Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dałam koledze spróbować mleka z piersi czy teraz muszę odkazić sutki?

Polecane posty

Gość Gość

Wczoraj na imprezie wyszła głupia sytuacja że dałam się namówić koledze który chciał spróbować kobiecego mleka prosto z piersi żeby mógł spróbować ode mnie. Trochę possał ale dopiero dziś doszło do mnie że mógł jakoś zakazić sutki przytykając tam usta i śliną. Czy jak chcę znów nakarmić dziecko to muszę to jakoś odkazić. Syn ma 7 miesięcy i jest już na karmieniu mieszanym wczoraj i dziś jest z babcią i ona karmi go butelką. Ale jutro go odbieram i czy mogę mu już normalnie dać cyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Ja już na Twoim miejscu przestała karmić dziecko, a zaczęła kolegę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyparz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Leję

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah

musisz wyparzyc cycki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość hahah napisał:

musisz wyparzyc cycki hahaha

Pytam poważnie bo chodzi o zdrowie mojego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz zagotować wodę, wrzątek wlać do miski i wsadzić tam łeb, to może też ci się odkazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha

Normalnie przetrzyj czyms do odkazania a potem ciepła woda z mydłem i na końcu tylko woda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Albo provo albo ...ka.Chcial sprobowac, to moglas mu napompowac do kieliszka.Ale jak juz ci odwalilo, to woda w mydlem i plyn do odkazania/spirytus potem woda z mydlem zeby sie dziecko nie opilo

A jak loda koledze zrobisz to beknij i  wyplukaj usta Listerine.Zeby potem nie bylo zakazenia jak oblizesz smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek

Bierzesz wodę utlenioną, lejesz obficie na wacik i przemywasz dookoła, potem nową watką znowu lejesz chwytasz sutek przez tą nasączoną watkę i czyścisz. Potem wchodzisz pod prysznic i przemywasz mydłem i spłukujesz. Żadne bakterie nie są w stanie przetrwać po takiej dezynfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

jak loda koledze zrobisz to beknij i  wyplukaj usta Listerine.

Dobrze radzi,

Nie każdy wie, że na kufonie jak miał kontakt z ćipką innej i nie umył mogą być po nocy rozwinięte grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dezynfekcja to pikus, zwroc uwage koledze zeby nie wypijal wszystkiego mleka bo to dla dziecka.Albo najpierw karm dziecko a tym co zostanie kolege.Moze po tym mleku mu wyrosna rozki, na pewno nie takie wielkie rogi jak u meza autorki, ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×