Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie cierpie lalek

Podoba mi się może 1% kobiet

Polecane posty

Gość nie cierpie lalek

reszta to albo pasztety, albo lalki albo jakieś z wiejską gębą itp, albo wygląd pustaczek, nie ma z czego wybierać za bardzo, masa pomyłek genetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaki to jest ,,wygląd pustaczek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Byłem na defiladzie 200 tys ludzi i widziałem dwie ładne kobiety. Przeraża mnie wizja samotnosci. 

Na wschodzie jakby więcej ładnych. Chyba jestem fanem radzieckiej urody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Może te Slazaczki nie są za urodziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Może jestem wyjątkowym odszczepiencem kosmitą alienem. Chcę byście wiedzieli jak ciężko mi jest zauroczyc się. Bóg tak wszystko stworzył żebym prezeszedl przez życie sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

wszyscy tacy jak ja są dawno pożenieni mają szczeiwe życie. Coś musi być nie tak. W swojej pareidolii ostatnio widzę Jezusa Chrystusa. Spogląda na mnie. Może chce mnie przed czymś ostrzec, może karze mi się nawrócić. Ja nie wyznaje żadnej religii, wyznaje wiarę w dobro i wierzę w przynależność do energii, wierzę w milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfdvvnvcb

On widzi jak się męczę bez miłości dlatego przyszedl do mnie. Jestem atakowany przez złego, zawsze byłem. Raz odczulem wszystkie grzechy na sobie gdy mi się przytrafiła psychoza po maryhuanie  znalazłem się w czysccu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

1% to i tak dużo.Mało jest naprawdę pięknych kobiet bez tuningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c'est la vie

W podobaniu nie muszą być piękne, tylko muszą mieć to coś co wpada danemu facetowi w oko. A każdy facet ma inny gust, więc dla jednych piękna to dla drugich nie ich typ. Dlatego nie ma uniwersalnej "pięknej" urody. Dla każdego faceta piękno to coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość c'est la vie napisał:

W podobaniu nie muszą być piękne, tylko muszą mieć to coś co wpada danemu facetowi w oko. A każdy facet ma inny gust, więc dla jednych piękna to dla drugich nie ich typ. Dlatego nie ma uniwersalnej "pięknej" urody. Dla każdego faceta piękno to coś innego.

🤣 haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theDue
4 minuty temu, Iibed napisał:

nie zgadzam się jest pewien odsetek kobiet ktoy bedzie sie podobal 95% facetów, biorąc pod uwagę ze z 5 % to geje to mozna uznac ze wszystkim 😄

to ty bylas na tym drugim temacie ?

 

sama uroda to za mało, nie każdy wybiera na podstawie odchylenia fiutonometru w majtach 😄 pojęcie "podobać się" z całą pewnością jest głębsze i mieści nie tylko urodę, poza tym na każdym etapie rozwoju kobiety wygląd się zmienia i ma inną wartość dla tego samego obserwatora, nawet gusta się zmieniają i ten sam obserwator pod wpływem splotu różnych okoliczności przedłoży inny wzorzec urody nad ten, który wcześniej był w jego umyśle celem poszukiwań i eksploracji oraz wiążących się z tym przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theDue
2 godziny temu, Iibed napisał:

no zgadza sie ale co to ma wspolnego z tym co ja napisalem. 

 

przecież sprowadziłeś wszystkich facetów do jakiegoś odsetka kobiet, na widok których chóralnie się pocą, co jest absurdalne, nie ma takich kobiet ani takich mężczyzn, nawet chłopcom często podobają się starsze dziewczęta, które u równolatków są przeciętne a starszym facetom młodsze, z którymi również nie znajdują wspólnego mianownika u młodzieniaszków, mnie np. nigdy nie podobała się Marlyn Monroe, ani jak byłem chłopcem, ani później i teraz na półmetku, czy taka Scarlett Johansson (obie uznane w szerokich kręgach za wzór kobiecości i seksapilu).... aczkolwiek nie wykluczam, że kiedy będę starym obśliniuchem w moich sennych marzeniach miło by było własnie taką złapać w tyłek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theDue

tylko gdzie istnieje to obiektywne piękno skoro nie podoba nam się to co widzimy a właśnie to co chcemy widzieć?, Mechanicznie każdy patrzy tak samo, tylko filtry przez które to piękno przecieka do mózgu każdy ma inne... i często je zmienia 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Iibed napisał:

bo ona sie wiekszosci nie podoba co w tym dziwnego w latach 70 tych byly inne kanony i grubasy uchodzily z apieknosci a teraz sa inne. 

 

Marilyn Monroe Nie byla grubaska tylko była lekko zaokraglona tam gdzie powinna, a nie chudy patyk a Ty widać gustujesz w anorektyczkach skoro ona jest dla Ciebie gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Iibed napisał:

chociaz teraz jak zerknalem na zdjecia to na niektorych wyglada nomalnie pewnie nie zawsze byl gruba ja ja kojarze z jakiegos filmu jako lekko otyla. na pewno to zadna pieknosc nie jest.

 

 

Tak jak i ty przegrywie 😆😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wysilaj się

No tak wiem. Podobają się Tobie grube, opasle z wielkimi cycami bez zębów. Ja na przykład nie jestem w twoim typie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruno

1% kobiet przyciąga moją uwage, co nie znaczy że gdy zaczne z nimi rozmawiać okażą się odpadami, bo sam wygląd to niestety za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
3 godziny temu, Gość Nie wysilaj się napisał:

No tak wiem. Podobają się Tobie grube, opasle z wielkimi cycami bez zębów. Ja na przykład nie jestem w twoim typie 🙂

 skad wiesz ze autor lubi grube i czemu bez zebow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.08.2019 o 01:47, Gość gość napisał:

1% to i tak dużo.Mało jest naprawdę pięknych kobiet bez tuningu.

Dokladnie :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Mi się podoba Joanna Strózik z YouTube. Bardzo fajną i sympatyczna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×