Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lakand

Jak radzicie sobie z samotnością?

Polecane posty

Gość Lakand

Ja czuję się samotna gdy za dużo myślę o moich miłościach. Nie mam styczności z chłopakami w tym sensie i mi smutno jest wtedy :( jak sobie z tym radzicie?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki2

Kiedyś miałem misje się przebudzić und uważałem że pomnażanie cierpienia nie jest tym co czyni adept magii. Ateraz odczuwam chęć na nowe znajomości w sumie co mi tam niech stracę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

mam 40 lat nigdy nie byłam z nikim w związku intymnym czuję jedynie...ból żołądka od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

mam 40 lat nigdy nie byłam z nikim w związku intymnym czuję jedynie...ból żołądka od 3 lat

Idz sie zbadaj bo to może być rak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 876
24 minuty temu, Gość Lakand napisał:

Ja czuję się samotna gdy za dużo myślę o moich miłościach. Nie mam styczności z chłopakami w tym sensie i mi smutno jest wtedy :( jak sobie z tym radzicie?? 

Akceptujemy ją, po czasie lubimy ją. Spójrz na to z innej strony, możesz robić co zechcesz, choćby to miało być leżenie w łóżku i oglądanie Netfixa cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość 876 napisał:

Akceptujemy ją, po czasie lubimy ją. Spójrz na to z innej strony, możesz robić co zechcesz, choćby to miało być leżenie w łóżku i oglądanie Netfixa cały dzień.

Zgadzam się. Przechodzisz wszystkie etapy jak po traumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakand

Ja tak żałuję, że miałam kompleksy i przez to zaprzepaściłam szanse na Miłość :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale chodzi tylko o samotnosc w milosci czy ogolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakand

Chyba w miłości. Chociax wydaje ona się przez to ogólna, ale mam rodzinę, przyjaciół.. A cały czas brak mi tej jednej osoby do której można się przytulić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra pora kogoś poznać

Samotność jest okropna, trudne do opisania, ale to ból duszy, potem ból ciała, na dobre nie wychodzi, przykre jest takie życie, ciągle samemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Krótko mówiąc nie radzę sobie. Ale po samo.bóczej śmierci będę nawiedzać wszystkich którzy mnie do tego doprowadzili i zniszczę im życie tak jak oni mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tennas
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Krótko mówiąc nie radzę sobie. Ale po samo.bóczej śmierci będę nawiedzać wszystkich którzy mnie do tego doprowadzili i zniszczę im życie tak jak oni mnie. 

Czemu masz samotne życie i gdzie? jak to się stało? W sumie to tyle ludzi naokoło a my dalej czujemy się sami, to dziwne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
8 minut temu, Gość tennas napisał:

Czemu masz samotne życie i gdzie? jak to się stało? W sumie to tyle ludzi naokoło a my dalej czujemy się sami, to dziwne zjawisko.

Dylemat jeża - chcę się zbliżyć do innych, ale sam boi się zranić i ranić innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Nie noo kupa psychicznych dzisiaj sie tu zgromadzila o kurffa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik
12 godzin temu, Gość vvv napisał:

mam 40 lat nigdy nie byłam z nikim w związku intymnym czuję jedynie...ból żołądka od 3 lat

Nie no sami widzicie dzisiaj jest tu KUPA PSYCHILI  ja pir rtole  !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.08.2019 o 07:36, Gość Pasi-konik napisał:

Nie no sami widzicie dzisiaj jest tu KUPA PSYCHILI  ja pir rtole  !!!

Wystarczy że kogoś w realnym zyciu otaczają takie agresywne prostackie goowna jak ty, bez nadziei na zmianę tego stanu rzeczy, żeby się czuć samotnym w tłumie, a nawet mysleć o śmierci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy

Problem że samotni chcą być samowystarczalni, są nieco wycofani społecznie, mają opory przed inicjacją rozmowy, więc innych nie zagadują, mają trudności z głębszą relacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny

Ja czytam książki lub jeżdżę na rowerze i pogodziłem się z faktem że nie znajdę kobiety życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×