Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niki

Moj ojciec nie nawidzi mojego partnera

Polecane posty

Gość Niki

Witam.Od dwoch lat spotykam sie z partnerem.Mieszkamy razem za granica. Mam corke z poprzedniegio zwiazku i moja corka bardzo kocha swojego przybranego tate. Moj ojciec jest obecnie u nas.Powiedzil mi ze moj partner za bardzo krzyczy na moja corke.Ze oddalam mu dziecko dom wszystko. Ze jest chamem. Ze mna rzadzi. Nie wiem skad mui takie rzeczy przyszly do glowy.to raczej ja jestem ospba ktora w domu podejmuje najwazniejsze decyzje. Gdy corka sie nie slucha tak krzyknie na nia ale ja rowniez jak trzeba. A mojemu ojcu sie to nie podoba. uwaza ze skoro ona  nie jest jego corka to on do niej nie ma nic.Czuje ze go nie lubi.Jak on jest w pracy wyzywa go przy mojej corce.On by chcial zeby sie wyprowadzil odemnie.Co ja mam robic.Moj tata bardzo wpada w agresje i sie wydziera.trzeba uwazac co sie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Niki napisał:

Witam.Od dwoch lat spotykam sie z partnerem.Mieszkamy razem za granica. Mam corke z poprzedniegio zwiazku i moja corka bardzo kocha swojego przybranego tate. Moj ojciec jest obecnie u nas.Powiedzil mi ze moj partner za bardzo krzyczy na moja corke.Ze oddalam mu dziecko dom wszystko. Ze jest chamem. Ze mna rzadzi. Nie wiem skad mui takie rzeczy przyszly do glowy.to raczej ja jestem ospba ktora w domu podejmuje najwazniejsze decyzje. Gdy corka sie nie slucha tak krzyknie na nia ale ja rowniez jak trzeba. A mojemu ojcu sie to nie podoba. uwaza ze skoro ona  nie jest jego corka to on do niej nie ma nic.Czuje ze go nie lubi.Jak on jest w pracy wyzywa go przy mojej corce.On by chcial zeby sie wyprowadzil odemnie.Co ja mam robic.Moj tata bardzo wpada w agresje i sie wydziera.trzeba uwazac co sie mowi.

twój tata rozumie po murzyńsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki

Ja nawet nie wiem jak mam z nim rozmawiac i przekonac. Moj ojciec mowi ze on nas tak nie wychowywal.Oczywiscie ze nie bo byl zajety czekaniem na moja mame i kloceniem sie z nia o wszystko.Ja sama zycia jako dziecko nie mialam.Nie byl alkoholikiem tylko zazdrosny o mamae i on chcial zeby to mama w domu byla i nie miala znajomych.Jego mama wtracala sie tez do ich malzenstwa.Teraz on tak samo sie zachowuje jak jego mama a moja babcia. Bilet do polski ma na wrzesien nie wiem jak ja wytrzymam.Moj chlopak ic o tym nie wie ze on taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki

To ja, autorka postu. wiec moj ojciec wyzwal mojego partnera i chcial sie z nim bic.Kazal mi sie rozstac z nim. On chce zebym byla sama i sie do mnie przeprowadzi i bedzie wnuczke wychowywal.On nawet powiedzial ze jak moja corka dorosnie to moj partner napewno bedzie ja molestowal.Ogolnie on nie rozumie mezczyzn ktorzy wiaza sie z kobietamiz dziecmi i jak mozna pokochac czyjes dziecko.Ja juz mam dosc. Codziennie mi jakies smsy pisze na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×