Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hajdhdha

Syn nie bardzo chce iść do kolegi, jak się zachowac

Polecane posty

Gość Hajdhdha

Taka głupia sytuacja. Syn jest zaproszony na urodziny kolegi. Nie przyjaźni się z tym chłopcem jakoś specjalnie, ale tak się złożyło że ten kolega 2 razy był na urodzinach u syna. W zeszłym roku syn nie chciał iść, był świeżo po chorobie więc go wykręciłam. W tym roku też nie chce iść a ja nie wiem jak matce odmowic, bo mi głupio, że chłopcu będzie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

A jak by poczul sie twoj syn, jakby jego koledzy olali i nie przyszli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedz że syn nie przyjdzie i tyle. Po co ściemniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajdhdha

No właśnie tłumacze to synowi. Tylko on jest chorobliwie nieśmiały i wręcz reaguje atakiem paniki i płaczu. Wiem, że on się po prostu boi, bo to dla niego obce miejsce i boi się że ten chłopiec zaprosi jakichś jeszcze nowych kolegów, a syn się społecznie średnio odnajduje. Chciałabym żeby syn poszedł, ale jak go przymusić skoro nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a w jakim jest wieku? jesli tłumaczenia nie pomagają, to znalazlabym wymowke,ale temu koledze kupilabym jakis upominek, bo faktycznie głupio,ze twoj syn ciągle tamtego olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie zmuszaj. Nie rob nic pod publiczke. Tamtemu chlopcu kup jakis maly upominek jakies slodycze. Nie ucz dziecka ze jak nie chce to ma isc. Zycie tez za niego przezyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddam

Ja bym zmusiła że ma iść,ma mieć normalne relacje z kolegami a zachowuje się jak dzik.Schowałabym mu tablet na 2 dni jak nie pójdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawuk

Nie zmuszaj do tego syna. To przyniesie odwrotny skutek do pożądanego. Nigdzie nie jest napisane, ze trzeba chodzić w miejsca, w które nie lubimy chodzić. Jeśli syn ma naprawdę problem zalecałbym wizyte u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli nie chce iść bo nie lubi tego chłopaka to niech nie idzie, ale jeśli nie chce iść bo sie boi to coś tu nie gra. Jak jest młody to może idź z nim chociaz na chwile. Nie ograniczaj mu kontaktów bo całkiem zdziczeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale c i p e z niego wychowujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczk9a

Trudno jednoznacznie doradzic. 
Jesli twoj syn jest dzikusem i nie lubi ludzi ( tak jak ja, wiec go rozumiem) to po co robil swoje urodziny? 
Z drugiej str niemozna go uczyc ze tzereba sie przymuszac do rzeczy na ktore nie mamy ochoty...
Wspolczuje temu koledze 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OglupieliDoReszty81
Przed chwilą, Gość szklaneczk9a napisał:

Trudno jednoznacznie doradzic. 
Jesli twoj syn jest dzikusem i nie lubi ludzi ( tak jak ja, wiec go rozumiem) to po co robil swoje urodziny? 
Z drugiej str niemozna go uczyc ze tzereba sie przymuszac do rzeczy na ktore nie mamy ochoty...
Wspolczuje temu koledze 😞 

NIGDY NIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pogadaj  synem bo faktycznie jeśli sam zaprasza na swoje urodziny a później sam nie chce iść to jest nie w porzadku. Niech idzie a gdy będzie chciał wrócić niech zadzwonił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×