Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Lęk przed przedwczesnym porodem

Polecane posty

Gość Gość

Chyba zwariuje, cały czas żyje w strachu że zaraz zacznę rodzić i doszukuję się jakiś znaków, jestem w 29 tygodniu ciąży. Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbzh
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba zwariuje, cały czas żyje w strachu że zaraz zacznę rodzić i doszukuję się jakiś znaków, jestem w 29 tygodniu ciąży. Jak sobie z tym poradzić?

A co kogo obchodzą twoje leki. I ty masz być matka??? Skoro nawet z taka pierdoła nie potrafisz sobie poradzić? Oby ci odebrali bachora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba zwariuje, cały czas żyje w strachu że zaraz zacznę rodzić i doszukuję się jakiś znaków, jestem w 29 tygodniu ciąży. Jak sobie z tym poradzić?

Kobieto, prawda jest taka co ma być to będzie i wcześniej się tego nie dowiesz!! I to czy kupisz wcześniej wózek itd czy po urodzeniu też tego nie zmieni. Nie wierz tylko w durne zabobony bo to ciemnogrod. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Postaraj się zrelaksować. Stres nie służy  ani Tobie ani dziecku. Jak ktoś wyżej  napisał co ma być to będzie. Ja jak przekroczyłam 24 tydzień to myślałam, że w razie gdyby co są duże szanse, że dziecko będzie miało się dobrze jak się urodzi wcześnie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×