Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaaa

kosmetologia estetyczna Łódź

Polecane posty

Gość ankaaa

Poszukuje w Łodzi jakieś dobrze zorganizowanej kliniki, gdzie zajmują się kosmetologią estetyczną, dajcie jakieś opcje jeśli znacie takie miejsca, gdzie będzie można skorzystać z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Może zajrzyj sobie na www.sthetica.pl. Mają siedzibę na Wydawniczej w Łodzi i wykonują rożne zabiegi więc na pewno dopasujesz ofertę do swojej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie w garazu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dopasujesz oferte do swojej oferty? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, Ty cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć ;) nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace-AmeliaLine/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×