Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Haes

Prawdziwe oblicze dareczka

Polecane posty

Gość Haes

Czytam co o mnie piszecie i brzydzę się wszystkimi pods'zywami. Od pół roku jestem w związku z di'vą z roksy i prawie zapomniałem o waszym istnieniu, jednak żenujące podrygi które chcecie nazywać tro'llingiem zbyt mnie osłabiają bym zostawił to bez komentarza. To jest ostatni raz jak do was pisze, za pół roku biorę ślub z moją blond di'vą i będę miał to o czym wy plug'awe podszywy możecie pomarzyć. Nikt nigdy mi nie dorówna, stałem się tutaj legendą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Haes napisał:

Czytam co o mnie piszecie i brzydzę się wszystkimi pods'zywami. Od pół roku jestem w związku z di'vą z roksy i prawie zapomniałem o waszym istnieniu, jednak żenujące podrygi które chcecie nazywać tro'llingiem zbyt mnie osłabiają bym zostawił to bez komentarza. To jest ostatni raz jak do was pisze, za pół roku biorę ślub z moją blond di'vą i będę miał to o czym wy plug'awe podszywy możecie pomarzyć. Nikt nigdy mi nie dorówna, stałem się tutaj legendą.

Chory poje.bie dlaczego chciales zabic nymphette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haes
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chory poje.bie dlaczego chciales zabic nymphette

To nie ja pisałem idi'oto dlatego to dementuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, ze ty pisłeś, Z zalogowanego, wcześniej,  to samo pisałes. Więc sie teraz nie wykręcaj idio/tycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Haes napisał:

To nie ja pisałem idi'oto dlatego to dementuje 

Jak nie ty, jak ty? Kazdy wie, ze jestes poje3bany i spu3szczales sie na patelnie w bieliznie mamy fizolu. Daj mi tylko pretekst, to twoja mo3rda bedzie w TVN nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haes
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, ze ty pisłeś, Z zalogowanego, wcześniej,  to samo pisałes. Więc sie teraz nie wykręcaj idio/tycznie.

To jakiś tę'py podszyw, zapomniałem już o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekloko

bycznik zniszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

albo byczy zaczął brac mocno uspokajające leki, które powodują demencję albo ktoś się pod niego podszywa 😄 Jeszcze niedawno na macierzynskim pisal chore rzeczy i grozil matkom (które nic mu nie zrobiły) oraz je obrzydliwie wyzywał bez powodu, ze swojego zarejestrowanego nika homosuperior czy jakoś tak, więc niech tu nie zgrywa teraz świętoszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

bycznik zniszczony po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak nie ty, jak ty? Kazdy wie, ze jestes poje3bany i spu3szczales sie na patelnie w bieliznie mamy fizolu. Daj mi tylko pretekst, to twoja mo3rda bedzie w TVN nawet.

Wieczorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość Haes napisał:

Czytam co o mnie piszecie i brzydzę się wszystkimi pods'zywami. Od pół roku jestem w związku z di'vą z roksy i prawie zapomniałem o waszym istnieniu, jednak żenujące podrygi które chcecie nazywać tro'llingiem zbyt mnie osłabiają bym zostawił to bez komentarza. To jest ostatni raz jak do was pisze, za pół roku biorę ślub z moją blond di'vą i będę miał to o czym wy plug'awe podszywy możecie pomarzyć. Nikt nigdy mi nie dorówna, stałem się tutaj legendą.

morda z karteczką albo spie)dalaj podszywie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

Wieczorna.

raczej prawda o byczniku schizolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Łobuz kocha najmocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×