Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Wieczorna ma znowu zaostrzenie schizofrenii

Polecane posty

Gość gosc

najpierw podszywa się pod Byczego HaEsa i grozi Nimfie i pisze chore rzeczy a teraz już w ogóle nie da się z nią gadać bo pisze od rzeczy

 

htt ps://f.kafe teria.pl/temat-7606186-jak-chcialabys-cierpiec-jaki-sposob-bylby-odpowiedni-dla-takiej-kobiety-jak-ty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Schizofrenie masz to bo wydaje ci się że to ja 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zważywszy, że wieczorna to twór psychola, to zgodnie z diagnozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Schizofrenie masz to bo wydaje ci się że to ja 🤣

Naprawdę masz innych ludzi za takich dêbili jak ty Wieczi? Nawet jeśli jakimś cudem ty to nie ty (bez komentarza) to sam fakt że warujesz w tematach związanych z Nimfą jak hiena i jeszcze obsesyjnie szukasz rozmowy na jej temat udowadnia jak zjêbana jesteś niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Zważywszy, że wieczorna to twór psychola, to zgodnie z diagnozą

Prawda, ale psychol jest płci żeńskiej (choć raczej typ babochłopa), bo żaden facet nie dostałby raczej histerii na tekst że ma cycki jak flaki tak jak dostawała Wieczorna. Widac ze to baba z kompleksami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wieczorna to projekt troli z farmy Piebiaka? Ilu was stąd, pracowało na tej farmie?  Warto było, opłaciło się, czy nie bardzo ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszczą

ofiary doprowadzają do załamania nerwowego albo próby samobójczej długo nad ofiarą pracują i bardzo się starają więc widać dobrze mają zapłacone. Może z tych pieniędzy któryś znicza kupi? Wypadało by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość niszczą napisał:

ofiary doprowadzają do załamania nerwowego albo próby samobójczej długo nad ofiarą pracują i bardzo się starają więc widać dobrze mają zapłacone. Może z tych pieniędzy któryś znicza kupi? Wypadało by

Bez przesady, nie z każdą ofiarą im tak dobrze idzie i w przeszłości szło.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość niszczą napisał:

ofiary doprowadzają do załamania nerwowego albo próby samobójczej długo nad ofiarą pracują i bardzo się starają więc widać dobrze mają zapłacone. Może z tych pieniędzy któryś znicza kupi? Wypadało by

Szybciej siebie doprowadzą do samobójstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wieczorna to projekt troli z farmy Piebiaka? Ilu was stąd, pracowało na tej farmie?  Warto było, opłaciło się, czy nie bardzo ? 

I ty komuś schizofrenie wmawiasz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mają

własnych pomysłów tych dostarczają im ludzie którzy nieświadomi konsekwencji wchodzą tutaj i np się zwierzają albo osoby chore nie mogące rozeznać własnych czynów. Włamują się na ich konta kradną zdjęcia informacje przeszukują Internet czytają pozostawione komentarze zależy im na czymś kompromitującym..potem przygotowują projekty...są całkowicie zdemoralizowani.chodzi o kasę i przy okazji świetnie się bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość nie mają napisał:

własnych pomysłów tych dostarczają im ludzie którzy nieświadomi konsekwencji wchodzą tutaj i np się zwierzają albo osoby chore nie mogące rozeznać własnych czynów. Włamują się na ich konta kradną zdjęcia informacje przeszukują Internet czytają pozostawione komentarze zależy im na czymś kompromitującym..potem przygotowują projekty...są całkowicie zdemoralizowani.chodzi o kasę i przy okazji świetnie się bawią

Ubodzy duchem, skoro to ich bawi. Pisali tu, że tworzą tez konta na różnych stronach w celu ośmieszenia danej osoby, włamują się do fonów i lapkow, by pisać z nich ośmieszajace właściciela teksty,  wstawiają zdjęcia i filmiki z podgladow. Sposób zarabiania, rodzaj zabawy mówi wszystko o człowieku, to są małe,  zakompleksione i zadufane w sobie ludziki, które NIGDY nie będą szczęśliwe ani pewne swej wartości, czemu trudno się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

I ty komuś schizofrenie wmawiasz 🤣

Schizofrenii nikomu nie wmawiam,  nie mam takiej potrzeby, ale coś na rzeczy widać jest, skoro  reakcja na miarę trolla, który nie wie co odpowiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mną

im poszło bardzo łatwo straszyli mnie także przez gg. Wtedy załamałam się tak głęboko że lekarze rozkładali bezradnie ręce. Przeżyłam a mimo to nadal mnie tutaj grillowali...,od wielu lat te projekty się kręcą ukazują się np moje dane ale niepełne moje numery telefonów ale bez kilku cyfr..mówię o faktach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×