Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M30

Czy 90cm wzrostu u 2latki to na prawdę tak duzo

Polecane posty

Gość M30

Podzielcie sie opiniami. Czy 90 cm u dziewczynki 24 miesiecznej to az tak duzo? Non stop slysze jaka wysoka, dzis nawet lekarz stwierdzil, ze bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co to zmieni jak ktoś napisze,że duzo? Jest wysoka i koniec. Nie wiem jakiego jestescie wzrostu, więc może ma tak po którymś z was..A może po prostu przechodzi taki skok wzrpstowy i później bedzie rosła wolniej. Ważne że zdrowa 🙂 moj szczypior ma prawie 3 lata a nosi rozmiarówke 2 latka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój synek miał 86 cm w 24 miesiącu życia. 4 miesiące później już 91.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M30

Ja mam 172 a mąż 184 wiec jestesmy wysocy ale tez nie jakos mega bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Moja córka tyle mierzy a skończyła 3 latka. Ale jest dość niska, znam kilka dziewczynek w jej wieku pół głowy wyższych od niej ale znam też sporo które mierzą tyle samo. Ja mam 170, mąż 176 a więc i ona bardzo wysoką nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sporo,ale nie znowu jakos strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kik

Moja ma 1 rok i 7miesiecy ma 91cm wysokości   , jest wyższa id większości dzieci w jej wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość M30 napisał:

Ja mam 172 a mąż 184 wiec jestesmy wysocy ale tez nie jakos mega bardzo

No i masz 🙂 dziecko nie będzie rosło w nieskończoność. To taki etap, wyciągnie ja i na jakiś czas wzrost sie zatrzyma. Może być zawsze trochę wyższa, ale skoro masz 172 to córka tez będzie wysoka. Zapytaj rodzicow ile miałaś w jej wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjgc

Mój jak miał 25 miesięcy i byliśmy na bilansie miał 90 cm, to jest 70 centyl, czyli powyżej średniej. Wszyscy mówią że jest duży, ale przy dzieciak w podobnym wieku aż tak mocno się nie wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M30
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No i masz 🙂 dziecko nie będzie rosło w nieskończoność. To taki etap, wyciągnie ja i na jakiś czas wzrost sie zatrzyma. Może być zawsze trochę wyższa, ale skoro masz 172 to córka tez będzie wysoka. Zapytaj rodzicow ile miałaś w jej wieku. 

Ja mialam wtedy tez dokladnie 90cm 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M30
1 minutę temu, Gość Kjgc napisał:

Mój jak miał 25 miesięcy i byliśmy na bilansie miał 90 cm, to jest 70 centyl, czyli powyżej średniej. Wszyscy mówią że jest duży, ale przy dzieciak w podobnym wieku aż tak mocno się nie wyróżnia.

U dziewczynki 90cm to juz jest 90centyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość M30 napisał:

Ja mialam wtedy tez dokladnie 90cm 😁

Masz jeszcze jakieś pytania? 😄 mojego syna nauczycielki córka tez jest bardzo wysoka. Ma dwa lata a jest o głowę wyższa od mojego dwulatka. Ojca dziecka nie widziałam, ale mama jest średniego wzrostu, trochę ponad 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Mój syn tez tak mial,.jak mial 2latka to mial 90cm i lekarz powiedzial,.ze jest dość proporcjonalnym chlopcem. Ciesz się, ze jest zdrowe,

a nie martwisz się,ze ma kilka cm niz inne dzieci w tym wieku. Dodam, ze synek akualnie ma 4 lata i ma nieco ponad 100cm i niczym nie wyroznia sie niz dzieci w tym wieku, a chodzi od roku do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hytff

Moj syn na bilansie mial 92 cm i 14 kg ( dokladnie 26mcy mial). Urosl jeszcze na pewno, bo ubrania na 98 sa ok, za 2 tyg bedzie mial 2.5 roku. Niektore 3latki sa jego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×