Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Przeprowadzka z Warszawy do Wrocławia czy ma sens?

Polecane posty

Gość Gość

mieszkam od 10 lat w Warszawie bo tu studiowałam i uciekłam tu zaraz po maturze z mojej wsi. Kocham Warszawę, jej odgłosy, neony i postęp, jaki tu jest oraz możliwości. Mój mąż dostał jednak awans a to wiąże się z tym, że musimy przenieść się do Wrocławia. Obecnie jestem na wychowawczym i staramy się o drugie dziecko. W Warszawie wszędzie jest praca i jak będę chciała do niej wrócić to nie będzie problemu a w mniejszym mieście są jednak mniejsze możliwości i perspektywy. Nie ma tAkich kin ani teatrów ani dobrych lekarzy. Boje się strasznie tej przeprowadzki co nam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Wrocław kiedyś był pięknym, prężnym miastem. Dziś na ulicy wszędzie język ukraiński (nie mam nic do tego narodu), a na rynku wydziera się "ksiondz" Międlar. To już nie to samo co 10 lat temu. Robota jest, opera, teatry, kino, dużo abonamentowych przychodni, to nie wioska, ale coraz bardziej zazdroszczę np. mieszkańcom Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lili, ale jaka robota? Praca w markecie? W Warszawie mam zagranicznych czbe korporacje a we Wrocławiu jest tylko Amazon z tego co czytałam.

Przychodnie są jakie? Jest jakiś Luxmed albo prywatny szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeszcze zanim dojna zmiana dobrała się do Getin Banku i reszty to sporo spółek finansowych doktora Czarneckiego miało centrale chociażby w Sky Tower, ale teraz to daj spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

jeszcze zanim dojna zmiana dobrała się do Getin Banku i reszty to sporo spółek finansowych doktora Czarneckiego miało centrale chociażby w Sky Tower, ale teraz to daj spokój...

To prawda. Jeśli zaorają Idea Bank i Nobla to strach pomyśleć co się stanie z korporacją Getin Holding, przecież już są zwolnienia :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

To prawda. Jeśli zaorają Idea Bank i Nobla to strach pomyśleć co się stanie z korporacją Getin Holding, przecież już są zwolnienia 😞

 

No strasznie nam przykro. Złodziei trzeba zamykać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No strasznie nam przykro. Złodziei trzeba zamykać. 

jakich złodziei? marszałek idzie siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

jakich złodziei? marszałek idzie siedzieć?

Wiesz, bogaty to na pewno ukrodł, złodziej i kombinator ;) Polska cebuliada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×