Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Salalajna

Testy ciążowe kiedy mogę je zrobić?

Polecane posty

Cześć,

Lekarz ustalił mi datę owulacji, oczywiście przeszliśmy do działania. Od mojej owulacji minęło 9 dni. Robiłam test...wyszedł negatywnie.Niektóre kobiety piszą, że testy wychodzą pozytywnie już w tym okresie.

Objawy które mam to ból piersi, co dziwne nigdy nie zdążą mi się to tak w wczesnej fazie cyklu- moje miesiączki są książkowe. Bol czasami się wzmaga. Nie jestem pewna, ale chyba pociemniały mi sutki.Czy to może być jednak objaw ciąży? Któraś z Was tak miała? 

Pozdrawiam,

S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaloguuuj się

Autorko 9 dni od owulacji to trochę za wcześnie.

 

ja czekam do @, jeszcze 4 dni, choć może jutro kupie test. Objawy. Solny ból piersi już od 5 dni, są pełniejsze, nabrzmiałe, szczególnie lewa, bolące. Teraz zauważyłam ze mam krostki na brodawkach tzw. Gruczoły montgomorego. No i trzyma mi si temperatura. 

 

Od około 17 dnia cyklu do 21 bardzo bolał mnie brzuch, taki dziwny rodzaj bólu. 

 

Jestem 60% pewna ze to ciąża. Jak nie, to chyba zwariowałam. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Zaloguuuj się napisał:

Autorko 9 dni od owulacji to trochę za wcześnie.

 

ja czekam do @, jeszcze 4 dni, choć może jutro kupie test. Objawy. Solny ból piersi już od 5 dni, są pełniejsze, nabrzmiałe, szczególnie lewa, bolące. Teraz zauważyłam ze mam krostki na brodawkach tzw. Gruczoły montgomorego. No i trzyma mi si temperatura. 

 

Od około 17 dnia cyklu do 21 bardzo bolał mnie brzuch, taki dziwny rodzaj bólu. 

 

Jestem 60% pewna ze to ciąża. Jak nie, to chyba zwariowałam. Hehehe

Kiedy pojawiły Ci się gruczoły? Przyznaje ,ze nie mierzyłam nigdy temperatury, ale wczoraj skusiłam się na ten ruch (temp. 37,1^C) - nie czuje się chora. Co do bólów brzucha sporadyczny krótki ból.. może obie zwariowałyśmy i mamy urojenia 😂 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaloguuuj sie

Dzisiaj je zauważyłam, nie wiem może mam je od zawsze. 

 

Okres mam mieć 25 sierpnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaloguuuj sie
4 minuty temu, Salalajna napisał:

Kiedy pojawiły Ci się gruczoły? Przyznaje ,ze nie mierzyłam nigdy temperatury, ale wczoraj skusiłam się na ten ruch (temp. 37,1^C) - nie czuje się chora. Co do bólów brzucha sporadyczny krótki ból.. może obie zwariowałyśmy i mamy urojenia 😂 haha

To moje 1 podejście wiec możliwe ze wariuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaloguuuj się

No i mam tez żyły widoczne ale tylko na prawej piersi. No cóż zobaczymy już niebawem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×