Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość start35

S T A R T zrzucam 35kg z małym wspomagaczem

Polecane posty

Gość start35

Dzisiaj zaczęłam dietę ale nie taką jak zawsze, tj. głodówka na liściu sałaty, na której chudłam, po czym zaczynałam jeść jak szalona i dostawałam w prezencie dodatkowe kg. Efekt jojo prześladuje mnie całe życie. Tym razem będzie rozsądnie. Plan:

- jem tyle ile wynosi moje realne zapotrzebowanie kaloryczne

- nie ćwiczę, bo nie lubię

- spaceruje w miarę możliwości

- korzystam z sauny karbonowej co 2 dzień (to ma zastąpić ćwiczenia)

- piję dużo wody

Ktoś ze mną? Byłoby raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączam się

Chcę zacząć od jutra swoją dietę ale będzie to dieta redukcyjna. Pytanie do Ciebie, jak chcesz schudnąć, skoro będziesz jadła cyt.: ''jem tyle ile wynosi moje realne zapotrzebowanie kaloryczne''. Wg mnie twoja waga może stać w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

A do czego mamy sie przyłączyć? Do reklamy sauny?

Chudnie sie na diecie redukcyjnej a ty chcesz nadal sie opychac i wmawiać, ze sauna wszystko zalatwi?

Ruch jest potrzebny dla zdrowia, szczegolnie jak sie tak mocno obroslo tłuszczem, leżąc w saunie wydolności organizmu nie przywrócisz. Spacery to konieczne minimum.

Słaba ta twoja reklama ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35

Przepraszam bardzo, gdzie ja cokolwiek reklamuję? Chyba ktoś jest tu przewrażliwiony??? Na forum jest tysiące wątków o różnych dietach i wspomagaczach. I nie mam zamiaru się opychać, gdzie ja to napisałam? Zaczęłam jeść tyle ile rzeczywiście powinnam, a saldo ujemne chcę osiągnąć właśnie i sauną i spacerami. Taki jest mój plan, a skoro Ciebie to uwiera, to się nie przyłączaj. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35
4 godziny temu, Gość przyłączam się napisał:

Chcę zacząć od jutra swoją dietę ale będzie to dieta redukcyjna. Pytanie do Ciebie, jak chcesz schudnąć, skoro będziesz jadła cyt.: ''jem tyle ile wynosi moje realne zapotrzebowanie kaloryczne''. Wg mnie twoja waga może stać w miejscu

Fajnie, że się ktoś znalazł. Będę trzymała za Ciebie kciuki. Mam nadzieję, że się nam uda. Ile masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość30

Cześć. Ja też mam do zrzucenia jakieś 30 kg, bardzo ciężko mi się zmotywować, zaczynałam nie raz i poległam za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jeśli szukacie motywacji i sposobów zajrzyjcie na bloga zbijamywage pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35
5 godzin temu, Gość Gość30 napisał:

Cześć. Ja też mam do zrzucenia jakieś 30 kg, bardzo ciężko mi się zmotywować, zaczynałam nie raz i poległam za każdym razem.

witaj w klubie ciągłych zaczynaczy :) jak chcesz teraz się odchudzać?

Ja rozdzieliłam swoje posiłki na 5 i każdy z nich nie może mieć więcej niż 400kcal, żeby w sumie nie przekroczyć 2000 dziennie. 400kcal to sporo na posiłek, oczywiście jak nie ma się zamiaru wciągnąć kilku tabliczek czekolady. tak bardzo bym chciała nie kochać słodyczy, w dużych ilościach nie kochać.... Drugi dzień zaczęłam, nie jest źle. Z tą ilością kalorii da się porządnie najeść, tylko u grubasa chyba nie o to najedzenie chodzi. Takie bezsensowne uczucie, że muszę się zapchać czymś słodkim, jakbym miała jakąś dziurę w sobie, codziennie ta dziura na nowo pusta, niezależnie ile w nią się czekolady właduje. Jeszcze nie klaszczę sobie, to dopiero drugi dzień

Wg moich obliczeń powinnam lecieć z wagą ok. 1kg tygodniowo. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W chudnięciu nie ma wielkiej filozofii. Trzeba trzymać ujemny bilans kaloryczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35

Oj trudno było na grillu trzymać się dzielnie ale jestem z siebie dumna, bo dałam radę. Nie mogę doczekać się wtorku i ważenia. Mam nadzieję, że waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35

Hura, wczorajsze ważenie dodało motywacji. jestem na minusie 3kg !!! A najlepsze jest to, że nie czuję, że jestem na diecie. 2000kcal dziennie to naprawdę dużo, jeśli wybiera się rozsądnie oczywiście, no i można zgrzeszyć w ramach tych 2000kcal. Dwa kawałki pizzy to ponad 700kcal, więc trzeba uważać tak czy tak. Ale o ile lepsze jest uważanie, gdy można zjeść te dwa kawałki pizzy, nie rezygnując z reszty posiłków. Wcześniej moje diety nie pozwoliłyby mi na takie wyskoki. Może w końcu znalazłam sposób na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje

gratulacje, trzymaj tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35

Drugi tydzień za mną i 2 kg mniej. w sumie 5kg w 2 tygodnie. Pewnie trochę wody poszły na początku ale teraz to już chyba tłuszcz? Czuję się wyśmienicie i jestem bardzo zmotywowana. W zasadzie ta dieta to nie dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35

Hura! Kolejne 2 kilogramy za mną. W sumie 7kg w 3 tygodnie. Jestem szczęśliwa 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2258552220

gratki - 7 kg w 3 tygodnie to super wynik.

tak jak ty mam za sobą miliard diet w efekcie czego jestem ogromna.

na 2000kcal to chyba człowiek jest najedzony? ale nie rozumiem jak można na tym tyle schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35

Nie chcę znowu zostać posądzona o reklamę ale zawdzięczam to w głównej mierze saunie karbonowej, która wypala ten nadmiar kalorii. Wchodzę do niej co dwa dni. Przy 2000kcal można pozwolić sobie na wiele. To moje wybawienie. Dobrze wiem jak się czujesz. Byłam już chyba na wszystkich możliwych dietach, zjadłam już chyba wszystkie dostępne na rynku suplementy i nic, zawsze to samo. Schudłam 10, czasami 20kg a potem jojo i depresja. Saunę najpierw zobaczyłam w tv i to była moja ostatnia deska ratunku przed balonem. Bo rozważałam już i jego założenie w żołądku. Cieszę się bardzo, że zobaczyłam ją przed balonem, bo czytałam później blogi ludzi po balonach, którzy przeszli na nich katorgę, a koniec końców i tak był po nim efekt jojo. Teraz czuję, że się uda, że w końcu będę miała prawidłową wagę już na zawsze.

Ile masz do zrzucenia? Jak chcesz to zapraszam do wspólnego zrzucania kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja na saunie karbonowej schudłam 23kg, moja mama 28. Wagę utrzymujemy od 1/2 roku po dziś dzień ale oczywiście cały czas korzystamy z sauny. Na pewno Ci się uda i zrzucisz wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja na saunie karbonowej schudłam 23kg, moja mama 28. Wagę utrzymujemy od 1/2 roku po dziś dzień ale oczywiście cały czas korzystamy z sauny. Na pewno Ci się uda i zrzucisz wszystko!

Dobrze słyszeć, dałaś mi jeszcze więcej wiary, że tym razem się uda! Musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35

za dwa dni ważenie, a dzisiaj jakoś słabo wszystko 😞 nażarłam się jak wieprz 😞😞😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35

kolejne 2 kg za mną 😆  sumie 9 wielkich kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adawDSAD

IDZIESZ JAK BURZA, MOTYWUJA MNIE TWOJE POSTĘPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start35

Dawno mnie tutaj nie było ale chciałam się pochwalić, że aktualnie jestem na minusie 20kg!!! Jupi! Czuję się wspaniale i wiem, że teraz mi się uda do końca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina89

dieta, dieta i jeszcze raz dieta...... Racja!

rankingkobiet.pl/Dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×