Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Dziewczyny wybielacie zeby czy macie zolte?

Polecane posty

Gość Magda

Kobieta XXI wieku musi, jest to konieczne: wybielic zeby, chodzic do fryzjera raz na miesiac (to minimum), solarium, miec fajne ciuszki, biegac, uprawiac fitness, golic sie regularnie, ma byc gladka i ogolona WSZEDZIE ! zadnych krzakow. 

robicie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba je najpierw wyprostować. I zapomniałaś o wybielaniu odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Trzeba je najpierw wyprostować. I zapomniałaś o wybielaniu odbytu.

to też, czarny jak g0wno odbyt jest obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Trzeba je najpierw wyprostować. I zapomniałaś o wybielaniu odbytu.

Wiesz te co wybielaja przewaznie maja proste a jak ma jakas krzywe siekacze to zawsze mozna perelki wstawic. O wybielaniu odbytu nie slyszalam 😞 Wszystkie ktore zlapaly pilkarzy jakos rozumieja ze teraz mlode wydry tak robia i jak ty tak nie zrobisz to zostaniesz w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Magda napisał:

Wiesz te co wybielaja przewaznie maja proste a jak ma jakas krzywe siekacze to zawsze mozna perelki wstawic. O wybielaniu odbytu nie slyszalam 😞 Wszystkie ktore zlapaly pilkarzy jakos rozumieja ze teraz mlode wydry tak robia i jak ty tak nie zrobisz to zostaniesz w tyle.

To pewnie dlatego tak szybko skończyłam z piłkarzem 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja kiedys polowalam na pilkarza. Chodzilam do tych klubow co oni chodza, spodniczka mini, makijaz, piekne cialo i wlosy i niestety trafilam na jakiegos nieudacznika co sie podszywal pod pilkarza. Mial wynajtego range rovera i mu dalam bo myslalam ze jest pilkarzem a okazalo sie ze zwykly golodupiec ! Dziewczyny uwazajcie na takich, zrobcie wieksze dochodzenie i wybierajcie swoje cele ostroznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym siebie widziała
Przed chwilą, Gość Gosia napisał:

Ja kiedys polowalam na pilkarza. Chodzilam do tych klubow co oni chodza, spodniczka mini, makijaz, piekne cialo i wlosy i niestety trafilam na jakiegos nieudacznika co sie podszywal pod pilkarza. Mial wynajtego range rovera i mu dalam bo myslalam ze jest pilkarzem a okazalo sie ze zwykly golodupiec ! Dziewczyny uwazajcie na takich, zrobcie wieksze dochodzenie i wybierajcie swoje cele ostroznie.

hahahaha, dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosia napisał:

Ja kiedys polowalam na pilkarza. Chodzilam do tych klubow co oni chodza, spodniczka mini, makijaz, piekne cialo i wlosy i niestety trafilam na jakiegos nieudacznika co sie podszywal pod pilkarza. Mial wynajtego range rovera i mu dalam bo myslalam ze jest pilkarzem a okazalo sie ze zwykly golodupiec ! Dziewczyny uwazajcie na takich, zrobcie wieksze dochodzenie i wybierajcie swoje cele ostroznie.

To chyba jakas liga 5 była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro
6 minut temu, Gość Gosia napisał:

Ja kiedys polowalam na pilkarza. Chodzilam do tych klubow co oni chodza, spodniczka mini, makijaz, piekne cialo i wlosy i niestety trafilam na jakiegos nieudacznika co sie podszywal pod pilkarza. Mial wynajtego range rovera i mu dalam bo myslalam ze jest pilkarzem a okazalo sie ze zwykly golodupiec ! Dziewczyny uwazajcie na takich, zrobcie wieksze dochodzenie i wybierajcie swoje cele ostroznie.

bez komentarza....czy wszystkie kobiety takie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
1 minutę temu, Gość Maro napisał:

bez komentarza....czy wszystkie kobiety takie sa?

A co w tym zlego ? O co ci chodzi. Kobieta musi jakos zyc i skoro ma cie naturalne predyspozycje zeby wygladac super na okladce jakiegos magazynu z polskim atletom to czemu nie? Z kims musi byc co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ha ha ale śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki to szm@ty
1 minutę temu, Gość Gosia napisał:

A co w tym zlego ? O co ci chodzi. Kobieta musi jakos zyc i skoro ma cie naturalne predyspozycje zeby wygladac super na okladce jakiegos magazynu z polskim atletom to czemu nie? Z kims musi byc co nie?

polka to tylko brudasa moze miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.

Ja mam duze powodzenie odkad mialam 16lat, dzis mam 31. Rozne trendy i kanony byly, ale ja zawsze bylam blada, nie opalam sie. Gdy mialam 16modna byla mocna solarka. Ciuszki cale zycie to czarne ...enki, dzinsy, trampki, t-shirt, wiec tez nic ciekawego. Ze sportow ledwo uprawiam joge, gladka nie jestem, a do fryzjera chodze raz na pare lat. Mam faceta od kilku lat, wielu tez mnie zaczepia, a jestem totalnym przeciwienstwem dzisiejszych trendow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znałem taką. Zęby wybielone jak u gwiazdy Hollywood, a jak otworzyła jape to smród jak z gnojowiska. Myjcie zęby kobity!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszek
31 minut temu, Gość Hmm. napisał:

Ja mam duze powodzenie odkad mialam 16lat, dzis mam 31. Rozne trendy i kanony byly, ale ja zawsze bylam blada, nie opalam sie. Gdy mialam 16modna byla mocna solarka. Ciuszki cale zycie to czarne ...enki, dzinsy, trampki, t-shirt, wiec tez nic ciekawego. Ze sportow ledwo uprawiam joge, gladka nie jestem, a do fryzjera chodze raz na pare lat. Mam faceta od kilku lat, wielu tez mnie zaczepia, a jestem totalnym przeciwienstwem dzisiejszych trendow.

Brzmisz jak moj ideal, szkoda ze jestes juz zajeta. Badz oryginalna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Znałem taką. Zęby wybielone jak u gwiazdy Hollywood, a jak otworzyła jape to smród jak z gnojowiska. Myjcie zęby kobity!!!!! 

Okropne to ! Ja kiedys bylem z taka co jej zawsze cebula walilo z japy a podobno nawet cebuli nie lubila ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×