Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakastam

Czy byłybyście w stanie odbić faceta innej?

Polecane posty

Gość Gość
11 godzin temu, Gość Kacha napisał:

Bo kobieta z dzieckiem nigdy nie będzie tak atrakcyjna jak bezdzietna. Ot, będziesz matka, potem dopiero żona, zawsze tak jest. Poza tym pewnie się nie ucieszy że porzucił żonę dla młodej laski by mieć beztroskie życie a tu ciaza, kolejne dziecko, kolejne zobowiązania. Jakby chciał rodziny to by nie szukał dziewczyny na sponsoring. 

No i nie miał skrupułów zostawić żony i synka to dla ciebie też nie będzie miał wyjątkow. Tacy ludzie się nie zmieniają i nie oszukuj siebie ze będzie inaczej. 

Dla takich ludzi zawsze się znajdzie młodsza i swksowniejsza. 

Jego żona też kiedyś była fajna i seksowną skoro byla jego żona i urodziła mu dziecko. 

Widać że życia nie znasz i wierzysz w historię jak z bajek 🙂

dziwie sie ze nie ma tu kobiet wojujacych ze po porodzie wygladaja jak przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie. Nie byłabym i nie zrobiłam tego nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie nazwałabym tego odbijaniem, ale swego czasu mój obecny mąż był rok w związku z moją siostrą, oczywiście do dnia dzisiejszego ona mnie za to nienawidzi, po mimo tego, że mojemu mężowi i mojej siostrze się nie układało i tak mieli ze sobą zerwać i tak, a między nami od pierwszego dnia coś zaiskrzyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dziecko to nie wpadka. Staraliśmy się. W sumie to ja go owinęłam wokół palca, bo chce mieć już zapewnione duże pieniądze na przyszłość. Ślub był zaplanowany na grudzień już przed ciążą 😉 Lubie mieć wszystko podane na tacy. Nawet dostałam dobrą posadkę u niego w firmie. 

No nie szukał zobowiązań dlatego nawet wybrał sponsoring, bo nie chciał zostawiać żony. Jego była w ogóle nie chciała zaspokajać jego potrzeb. Chciał żeby było wszystko jasne że to tylko pieniądze za seks i żeby żadna się nie angażowała bo chciał mieć spokój z zakochaniem ze strony dziewczyny. Mi tak mówił na początku znajomości że dlatego własnie się na to zdecydował no ale wyszło jak wyszło 😉  Tak tak teraz powiecie że ze mną jest tylko dla seksu, ale nawet jeśli to mi to nawet nie przeszkadza. 

 

Ha ha ha, a w tej bajce są smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ha ha ha, a w tej bajce są smoki?

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srh

no nawet jak "odbijesz" to znaczy, ze facet nie jest staly w uczuciach i moze ciebie tez tak zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv
23 godziny temu, Mizo napisał:

Ja też nie. A facet, który ma kogoś a podbija do innej wywołuje we mnie obrzydzenie. Od razu by mi się taki przestał podobać. Ja się trzymam z kobietami i zawsze będę, kobiece uczucia są dla mnie sprawą nadrzędną.

Mam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×