Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eho

Prawiczek 25 letni i kryzys Czy warto żyć

Polecane posty

Gość eho

Mam 25 lat studiowałem skończyłem na inżynierce oddałem się nauce słaby byłem uczyłem sie by przejść z semestru na semestr bylem zakochany w koleżance z grupy ale ona zinym kręciła i minie zwodziła albo ja zamało konkretny stres  popadałem w długi wsensie liczyłem każdy pieniadz bo auto mnie wykańczało finansowo   po studiach po roku normuje życie ale już jest zapóźno niema juz dziewic mam dołą powoli depresje mało zarabiam w zawodzie cieżko oprace bo albo dojazdy albo małe wypłaty. Bez sexu nie umie żyć asex z kobietami które to juz robiły mnie dobija adziewice juz tak wola doświadczonych czy porządnych a nie jestem taki jestem zboczony 😞 arealu nieśmiały ogólnie  do bani. jAK ŻYĆ DALEJ BY MI NIE ODBIŁO? Masturbacja  do kobiet z portali realnie dyskoteki ale słabo wszystko upada poza tym same puszczalskie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

młodość przeminęła bez sexu  i poco to wszystko było:( tez masy człowiek nie nabierze bo ma porąbane geny  oczy maja wade czemu niektórzy maja przesrane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony

Miałem tak samo. Dokładnie. Powiem Ci że cięzko... Ogólnie liczyłem na cud itd ale już nie ma dziewic w tym wieku . Też nigdy nie miałem dziewicy, a pierwszy seks w wieku 25 , bo właśnie chciałem normalnie zacząć , zakochać sie, itd.. I nic, życie jest ...owe, niestety laski nie lubią normalnych (choć na forach piepszą że gdzie ci normanli faceci... XD ) Laskami rządzi nie głowa tylko podświadoma chec posiadania ogiera ktory dominuje nad innymi, pomimo ze ich glowy mówia 'chce normalnego' to i tak odda picze ...owi a pozniej bedzie plakac. Ale tak samo my myslimy tez nie glowa a czesto k....em wiec to prawa natury. Niestety na swoj design nie mamy wplywu od urodzenia wiec los na pierwszy rzut oka nie jest sprawiedliwy ( drugiego rzutu oka nie znam ale zostawiam furtke bo może coś w życiu mnie jeszcze zaskoczy jestem marzycielem) . Także podsumowujac - Lipa. Ja bym dymał ile wlezie. I w gąszczu tych piczek dokladnie analizowal i szukal tej jedynej, a ile miala w sobie to juz nie wazne ( powiedzmy do tych 5... bo wyzej to juz srednio XD ) bo kazdemu moze sie zdażyć nieudany zwiazek czy jakis zyciowy zakret. Po prostu żyj, staraj sie byc dobry dla innych, nadal szukaj milosci, ale nei trzymaj sie sztywno jakichś teorii. Bierz zycie jakie jest, walcz, miej marzenia, bądź dobry i uprzejmy dla innych, baw się, płacz, wszystko będzie dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony

Zapomniałem dodać..słowami klasyka: 

.... "puść lejce i daj się ponieść" 

 A AHAHAHAH haha ahah no właśnie powiem Ci że żyj bo zwariujesz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

czyli mam sie kochac z takimi byle jakimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

jak znaleźć dziewice by sie dowartościować? chyba sie stocze i z czasem wyladuje w pace wszystko przez sex 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczony

Rob tak jak czujesz i jak sumienie Ci Mowi. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick

Wybaczcie. Czytać się nie da.

18 minut temu, Gość doswiadczony napisał:

Rob tak jak czujesz i jak sumienie Ci Mowi. tyle

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki

Idź do klaszotru lamusie XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

wal sie szmaciarzu dużo jest takich męskich puszczalskich med które umia tylko niszczyć zamiast dawać nadzieje .wolałbym 10 razy kobietę katoliczkę o zasadach niz dająca takiemu pa szczurowi jak ty który miał 5 i każda zdegradował i schanbił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania95

Za małego masz pindolka kociaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebix od Karyny

Słuchaj eho czy jak ci tam. Jeżeli w życiu jesteś tak cienki jak w ortografii po rzekomych studiach to jedyne co możesz teraz zrobić to iść pracować do ochrony jakiegoś magazynu i rozwiązywać po nocach krzyżówki. Przynajmniej trochę czasu zabijesz który i tak jak widać marnujesz na własne życzenie. A tak na serio przydałby ci się porządny kopniak w du.pę żebyś wziął się w garść. Zmień się o 180 stopni i korzystaj z życia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

karyna pewnie miałaś juz duŻo mężczyzn poco mam sie zmieniać może dla ciebie jak już cie schanbił iny ? niema dla kogo się zmieniać rozumiesz!! NIE CHCE DLA ZALICZONYCH  niechce byc prawiczkiem wali mnie to zycie bez dziewicy tak nie chce życ oddałyście to co najlepsze jakimś gnojkom nienawidze was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

musze przelatywać mężatki to najlepsze wyjście by zniszczyć wasze szczęście jak wy zniszczyliście moje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i rodzice dając na twoje studia wyrzucili pieniądze w błoto. Mogli cię jeszcze wysłać na korki z polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebix od Karyny

Teraz udowodniłeś że temat założyłeś dla beki albo ty głupi jestes. Ale chyba po prostu jesteś głupi bo ja nie jestem karyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

mam 9cm sprzęt jak stoi, jaka laska na to poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

nie mam 9 jak to pisze jakiś pedał tylko 15 dwa masz w loginie karyna także mnie pocałuj  rodzice mi nic niedali na studia jak tobie pajacu masz łatwe życie wiec sie wal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek

Kiedyś pewien Licencjusz kupił pudełko typu Tico, 106, czy AX i przy 110 wjechal w drzewo. Zgniotlo go. Nieprzyjemny widok, dowodca sie wypowiedzial że 20sek i bylo po. Podobno że ślisko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

dobra kij, skoro sami faceci tu są to może jakiś test z facetem? może mnie fiutki kręcą i chociaż tu będę szczęśliwy? walić karyny, moje 9cm dostepne dla faceta albo ja sie jakimś zaopiekuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

wypadki sie zdarzają czy w tico czy bogaty sie przespi z puszczalska każdy zdechnie  musze sie jeszcze z 50 lat pomeczyc bez kobiet apotem kit i bedzie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

 żałosne jest to ze pisze tu jakis  co mial wiele kobiet  z kompleksami sie podszywa pod mnie czyli eho uwaza sie za gościa a jest zwykłą szmatą. także  chyba poznacie kto pisze akto udaje macho używane. niechce mi sie komentować za kazdym razem tego ...a z 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania95

nie dość że ci.ota to jeszcze nieudacznik i w dodatku z małym pindolem. przegrałeś życie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

zmieniłeś login na anie 😄 spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania95

zabolało że masz małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

mam średniego  i dam rade niektórym zrobic dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania95

taa, to pokaż tego niby średniaka... 9cm to mały pindol, więc prosze Cie... tak wiem zaraz powiesz że masz 15-20cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

czemu  piszesz ze mam 9 jak mam 15 dziwne masz zachowanie jakbys był nienormalny i chcial bym mial tyle co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 87

Jest tu jeszcze ta ci.ota eho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

kasia spala z Arkiem i Tomkiem podobno zmiłosci;p? tylko miłość nie przemija rozumiesz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×