam przez jakis psycholi i takie cos mnie dobija, bo widze, ze to sie pewnie nigdy nie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×