Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Wieczorem spotykam się z kochankiem

Polecane posty

Gość Ona
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak połkniesz to wszystko będzie dobrze 

Zależy co, głupoty nie przełknę, wiec żegnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Pan
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

Nie zgodzę się z pewnym panem. Osoba która zna swoją wartość wie kiedy powiedzieć stop. Kobieta miła, akceptująca wszytko tego nie zna. Godzi się na wszystko byleby ktoś ja Chciał. Pozdrawiam miłego pana 😊

Racja ale też wie komu się oddawać 😉 miła, inteligentna nie oznacza że odda się każdemu. Pozdrawiam wredą Panią ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

Zależy co, głupoty nie przełknę, wiec żegnam. 

Spermioche w pena, w końcu nie idziesz tam się wspólnie modlić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Pan
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Żeby spotkanie  wyszło dobrze😊

Spotkanie wyjdzie dobrze jeśli się postarasz😛

Jak to się mówi do roboty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Przed chwilą, Gość Pewien Pan napisał:

Racja ale też wie komu się oddawać 😉 miła, inteligentna nie oznacza że odda się każdemu. Pozdrawiam wredą Panią ☺

Każdemu człowieku się nie oddaje, aż tak zle nie jest ze mna. Większość stara sobie ułożyć jakiś życie. Jednym lepiej to wychodzi, drugim gorzej. Czyżby  u pewnego pana wredota wychodziła, czy to brak inteligencji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Spermioche w pena, w końcu nie idziesz tam się wspólnie modlić 

Spadaj cwelu. Z tobą gadka, to czas stracony, wiec spływaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Pewien Pan napisał:

Spotkanie wyjdzie dobrze jeśli się postarasz😛

Jak to się mówi do roboty 😉

Dobra dziękuje pewnemu panu za miła pogawędkę. Jesteś gościu miły, masz szanse na jakieś fajna kobietę😉. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Pan
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

Każdemu człowieku się nie oddaje, aż tak zle nie jest ze mna. Większość stara sobie ułożyć jakiś życie. Jednym lepiej to wychodzi, drugim gorzej. Czyżby  u pewnego pana wredota wychodziła, czy to brak inteligencji 😉

Odrazu tam wredota, wreda jest tylko jedna Pani 😉 po prostu stwierdzam fakty po tym co jest pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
10 minut temu, Gość Pewien Pan napisał:

Racja ale też wie komu się oddawać 😉 miła, inteligentna nie oznacza że odda się każdemu. Pozdrawiam wredą Panią ☺

To ja ze stresu nie doczytałam już się poprawiam, osoby bardzo miłe są to osoby często niedowartościowane. One przyjmą dużo więcej jak osoba znająca swoją wartość. To oczywiście nie ma nic wspólnego z inteligencja, tylko z doświadczeniem życiowym. Najczęściej takie osoby maja złe wspomnienia z dzieciństwa, są to DDA. Przepraszam za pomyłkę to stres😉. Ale co do miłego pana się nie pomyliłam.( mam nadzieje ) 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Pewien Pan napisał:

Odrazu tam wredota, wreda jest tylko jedna Pani 😉 po prostu stwierdzam fakty po tym co jest pisane.

Powodzenia życzę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Pan
6 minut temu, Gość Ona napisał:

Dobra dziękuje pewnemu panu za miła pogawędkę. Jesteś gościu miły, masz szanse na jakieś fajna kobietę😉. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru😉

Ja również dziekuję lekko wrednej Pani ale zauważam poprawę 😉 wyobraz sobie, że też masz szanse na fajny, gorący lecz stały zwiazek. Również życzę udanego wieczoru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Pan
8 minut temu, Gość Ona napisał:

To ja ze stresu nie doczytałam już się poprawiam, osoby bardzo miłe są to osoby często niedowartościowane. One przyjmą dużo więcej jak osoba znająca swoją wartość. To oczywiście nie ma nic wspólnego z inteligencja, tylko z doświadczeniem życiowym. Najczęściej takie osoby maja złe wspomnienia z dzieciństwa, są to DDA. Przepraszam za pomyłkę to stres😉. Ale co do miłego pana się nie pomyliłam.( mam nadzieje ) 😊

Miła osoba nie oznacza niedowartościowana, po prostu taka jej natura, charakter. To, że spotkało ją jakieś niemile doświadczenie to nie zmienia jej podejścia do ludzi a lekko dystansuje się. Nie stresuj się. Jestem sobą i mam nadzieję że wypadłem w miare 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Pan
8 minut temu, Gość Ona napisał:

Powodzenia życzę 😉

Również 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×