Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia

Prezent dla 8 letniej dziewczynki na urodziny

Polecane posty

Gość Monia

Co można kupić 8 latce NA URODZINY? nie wiem czym się bawią dzieci w tym wieku, a chciałabym by była zadowolona, ale kompletnie nie wiem czym dzieci w tym wieku się interesują i ona sama. Nie znam tej dziewczynki za dobrze. Ostatnio widziałam jak miała 5 latek. A teraz jadę na urodziny i chciałabym z prezentem przyjechać. Tylko nie mam kompletnie pomysłu. Może macie dzieci w tym wieku i wiecie z czego by się ucieszyła 8letniadziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pik

Lol suprice 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Skoro słabo znasz dziewczynkę to może zadzwoń do jej rodziców? Mi przychodzi do głowy:

- coś do pokoju np. koc/poduszka/pudełeczko na drobiazgi z motywem śmiesznych lam, jednorożców albo kota pusheena

- szlafrok, kapcie, piżama z motywem jw., ale tu już musisz znać rozmiar

- kosmetyki, czasem w sklepach można dostać zestawy perfumy+żel pod prysznic z jakąś postacią z bajki. Pomadka ochronna do ust w kształcie np sowy. Kule do kąpieli dla dzieci.

- jeśli mają duży basen lub wyjeżdżają nad morze to materac albo takie duże koło do pływania, są w różnych kształtach: ananasa, pizzy, flaminga itd. Chociaż już chyba trochę po sezonie...

- jakoś rok temu na topie były lalki Monster High, ale nie wiem czy to jeszcze aktualne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Grę planszową? Gra o tort, Kwiatki, Fabryka czekolady, Kraby na fali, Niezłe ciacho, Bongo, Patchwork, są od 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Moja bratanica lubi właśnie gry planszowe i lol suprise, le tu trzeba uważać by się nie zdublowało, a nie wiesz jaką lalkę kupujesz, bo to coś jak jajko niespodzianka, laleczka w kuli i dość droga jak na małą figurkę (coś 50 złotych), gdy planszowe około 40. Są też gry karciane np. projektujemy miasteczko, pszczoły kontra trzmiele (jakoś tak), Sabotażysta, Bankrut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Jakaś kosmetyczka, portmonetka, akcesoria do włosów, breloczki, lustereczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonna

Moze rower bylby lepszy niz takie drobiazgi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Dziękuję za odp. A ta lol suorise to dla 8 latki? Nie jest za dużą na takie lalki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
2 godziny temu, Gość Monika napisał:

Dziękuję za odp. A ta lol suorise to dla 8 latki? Nie jest za dużą na takie lalki? 

To takie bardziej kolekcjonerskie figurki, a nie lala która pije i siusia. Moja bratanica włąśnie skończyła 9 lat i nadal je uwielbia, ale to drogi interes i najgorzej jak kupisz taką kulkę z lalką, a się okaże, że już taką ma. Nigdy nie wiesz jaka lalka trafi się w środku. One są chyba takie do złożenia samemu. Pomyślałam jeszcze o karnecie na jakąś salę zabaw, na lody czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość gość 1 napisał:

To takie bardziej kolekcjonerskie figurki, a nie lala która pije i siusia. Moja bratanica włąśnie skończyła 9 lat i nadal je uwielbia, ale to drogi interes i najgorzej jak kupisz taką kulkę z lalką, a się okaże, że już taką ma. Nigdy nie wiesz jaka lalka trafi się w środku. One są chyba takie do złożenia samemu. Pomyślałam jeszcze o karnecie na jakąś salę zabaw, na lody czy coś takiego.

Tylko, że dziewczynka mieszka z dala od miasta więc karnety odpadają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Książka? Np. Zula i porwanie kropka, Podróż na koniec świata albo Huczy jak w Ulu, może coś z klasyki Hedi, Mała Księżniczka, podpytaj mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shirra

Ja zawsze podpytuję rodziców. Ale gry planszowe są świetne. A z lalek to moja 7 letnia uwielbia Enchaltimails. Są teraz na topie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1

Są jeszcze jakieś kosmetyki dla dziewczynek w tym wieku, ale nie każdy chce dawać taki prezent dziecku, jakieś pomadki. Może coś z serii zrób to sam? Np. szkatułka, dzwoneczki, są też od 8 lat jakieś zrób to sam spa, kule do kąpieli albo jakiś "domowy ogrodnik", "Fabryka świeczek" firmy trefl. To już chyba wszystkie moje pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
4 godziny temu, Gość Shirra napisał:

Ja zawsze podpytuję rodziców. Ale gry planszowe są świetne. A z lalek to moja 7 letnia uwielbia Enchaltimails. Są teraz na topie. 

Te lalki mnie zainteresowały tylko czy dla 8 latki będzie to prezent ok? Jest napisane 4+

Może ta lalka plus np książka... 

 

Rodzicow pytałam, mówią że mam sama zdecydować... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Zależy od dziecka. Moja 9 letnia bratanica ma na ich punkcie świra, ale nie każda dziewczynka musi. Może ta do której idziesz w ogóle ich nie zna? A lubi w ogóle czytać albo jak ktoś jej czyta? Bo jak nie to nic na siłę. Ja bym spróbowała z grą planszową i jakaś ozdoba, są jeszcze jakieś warkoczyki czy zestawy ładnych tatuaży.  Może jakiś portfel? Taki z piórkami, cekinami. U mnie w mieście jest sklep z indyjskimi gadżetami i takie rzeczy tam mają. Albo piórnik? (chociaż to pewnie rodzice kupią jako wyprawkę). Książka Mary Poppins. Ja kochałam "Karolcie" w tym wieku, ale moja bratanica ledwo zmęczyła i jej się nie podobało. Teraz wchodzi do kin fabularny król lew, może coś z tego filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fygv

Jeśli lubi lalki to La lalla. Można kupić z takie samo ubranko dla lalki jak i dla dziewczynki i wiele fajnych akcesoriów. A że drogo, to inna sprawa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubaas

ostanio byłam na urodzinach mojej siostrzenicy i dostała czytnik książek, całkiem fajny prezent, taki dla rozrywki i nauki. sama czytam na inkbooku prime hd, więc myślę ze może być to trafny prezent 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

A z książek to jakieś na topie? Bo na pewno książki e chce kupić plus np lalkę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
27 minut temu, Gość Monia napisał:

A z książek to jakieś na topie? Bo na pewno książki e chce kupić plus np lalkę... 

Ja kupiłam niedawno "Piratka". Magdy Kalupy, "Podróż na koniec świata" jest dość długa i i niby przedział 9-12, ale w wielu księgarniach teraz ja widać, jest jeszcze cała seria o kotkach czy tam pieskach z serii "Zaopiekuj się mną", wpisz sobie w google. Ja tam zawsze wolałam klasykę, ale dzisiejsze 8-latki to już inne pokolenie. Jak moja bratanica trochę podrośnie to pewnie podsunę jej "Tajemniczego opiekuna" albo po prostu "Anię z Zielonego Wzgórza". Była jeszcze seria książek o Pomponie Joanny Olech, ale to chyba dla nieco młodszych niż 8 lat. Jeszcze jest seria książek podróżniczych Neli ("pisze je" dziewczynka Nela podróżująca po świecie), bardzo popularna, tak od 9 lat, można kupić "na wyrost". Ostatnio było w kinie Mia i biały lew, jest też książka, podobno dobre Jak wejdziesz na stronę empiku to tam niby masz kategorie wiekowe, też tak dla 9-latki, ale nie trzymałabym się tak sztywno tego wieku 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O rany, ale beznadziejne pomysły. 

Szlafroki, ubrania - naprawdę? To prezent dla dziecka czy dla jego matki?! 

Teraz dziewczynki w tym wieku szaleją za laleczkami LOL. Kup jej kapsułę z LOL, na pewno będzie zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam córkę w tym wieku i lol nie lubi. Ma kilka, dostala w prezencie i leżą. Uwielbia lego i książki, gry też planszowe, logiczne, komputerowe. Ja w prezencie zwykle kupuję książki albo coś praktycznego, np. globus, zegarek, torebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shirra
Dnia 20.08.2019 o 16:59, Gość Monia napisał:

Te lalki mnie zainteresowały tylko czy dla 8 latki będzie to prezent ok? Jest napisane 4+

Może ta lalka plus np książka... 

 

Rodzicow pytałam, mówią że mam sama zdecydować... 

Moja 7 latka i jej koleżanki są zachwycone tymi lalkami. 4+ oznacza najniższy próg wieku. Myślę, że Enchaltimails będą strzałem w 10 jeśli mała lubi lalki.  W Auchan kupowałam w lipcu corce na imieniny i były w promocji. Można do tego dokupić jakąś encyklopedię. Widziałam w gazetce Biedronki, że będą. Myślę, że to ciekawy zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

O rany, ale beznadziejne pomysły. 

Szlafroki, ubrania - naprawdę? To prezent dla dziecka czy dla jego matki?! 

Teraz dziewczynki w tym wieku szaleją za laleczkami LOL. Kup jej kapsułę z LOL, na pewno będzie zadowolona. 

Dzieci są różne. Moja bratanica wręcz zażyczyła sobie szlafroczek pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Może spinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

A może jakąś ciekawą grę? Zręcznościowa Ale Japa z różnymi maskami jest bardzo fajna. Można się przy niej pośmiać i nauczyć dystansu do siebie 😉 Moja ośmiolatka ją uwielbia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×