Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

ktos zrzekal sie polskiego obywatelstwa?

Polecane posty

Gość gosc

rozwarzam taka opcje, niedlugo nabywam obywatelstwo jednego z krajow unii europejskiej i zastanawiam sie czy nie zrzeknac sie polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie zamierzam się zrzekać, zawsze lepiej mieć dwa (lub więcej) niż jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanPlecak81

Ale po co sie zrzekac???Podaj powod???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiu

Polskiego obywatelstwa nie można się ot tak zrzec, ale można poprosić o tkzw pozwolenie na zmianę obywatelstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanPlecak81
12 minut temu, Gość gość napisał:

Nie zamierzam się zrzekać, zawsze lepiej mieć dwa (lub więcej) niż jedno.

Dokladnie-zreszta nie mozna sie tak latwo zrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Jestem od 2 lat obywatelką innego kraju, ktory nie uznaje dwoch paszportow. Zrezygnowałam z polskiego na rzecz tamtego. Coz, z Polska laczy mnie malo juz ,tutaj zyje pracuje, mam rodzine i szczerze tutejsze obywatelstwo jest dla mnie wazniejsze, np.mam przez to wize na 10 lat do usa. Moge latac kiedy chce 🙂 wyrobienie zajelo doslownie chwile. Cenie sobie moje obywstelstwo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
5 minut temu, Gość Jagoda napisał:

Jestem od 2 lat obywatelką innego kraju, ktory nie uznaje dwoch paszportow. Zrezygnowałam z polskiego na rzecz tamtego. Coz, z Polska laczy mnie malo juz ,tutaj zyje pracuje, mam rodzine i szczerze tutejsze obywatelstwo jest dla mnie wazniejsze, np.mam przez to wize na 10 lat do usa. Moge latac kiedy chce 🙂 wyrobienie zajelo doslownie chwile. Cenie sobie moje obywstelstwo bardzo

tzn ze poza UE? ja tez 🙂 tez wyrobilam wize do USA w kilka sekund, jedno pytanie, czy byla pani w USA i wiza przyznana 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graj na flecie
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

rozwarzam taka opcje, niedlugo nabywam obywatelstwo jednego z krajow unii europejskiej i zastanawiam sie czy nie zrzeknac sie polskiego.

co ci daje zrzekanie się? tylko koszty i w hooj roboty papierkowej. Możesz mieć dwa obywatelstwa, a może nawet 3, bez konsekwencji. Strata czasu. Spal paszport i dokumenty jak masz z tym taki wielki problem, ale pochodzenie ci zostaje i tak. Po hooj życie sobie komplikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×