Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Ela

Połóg i dźwiganie

Polecane posty

Gość Gość Ela

Hej. Jestem 5 tygodni po porodzie. Poszłam na zakupy do pobliskiego sklepu i chyba przesadziłam. Ogólnie zakupy ważyły około 9kg. Uświadomiłam sobie, że jest mi za ciężko gdzieś w połowie drogi. Teraz pobolewa mnie krocze/kość łonowa.  Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie mogą być konsekwencje tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz to już chyba za późno żeby się nad tym zastanawiać, trzeba było myśleć wczesniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Myślałam, że 5 tygodni po to już w miarę normalnie wszystko jest. Zresztą nie było to 20kg tylko 9kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To trzeba było nie myśleć,bo widać że słabo ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

To fakt ostatnimi czasy Myślenie mi nie wychodzi. Poprzez swoją wypowiedź chcesz dać mi do zrozumienia, że gdybym nie myślała to bym tyle nie dźwigała czy dzwigalabym jeszcze więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no nie przesadzaj, to niecale 10 kg. Waga rocznego dziecka. Boli cie,bo jeszcze nie doszlas do siebie i cialo sie regeneruje. Nie wierze,ze 5 tyg po porodzie dopiero miałas okazje cos dzwignac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

co prawda poprzedniej nocy zabawiałam się z mężem który ma dość pokaźnego falusa i czy to mogło być od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

Bez przesady, to nie jakies straszne ciezary. co zrobisz jak np za 2/3 lata urodzi ci sie kolejne, to nie wezmiesz na rece pierwszego malucha? Wezmiesz into wczesniej niz 5 tyg po porodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×