Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justysia900

Kupował ktoś w Fitanu?

Polecane posty

Gość Justysia900

Jakie są wasze wrażenia z zakupów? Mam tam upatrzone dwie rzeczy ale najpierw chciałam podpytać jakie są o tym sklepie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.

3 tygodnie czekałam na paczkę. Zero informacji o jej statusie. Nie odpisywali, kiedy dzwoniłam mówili tylko, że trzeba czekać, bo dostawca ma opóźnienie. Z trzech par butów otrzymałam jedna, bez żadnych wyjaśnień. Od razu odeslalam. Na zwrot środków czekałam 2 tygodnie. Najgorszy sklep online w jakim robiłam zakupy. Szczerze odradzam.

Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niko

Sklep znam, jest w porządku. Możesz śmiało zamawiać. Kupowałam tam dwa razy i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zidorka12

Kupiłam u nich koszulkę Under Armour bo jeśli chodzi o materiał i jakość wykonania ta marka mi najbardziej pasuje. No i Fitanu ma przewagę cenową nad innymi sklepami online więc mogę Ci ten sklep polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

wg mnie jeden z fajniejszych sklepów sportowych w sieci jeśli chodzi o ofertę i ceny. Wysyłają w terminie wiec nie masz się czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

U mnie też nie było problemów, kurtka i torba ładnie zapakowane. Dostawa na czas. Towary mają dobre jakościowo co sprzedają tylko te markowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcik

Nie znam tego sklepu ale po tylu dobrych komentarzach zerknę co tam mają w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

a ja się trochę zawiodłam, promocja na którą zwróciłam uwagę była ostatecznie obdarowana limitem cenowym wiec nic tam w końcu nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizet
10 godzin temu, Gość Ewa napisał:

a ja się trochę zawiodłam, promocja na którą zwróciłam uwagę była ostatecznie obdarowana limitem cenowym wiec nic tam w końcu nie kupiłam.

@Ewa wszędzie promocje i rabaty działają w ten sam sposób, w handlu nic nie ma za darmo bo im się to tez musi kalkulowac. Zakupy w Fitanu oceniam pozytywnie, wszystko doszło w terminie, zgodne z zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

ja miałam problem z wymiana bo ich zwyczajnie nie robią, ale proponują zwrot i nowe zamówienie. w sumie to na jedno wychodzi a może faktycznie jak mnie przekonywali przez telefon nawet i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninek

Nie ma problemów z wysyłką. W Fitanu zrobiłam już kilka zamówień i teraz też jakieś lepsze koszulki kupie synowi do szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikachu

zmawiaj upatrzone rzeczy, nie masz się czego obawiać. Sklep w porządku, starają się trzymać terminów wysyłki, ale zwróć uwage na to że każda rzecz ma info o czasie wysyłki do 48 godz albo 2-6 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balotelli

U mnie wszystko bez problemów. Tak powinno być w każdym sklepie online. Wysyłka sprawna, faktura w pudełku, dobrze zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenia

Fajny sklep z fajnymi cenami i asortymentem a do tego ciekawe inspiracje na blogu. Lubię tam zaglądać i zawsze okazuje się że coś koniecznie muszę kupić… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×