Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stella

W jakim tempie chudlyscie karmiąc piersią?

Polecane posty

Gość Stella

Jw. Jeżeli udało wam się zrzucić parę kilogramów podczas karmienia piersią to w jakim tempie chudlyscie? Ja karmie od 10 miesięcy. Przez pierwsze 5 miesięcy prawie nic nie schudłam (nie zostały mi kg po ciąży) po czym przez kolejne 5 miesięcy traciłam po 0,5 kg na 3 tyg. Czyli pewnie ok 3kg w ciągu tych 5 miesięcy spadlo. Wydaje mi się że to strasznie powolny spadek. Jak było u was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od samego karmienia piersią się nie chudnie to mit, taki sam jak dieta matki karmiącej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjk

Chudnie się, bo karmiąc spała się ok 700kcal na dobę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj się tych którzy mówią że karmienie piersią nie odchudza. Wiadomo! Jeśli przytyłam 40 kg to w tydzień samym karmieniem tego się nie pozbędziesz. 

U mnie jest to tak. W całej ciąży przytyłam około 13-15 kg. Przed ciążą ważyłam 54kg pod koniec 67-69kg. Po samym porodzie wszystko spadło do około 60-61 kg. Moja córcia ma 12 dni. Od samego początku karmię tylko piersią. I powiem tak. Brzucha prawie nie mam. Waga spadła do 57kg. Sama w to nie wierzę. Jem to co w ciąży czyli robię sobie domowe obiadki ale też nie pogardzę fast foodami. Nie ćwiczę. Jednak to też wszystko zależy od genów. Od tego jak to było u ciebie przed ciążą. Czy byłaś bardziej okrąglejsza czy patyczak..pozdrawiam i gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×