Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lariaaa

UWAGA!!! Lek. wet. Katarzyna Piątyszek z Opalenicy

Polecane posty

Gość Lariaaa

UWAGA!!! Lek. wet. Katarzyna Piątyszek z Opalenicy to groźna psychopatka. Zabija zwierzęta dla przyjemności. Proszę!! Uważajcie- może wasi ulubieńcy ujdą z życiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Lariaaa napisał:

UWAGA!!! Lek. wet. Katarzyna Piątyszek z Opalenicy to groźna psychopatka. Zabija zwierzęta dla przyjemności. Proszę!! Uważajcie- może wasi ulubieńcy ujdą z życiem!!!

 Wiesz że za to odpowiada się sądownie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

 Wiesz że za to odpowiada się sądownie??

Jeśli ma rację to nie będzie odpowiadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jeśli ma rację to nie będzie odpowiadać. 

Bzdury piszesz, od tego jest sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba pani Lariaaa   narobiła sobie kłopotów. I to poważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubijacz
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba pani Lariaaa   narobiła sobie kłopotów. I to poważnych.

Ratowanie zwierząt jest nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klątwa voodoo
7 godzin temu, Gość Lariaaa napisał:

UWAGA!!! Lek. wet. Katarzyna Piątyszek z Opalenicy to groźna psychopatka. Zabija zwierzęta dla przyjemności. Proszę!! Uważajcie- może wasi ulubieńcy ujdą z życiem!!!

Lekarze NIC nie leczą. Ludzi też masowo codziennie zabijają i nikt nic z tym nie robi, bo to część systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaaa

Ja nie mam racji? Ja tylko ostrzegam. Jak nazwiesz człowieka, który SZCZYCI się mordowaniem innych istot? Który z dumą wstawia publiczne zdjęcia nad ciałami zwierząt, które przed chwilą zginęły z jego ręki?? Tak powinien postępować lekarz weterynarii, którego zadaniem jest ratować i przynosić ulgę w cierpieniu zwierzętom?? Taki człowiek to psychopata, nie mający uczuć wyższych. Korzysta z tego, że może strzelać do zwierzyny, ale gdyby mógł polować na inne stworzenia nie miałby z tym problemu, bo "przecież można". Poszedłbyś do weterynarza z papużką, wiedząc że przed godziną tenże weterynarz zamordował bestialsko kilkadziesiąt Bogu ducha winnych kaczek? Poszedłbyś z dzieckiem do pediatry, który wciąż z uśmiechem wstawia na neta zdjęcia z abortowanymi płodami? Takie zachowania powinno się tępić w zarodku, a tacy "ludzie" nie powinni mieć możliwości decydowania o zdrowiu i życiu żadnych istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za same RODO beknie, a za pomówienia swoją droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaaa

RODO nie obowiązuje w przypadkach gdy osoba fizyczna wstawia na neta zdjęcia publiczne. Doucz się człowieczku zanim coś napiszesz i nie rzucaj hasłem RODO gdzie popadnie. A pomówieniem nie jest opis zdjęcia, które jest publiczne i każdy je może zobaczyć i wyrazić swoją opinie na jego temat i osób na nim widocznych. Kobieta zabija zwierzęta i się tym szczyci, co pokazuje na zdjęciach. Niech więc się nie dziwi, że taką osoby nazywa się psychopatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Lariaaa napisał:

UWAGA!!! Lek. wet. Katarzyna Piątyszek z Opalenicy to groźna psychopatka. Zabija zwierzęta dla przyjemności. Proszę!! Uważajcie- może wasi ulubieńcy ujdą z życiem!!!

Ten teksy nic nie mówi o tym że ta wet. zabija zwierzęta polując na nie. On sugeruje zupełnie coś innego - on wyraźnie mówi że ta wet. zabija zwierzęta swoich klientów. A to już poważny zarzut. Polowanie jest legalne i zgodne z prawem. Zabijanie zwierząt "dla przyjemności" w innych sytuacjach jest karalne.

Ktoś tu pójdzie siedzieć. Albo lek.wet, albo Gość Lariaaa   beknie aż jej w pięty pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ten teksy nic nie mówi o tym że ta wet. zabija zwierzęta polując na nie. On sugeruje zupełnie coś innego - on wyraźnie mówi że ta wet. zabija zwierzęta swoich klientów. A to już poważny zarzut. Polowanie jest legalne i zgodne z prawem. Zabijanie zwierząt "dla przyjemności" w innych sytuacjach jest karalne.

Ktoś tu pójdzie siedzieć. Albo lek.wet, albo Gość Lariaaa   beknie aż jej w pięty pójdzie.

Wg. tej słabej i naciąganej analizy powinnam już siedzieć od 10 lat za otwartą walkę ze znęcaniem się nad zwierzętami pod zgrabną nazwą "polowania" a tu dalej nic :( :( :( A i widać,  że ze znajomością orzecznictwa to kiepsko u Pana- "siedzenie" dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaa

Do pewnego czasu korzystałam z usług tej Pani, weterynarz jak każdy, ale jak zobaczyłam, że zabija zwierzęta to powiedziałam nigdy. Kto kocha zwierzęta powinien zrobić to samo. Na fb te informacje o jej poczynaniach poszły lotem błyskawicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Lariaa napisał:

Wg. tej słabej i naciąganej analizy powinnam już siedzieć od 10 lat za otwartą walkę ze znęcaniem się nad zwierzętami pod zgrabną nazwą "polowania" a tu dalej nic 😞😞😞 A i widać,  że ze znajomością orzecznictwa to kiepsko u Pana- "siedzenie" dobre 😉

Spokojnie juz zgłoszone, czekaj cierpliwie.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Ubijacz napisał:

Ratowanie zwierząt jest nielegalne?

Ratowanie nie, a publiczne pomawianie i wyzywanie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lariaa schabowy smakuje?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem tak: lekarz weterynarii nie powinien być myśliwym. Prawo mu tego nie zabrania, ale to nieetyczne. To trochę tak jakby ksiądz chodził na qrwy - niby mu wolno, ale mocno nie wypada.

Lekarz powinien ratować życie a nie je odbierać.

B.t.w. czy jest tu jakiś ksiądz który nie chodzi na qrwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaa
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Spokojnie juz zgłoszone, czekaj cierpliwie.😄

Ufff jak dobrze, że już zdążyłam się umalować i ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaa
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Lariaa schabowy smakuje?😉

Nie pamiętam jak smakuje, bo nie jem mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Lariaa napisał:

Nie pamiętam jak smakuje, bo nie jem mięsa

Bakłażana też boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaa

I każdemu zalecam taką dietę dla dobra naszych mniejszych braci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaa
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bakłażana też boli...

Chyba nie krzyczał jak przyrządzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lariaa napisał:

Chyba nie krzyczał jak przyrządzałam

Kotlet też nie krzyczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaa
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kotlet też nie krzyczał.

Ale kotlet wcześniej sobie chodził i patrzył na świat. A jak nie zerwiemy bakłażana to zgnije. A tak w ogóle to kto ze mną dyskutuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak sie kotleta nie usmaży, to sie nawet nie urodzi. Bo po co?

Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Lariaa napisał:

I każdemu zalecam taką dietę dla dobra naszych mniejszych braci

Mniejszych? Niejedna świnia jest większa od ciebie. Że o krowach nie wspomnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaa

A skąd wiesz jaki mam gabaryt? Wolę jeść coś co póki co nie jest na 100 % udowodnione, że czuje. Zwierząt nie jem bo z mojej perspektywy to nieetyczne i możesz sobie mówić, że jest inaczej, że moja decyzja nic nie zmieni, że zwierzęta i tak będą zabijane itp itd. Ale ja nikogo nie zabijam i jeść zabitego zwierzęcia dla własnego komfortu nie zamierzam. Macie głupie skłonności do dokuczania weganom i wegetarianom i udowadniania nam bezsensowności naszej diety. Więcej mięsa dla was, nażrecie się tego jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lariaa

Wy faceci macie jakąś manię prześladowania. Najpierw gnoiliście przez wieki nas kobiety, teraz dręczycie nas w dalszym ciągu krytykując na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Lariaa napisał:

Wy faceci macie jakąś manię prześladowania. Najpierw gnoiliście przez wieki nas kobiety, teraz dręczycie nas w dalszym ciągu krytykując na każdym kroku.

rozwazalas leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brak mięsa nie którym nie służy, wystarczy przeczytać temat:classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×